Gdzie i jak znaleźć męża?

Gdzie i jak znaleźć męża?

Artykuł dla dziewczynek

Wiele osób uważa, że ​​w naszych czasach, kiedy każdy jest zajęty i pracuje na swojej działalności, znaleźć dobrego faceta do poważnego związku trudnym. Ale nie wszyscy tak smutno, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W każdym razie, dziewczyny znaleźć partnera na życie jest znacznie łatwiejsze niż faceci znaleźć dziewczynę.

Po pierwsze, należy zdecydować, co naprawdę chcesz?

Jest to prawdopodobnie najważniejsza część. Możesz myśleć co chcesz, wysoki, ciemne, brązowe oczy, z dobrym poczuciem humoru, emocjonalny facet. Ale jeśli naprawdę chcesz tego? Czy jest to tylko stereotyp, że zabiłeś telewizor i czasopisma? Sam kłamstwo kłamstwo, że to, co naprawdę chcesz. Bądź realistą.

Pomyśl o swoim byłym chłopaku. Co było? Pomyśl o wszystkich swoich znajomych.

Jak myślisz, kto wyróżnia się? Może się okazać, że lubisz blue eyed blond krótkie.

Wydostać się z własnej strefy komfortu.

Złamać rutynę. Wstajesz, gotowe, by pójść do pracy, wrócić do domu, posprzątać. Gotowe, a następnie udać się do snu. W ten sam sposób każdego dnia. W ten sposób, nie znajdziesz nikogo.

Idź się częściej. Idź do kina, do księgarni w centrum handlowym. Przejdź na różne sposoby.

Tam, gdzie kiedyś były. Być może, że tam nie pójdziesz, możesz podejść do faceta i chce cię poznać. Udając się na spacer, iść sama.

Dziewczęta w grupach często zniechęcają ludzi, którzy chcą cię poznać.

Być bardziej towarzyski i częściej się uśmiechać. Kto wie, ktoś taki jak twój uśmiech. Czy komplementy. powiedzieć «cześć» i «Bye teraz»,

Rozmawiać z ludźmi.

Nawiązywać nowe znajomości. Im więcej tym lepiej, kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto ci się podoba. Komunikowania się, w końcu znajdziesz faceta, który ci się spodoba.

Daj się uwieść i uwięziony.

Wcześniej było łatwiej dać klub na głowie i uwodzenie jest kompletny, w nasz czas jest bardziej skomplikowana. Więc dlaczego nie facet cię poznać. Nawet jeśli facet jest nerwowy, nie po prostu powiedz mu, nie, po prostu spędzać czas, może on być doskonałym rozmówcą.

To nie znaczy, że należy się z nim lub z nim spać, to po prostu oznacza, że ​​dasz mu szansę, aby spróbować. Mówić i uśmiechać się.

Otwórz oczy, połowa ludności – mężczyźni.

Ale wielu, zwłaszcza tych, w których zawody techniczne, mają problemy z komunikacji m. Jeżeli jednak jest tak, można spotkać? Sklepy, bary z przyjaciółmi. Człowiek może znaleźć w centrum handlowym, ale nie sądzę, że on przyjdzie do ciebie pierwszy.

Ten typ jest bardzo nieśmiały, więc trzeba zrobić pierwszy krok.

Znajdź swoje nowe hobby, zwłaszcza grupę.

Mogą zapisać się w kręgu teatru lub klubu muzycznego, czy lekcje tańca. Powinno to być coś, co lubisz. Im więcej czasu spędzić z dala od domu, tym bardziej prawdopodobne, że znajdziesz sobie chłopaka.

To może zdarzyć się wszędzie.

Zarejestrować się w salonie piękności, daje swoją dziewczyną bon i iść razem! Spa salony, aby pomóc zwiększyć ich pewność siebie, staje się piękniejszy, a dzieci nie będą w stanie się uwolnić!

Nie musisz myśleć o tym, gdzie i jak znaleźć faceta, po prostu powinien zastanowić się, jak stworzyć odpowiedni sytuacji. Facet znalazłem. I siedzi w domu, nie da mu tę szansę.

Share →