Gorący cynamon z miodem do utraty wagi i dobrego samopoczucia

Gorący cynamon z miodem do utraty wagi i dobrego samopoczucia

Zaskakująco, czy nie, ale dla większości kobiet, cynamonowo – jest niezwykle aromatyczne przyprawy, doskonale uzupełnia goryachitelny grzanego wina, babeczki i ciasta. Ale czy wiesz, właściwości lecznicze, które ma cynamon? Okazuje się przyprawy reprezentowane z powodzeniem stosować w medycynie współczesnej, w którym na tyle poważne poziomie, w szczególności w przypadku takich chorób, takich jak cukrzyca, jest stosowany do normalizowania ilości cukru we krwi.

Ale co ciekawe, dietetycy również widoczne niezbędności tego produktu, ze względu na to, co twierdzą, że cynamon jest bardzo skuteczny do utraty wagi. Ale to jest naprawdę?

Co to jest tak dobre, cynamon do utraty wagi?

W rzeczywistości, powiedział Przyprawa jest bardzo bogata, jednak powinny być konsultowane tylko te właściwości, które zapewniają pożądany utratę wagi poprzez cynamon, a mianowicie:

  • Regularne dodatkiem cynamonu w żywności i napojów, dostarcza organizmowi pozbyć się toksyn, które utrudniają normalne funkcjonowanie organizmu.
  • Cynamon normalizuje tryb obiegu cieczy, w skrócie, po spożyciu, to przyprawa jest ustanowienie żołądka, pęcherza żołądka i nerek.
  • Przyspiesza przemianę materii, ponieważ jest własnością cynamonem zapobiega niepożądanemu odkładaniu i nagromadzenie tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych obszarach.

Nie jest w porządku, aby dodać, że przy normalizacji metabolizmu tłuszczów i węglowodanów, zarówno gotowanych cocktail cynamonem pomaga pozornego zmniejszenia apetytu – i faktycznie w trakcie utraty wagi oraz walki z cellulitem bez czynnik ten jest nie tylko mało.

Możesz łatwo korzystać cynamon w jego normalnej diety, musimy tylko ćwierć łyżeczki zmielonych przypraw do normalizacji metabolizmu węglowodanów i pozbyć się nadmiernego głodu. Bez wątpienia, można po prostu zjeść określoną ilość cynamonu rano, ale zgodzi się Pan, że napój z cynamonem, czy herbaty lub kawy, dużo smaczniejsze i zdrowsze. Poza tym, co powstrzymuje nadal taką przyjemność na cały dzień?

A jak to zrobić, teraz już cię i się dowiedzieć. Po tym wszystkim, recepty poniżej przedstawia możliwe wniosku złożonego przyprawy.

Pierwszy przepis – cynamonu i miodu

Czy to możliwe, by wątpić, że cynamon i miód dieta pozwoli Ci uzyskać żądanego kształtu, nawet bez nadmiernego wysiłku, ponieważ ten przepis jest nadal używany przez nasze babcie. Wyjaśnienie jest bardzo proste, miód – źródło niezbędnych witamin dla organizmu ludzkiego, enzymy i różnych pierwiastków śladowych, niech słodki, ale właściwość wynika z obecności fruktozy. I tak należy zauważyć, że składniki takie jak miód i cynamon do utraty wagi pasują idealnie i są tak dobrze ze sobą połączone, że z ich pomocą można łatwo „reset” w siedmiu kilogramów niechcianej wagi.

Aby środek był naprawdę skuteczny, musi być odpowiednio przygotowana, a do tego trzeba wziąć pod uwagę specyficzne wymagania:

  • Nie używać pasteryzowanego miodu, ponieważ brakuje niezbędnych enzymów, a jednak dość odpowiedni tylko świeże mielonego cynamonu.
  • Wymagają wrzącej wody (nie dłużej niż 1 sekundę Cup), pożądane jest, aby wodę stopu użyte.
  • Jest niezwykle ważne, aby zachować pewien stosunek (1: 2), na przykład, ½ łyżeczki cynamonu część pełnego łyżeczką miodu.
  • Zalać wrzątkiem przygotowane cynamon, przykryć i zostawić około pół godziny, a następnie odcedzić wywar i trzeba dać mu trochę czasu, aż całkowicie ostygnie, dopiero potem dodać miód.
  • Część przygotowanej mieszaniny mogą pić przed snem, ale druga połowa – w godzinach porannych, a najlepiej przed pierwszym posiłkiem.

