Gotowanie dżem melona!

Gotowanie dżem melona!

Melon – jest nie tylko przydatny produkt, ale również doskonałą alternatywą dla słodyczy. W 100 g miąższu melona soczysty 170 kalorii zawiera tylko, co jest 2-3 razy mniej niż cookie kalorii lub kawałek ciasta. Może być stosowany w czystej postaci, ale można gotować melon dżem, które łatwo zastąpić szkodliwe słodycze. Będziesz mógł jeść zgodnie z ich przyzwyczajeń, ale to może jeszcze schudnąć! Damska serwisu DietaClub radzi na pewno skorzystać z melona dżemem przepisu podanego w tym artykule.

Schudnąć razem i cieszyć się pyszne desery!

Melon i jego korzystne właściwości

Melon – wartościowym produktem, który jest zalecany przez dietetyków nie tylko dla skutecznego odchudzania, ale także do uzdrawiania ciała. Użyteczne właściwości melona mogą być wymienione przez długi czas. Mieszkańcy krajów Azji Środkowej używać w między posiłkami, jak melon promuje szybsze trawienie pokarmu. Można powiedzieć, że melon (i Dżem melona włącznie) mogą z powodzeniem zastąpić tabletkę od bólu żołądka, doskonałe radzenie sobie z trawienia tłuszczu i fast foodów.

Ponadto, melon jest często stosowany w leczeniu chorób niedokrwistości, miażdżycy tętnic, nerek i wątroby. Ale dziś będziemy mówić o wykorzystaniu melona jako produkt dietetyczny.

Nie można powiedzieć, że Dżem melona pozwoli Ci schudnąć – to nie jest tak. Raczej nie będzie przybierać na wadze ze względu na fakt, że melon pomoże żołądek strawić pokarm szybciej. Jego pozostałości nie pozostawać w organizmie, strój do tkaniny, co oznacza, że ​​tłuszcz będzie na obszarach zagrożonych ciała. Dodatkowo Dżem melona zapobiec apetyt na słodycze. Oraz, w końcu, należy zaznaczyć, że ze względu na właściwości lecznicze to delikatność jest równoważne miodu.

Dlatego, magazyn o dietach DietaClub zaleca się od czasu do czasu na wizytę Dżem melona do odzyskania swojego ciała.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni melon, w którym masz zamiar gotować zacięcie. Wolę melony z tkanki włóknistej lub elastyczna-chrzęstnej. Produkt ten zawiera minimalną ilość soli i sacharozy.

Ale błonnik i witaminy C w melonów bardzo, bardzo dużo.

Jak gotować melon dżem?

Tak więc dla wytwarzania Dżem melona powinny brać 1 kg niedojrzałych miazgi 2 szklanki wody i 1,5-2 kg cukru. Melon oczyścić, pokroić w plasterki, wypełnienie z cukrem i umieścić w lodówce, gdzie powinien być przez dwie godziny. