"Gemokod": Jedz dobrze - utraty wagi łatwo.

„Gemokod”: Jedz dobrze – utraty wagi łatwo.

Jest udowodnione, prawidłowe odżywianie ­ – źródło zdrowia, młodości i na jawie. Jednak nie wszystkie przylegają do tej prawdy. Dla większości dań gotowych, fast foodów i tłustych ­ stała się niemal podstawowe menu diety.

A jeśli dodamy do tego siedzący tryb pracy, pasję do gier komputerowych, leżąc przed telewizorem, masz nadwagę jest poważnym problemem w życiu, że podkopuje zdrowie.

Musisz jeść i pić tyle, że nasze siły, które zostały przywrócone, a nie stłumione. Tak powiedział Cyceron. I rzeczywiście, trzeba przejadanie lub jednostronność przy wyborze produktów negatywny wpływ na przewód pokarmowy. Czujemy ciężar w żołądku, zgaga, wzdęcia, ale nie oddają się słodyczy i smażonymi ziemniakami.

Produkty muszą być opatrzone przyjemność mężczyzny, użyteczne minerały, witaminy, oraz kwot otrzymanych i zmarnowane kalorii być zrównoważony.

Czy chcesz zmienić swój styl życia? schudnąć? pozbyć się chorób przewlekłych? Wellness Program Żywienia Klinicznego «Gemokod» Ci w tym pomóc! Jest to nowy sposób wykrywania niedopuszczalnych produktów spożywczych, w oparciu o badania krwinek obojętnochłonnych. Według endokrynologa Ługańsku MC «Uncas» Ludmila Dantseva»Program jest łatwy i bezpieczny w użyciu, nie wymaga skomplikowanych obliczeń, najłatwiej tolerowane i tworzy nowe nawyki żywieniowe. «Gemokod» – jest oryginalna rozwój rosyjskiego akademika Alexander Archakova. Badanie to indywidualnie dla każdej osoby, jak odciski palców. Pomaga określić listę produktów, które nie pasowały do ​​ciała, – mówi Ludmiła Pawłowna. – Według listy dozwolonych żywności osoba może dostosować swoją dietę, aby schudnąć i poprawić jakość życia.

Obok zdrowej żywności pomoże oczyścić skórę, zdrowego wzrostu włosów, mocne paznokcie»,

Typowo, początek dostarczania energii przez «Gemokod» waga stoi w miejscu. Pod koniec 1 wagi miesięcy aktywnie spalony i jak zbliżyć się do normalnego tempa utraty masy ciała zmniejsza się. W tym samym czasie pierwszych 6-7 tygodniach ciało dostosowuje się do nowych warunków i oczyszczone toksyn i substancji szkodliwych.

Podsumowując – ciało dostosowuje się do zrównoważonej diety i nadal działa bez obciążenia serca, wątroby, nerek.

Wielu pacjentów zapytać: Czy konieczne jest porzucenie na zawsze «zakazany» «Gemokod» produkty? Nie. Z biegiem czasu, zaleca się stopniowo wprowadzać do tych produktów w menu, jeden po drugim, ale nie przejadalismy i monitorować reakcję organizmu.

Zdrowe żywienie przynosi lepsze rezultaty, a łączy się z umiarkowanym codziennych ćwiczeń: ćwiczenia, spacery rano, gry w basenie. Jako ładunek, normalizacja może być zwiększona.

Analiza «Gemokod» przeprowadza się w jednym laboratorium Kijów. Ale to nie znaczy, że trzeba udać się do stolicy. Wystarczy zastosować się do MC «Uncas» endokrynolog, do badania i 10 dni, aby uzyskać kwalifikowaną profesjonalnej porady, porady na temat diety, lista zakazanych i dozwolonych produktów spożywczych, indywidualnej książki kucharskiej.

Pamiętaj, że Twoje zdrowie – w Twoich rękach. «Gemokod» – jest to prawdziwy krok w kierunku nowego życia. Ponad 20 tysięcy ukraińska już skorzystało z tej techniki: nie wynik negatywny. Przekonaj się sam!

Share →