Generic Levitra 100x20mg

Generic Levitra 100x20mg

Generic Levitra – Jest to lek stosowany w leczeniu problemów z potencją, głównie Substancją czynną jest wardenafil.

Wardenafil – analog światowej sławy leku do poprawy potencji «Levitra», Właściwie wardenafilu – Jest Nazwa składnika aktywnego Levitry. Dlatego postanowiono dać nazwę rodzajową levitra.

Generic Levitra ma wszystkie właściwości oryginalnego leku, tym samym składzie farmakologicznego i jakości działań i nie różnią się od jego «ojciec», Jedyna różnica – po niższej cenie. Wardenafilu na rząd wielkości niższe niż ceny oryginalnej Levitra.

Co to jest spowodowane? Faktem jest, że firma, która jest właścicielem Levitra narkotyków, a zatem wszelkie prawa dziać z tą nazwą, jest zmuszony do inwestujemy w reklamę i promocję swojej marki w celu utrzymania pozycji lidera na rynku. Okazuje się, że w ten sposób budżet marketingu przeniesione na nabywcę.

Firmy produkujące leki generyczne, aby poprawić siłę, promując swoje produkty w inny sposób – w postaci niższych cen. W tym samym czasie generyczne jakości nie ustępują markowych tabletek i również skutecznie rozwiązuje problem zaburzeń erekcji u mężczyzn.

Share →