Takie użyteczne cynamon z miodem dla utraty wagi i jak to pomoże Ci osiągnąć pewne rezultaty. w redukcji cellulitu, więc ma właściwości rozgrzewające i poprawia przepływ krwi. Należy jednak pamiętać, że nie ma sensu, a często w dużych ilościach do picia tego napoju z powodu tego schudnąć szybko, prawdopodobnie nie może. Jeśli po pewnym czasie można zauważyć, że proces odchudzania jest nieco wolniej, trzeba co najmniej kilka tygodni, aby zrezygnować z korzystania z napoju.

Drugi przepis – cynamon i imbir

Czy kiedykolwiek, że cynamon i imbir – jest jednym z najbardziej udanych kombinacji przypraw. Ale co ciekawe, te przyprawy najlepiej uzupełniać jedzenia. Po tym wszystkim, w stosownych przypadkach herbata imbir do utraty wagi. zawsze jest właściwe cynamonu.

Wniosek jest oczywisty – w trakcie gotowania, czy to zupy, mięsa, sera lub pieczone, można bezpiecznie korzystać z opisanych kombinacji. Skuteczność takiej kombinacji przypraw, ze względu na podobieństwa właściwości tych przypraw – skuteczne „spalanie” tłuszczu, przyspieszają przemianę materii i promować utrata masy ciała.

Przepis trzecia – herbata z cynamonem

Liczne referencje w lewo zadowolony z wyników kobiet, pozwalają określić inny bardzo skuteczny napój, który wspomaga utratę wagi – herbatę z niewielką ilością cynamonu. Ale uwaga aromatyzowana herbata z dodatkami w tym przypadku nie jest odpowiednia, ponieważ to było bardziej dla zabawy niż do utraty wagi. Tak więc wskazane jest, aby kupić liści zielonej herbaty, a kiedy jest warzone dodać kilka pałeczek cynamonu.

Będziesz mile zaskoczony, follow-korzenny smak cynamonu w połączeniu z wykwintnym smaku zielonej herbaty.

Ale tutaj jest jak pić herbatę z cynamonem, jeśli chcesz stracić kilka kilogramów? Nie jest to dobra wiadomość – napój ten można łatwo jeść w nieograniczonych ilościach, jak uważasz. Ważne jest tylko, aby przestrzegać zasad parzenia herbaty luzem i używać tylko świeżych liści herbaty.

Przepis czwarte – kawa z cynamonem

Ze względu na wysoką zawartość kofeiny, więc pić kawy jest uznawana za naturalny narzędzia spalania tłuszczu, dzięki czemu jest on powszechnie używany jako podstawa większości diet, w szczególności, białka trzydniowej diecie, zapewniając cały dzień spędzić na kawę (ale mamy taki sztywny i zbilansowanej diety nie popieram – jest bardzo niebezpieczne dla Twojego zdrowia!). Co jest szczególnie interesujące, kawa z cynamonem – to silny tandem, który przyspiesza proces spalania tłuszczu. Jednakże, cynamon jeszcze zmiękcza pewnych skutków ubocznych kofeiny – tachykardia i nadmiernego pobudzenia układu nerwowego.

Należy zauważyć, że smak ten przyprawa jest głównie ozdobione kawy, ponieważ zapewnia przyprawy i przyjemny smak. Co ciekawe, ten rodzaj napoju z cynamonem można sobie pozwolić dosłownie każdego dnia. Tak więc istnieje wielka nawyk – dodaj podczas gotowania kawy w Turku trochę mielonego cynamonu, a następnie Twój rano będzie naprawdę dobry.

Zobacz też film z inne przydatne z cellulitem i nadwagą, przyprawy:

Pozbawiony czy takie cenne przeciwwskazań produktów?

Share →