Glaze kakao

Glaze kakao

  • Zamrażać (Masło)

Masło w małych kawałkach, o wadze do 200 gramów zawinięte w pergamin i umieszczone w głębokiej miski z solanką (pół litra wody, dwie łyżki soli).

Korzystnie przechowuje się w ciemnym miejscu, a roztwór zmieniał się co dzień. W temperaturze zera, olej pozostaje świeży przez dwa miesiące, a w 4, + 5 ° C – do 15-20 dni. Olej domowa jest przechowywane w lodówce do 20 dni, a oleju zakupione w sklepie, mogą być przechowywane przez okres do 3 miesięcy.

  • Rezerwa Cukier (Cukier)

    Dziś rząd wody pitnej w butelkach stało się normą. zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Ale w porządku, że woda nie straci swoje korzystne właściwości, to powinny być odpowiednio przechowywane; -Nie Utrzymać butelkę w słoneczny balkon, to lepiej na zacienionych mieszkań bocznych, -bam dwa miesiące na zmianę butelkę-i nie do wypełnienia butelki do wody pitnej. wody z kranu.

    Lepiej jest pić surowej wody bogate w mikroelementy dla zdrowego ciała, ale woda z kranu nie jest przyjemny w smaku chloru. Oczywiście można zagotować wodę, ale woda traci wszystkie pierwiastki śladowe zawarte w nim i staje się mniej wzbogacone tlenem, staje się bardziej miękka. i zanieczyszczenia w nim pozostać. Bardzo dobra do picia wody, roztopionego na pytanie, jak gotować, wlać wodę z kranu w plastikowych butelkach. odstania na 4-5 godziny i następnie w zamrażarce. Po zamrożeniu wody nie zmienia struktury i nie zmienia składu chemicznego wody.

  • Sposobu przechowywania proszku kakaowego (Kakao w proszku)

    Sklep Spice w pojemnikach ciemnego szkła lub przezroczystego szkła, ale w zamkniętych szafkach lub na półkach bez bezpośredniego światła słonecznego .Spetsiya nie lubi wilgoci raz robi się okruchy. stracił smak i aromat. Dlatego nie da się wlać przypraw z pojemnika w misce wrzącej danie. Łyżeczka do przypraw wejścia z pojemnika musi być zawsze suche, wilgotność w pojemniku z sezonowo przyczynia się do pojawienia się pleśni.

  • Share →