Golenia włosów. Usuwanie włosów. Podrażnienie skóry po goleniu ...

Golenia włosów. Usuwanie włosów. Podrażnienia skóry po goleniu.

Depilacja w domu

Golenie włosów w domu

Golenie – najbardziej proste, niedrogie i bezbolesny sposób, aby usunąć zbędne owłosienie. Podrażnienie występuje u wielu kobiet po goleniu (zwłaszcza w obszarze bikini i pachy) można wyeliminować poprzez uspokojenie kremy i balsamy. Mniejsze zużycie brzytwa – krótki efekt, częste wrastających włosków, podrażnienie w strefach bikini.

Z brzytwą nie warto oszczędności, kupić dobry, z podwójnym lub potrójnym ostrzem i specjalnych listwach ochronnych (zwykle z soku z aloesu). A jeszcze bardziej nie do przyjęcia, aby korzystać tępy brzytwa! Eksperyment z różnymi rodzajami urządzeń do golenia. Wybór zależy od typu skóry, jej strukturę, grubość włosów. Żadna maszyna nie jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich nóg i pach.

Praktyka pokazuje, że najbardziej odpowiednie dla kobiet „rozszerzone” maszyny mężczyzn.

Przed golenia stosować łagodne szorowanie, takie jak żele pod prysznic, miesza się z napojem łyżka. Usuwając martwe płatki skóry, zgadzasz się, aby umożliwić ostrze do skóry napięty, jak to możliwe, co oznacza, że ​​”paskudne” pojawią się pęcherzyki później. Golenie na sucho lub lekko zwilżyć stopy pianki do golenia bolesne i nieskuteczne, mokre włosy i stają się bardziej miękkie i łatwiejsze do cięcia. Możesz użyć specjalnego balsamu do golenia, mydło, lub pożyczyć od swojego męża pianki do golenia. Samica balsam różni chyba „męski” zapach, ale w zakresie zdrowia skóry w żelu w eleganckiej różowej butelki z kwiatami ma przewagę nad męskim żelu do golenia.

Unikaj produktów zawierających substancje drażniące skórę: alkohol, mentol, kamfora. Gdy substancje te są uwalniane do świeżo ogoloną skórę, powodują podrażnienie, prowadząc ostatecznie do wrastających włosków. Jeśli golić się pod prysznicem, spróbuj zamiast mydło lub żel pod prysznic, aby użyć odżywki do włosów.

Golić pod włos z najwyższą starannością.

Podrażnienie skóry po goleniu

Po goleniu, nie należy używać myjki lub luffy – mogą one powodować podrażnienie i potrzebują lato (i rzeczywiście, o każdej porze roku) czerwone plamy na nogach? Wieczorem nałożyć balsam na nogi i dzień – z filtrem przeciwsłonecznym (lato). Jeśli Zagora zapalnie skórę, masz przebarwienia.

Brak kremy superozdorovitelnih z kwasów alfa lub betagidroksilnimi – są również silnymi drażniące skórę.

Poważnych trudności, które są spowodowane przez golenie są czerwone punkty (pryszcze), które pojawiają się głównie wzdłuż linii bikini. To dlatego, że mieszek przymocowany do przewodów ciała, które z kolei połączone są z zakończeń nerwowych. Golenie może łatwo podrażnić skóry i sebum tylko zwolniony stymuluje proces zapalny.

Rosną włosy – kolejny problem, który może powodować golenia. Niesforne kręcone włosy starać się rozwijać i zacząć kręcić wewnątrz skóry, a nie odwrotnie. Wynik – nieprzychylny czerwony Doodle.

Smar skóry po goleniu bikini specjalny krem ​​kojący (lub zwykły krem ​​odżywczy). Pieszo, nałożyć na nie krem ​​nawilżający lub emulsji, powolny wzrost włosów.

A co, jeśli po goleniu jeszcze pojawiły się czerwone kropki? Jedynym sposobem leczenia tych problemów są różne bakteriobójcze – jak apteki zawierające kortyzon i domowej roboty. Weź dwa lub trzy tabletki aspiryny, zmielić je na proszek, dodać trochę gliceryny. Lotion gotowy.

Może być stosowana do różnych stanów zapalnych skóry, takich jak twarz. W przeciwieństwie do popularnych przesądów, golenie nie powoduje zmiany gęstości, grubości i szybkość wzrostu włosów. Wszystkie te funkcje włączone genetycznie i są w stanie zmienić się pod wpływem hormonów, na przykład rozpocząć przyjmowanie pigułek antykoncepcyjnych lub w czasie ciąży.

Resztę czasu stara dobra maszynka jest kochany przez miliony kobiet na drodze do osiągnięcia jedwabiście gładką skórę. Teraz wiedząc, kilka prostych zasad, golenie, można włączyć każdy dotyk brzytwy się do zabawy!

Rodzaje i metody usuwania włosów i depilacji włosów. Depilacja w domu

Share →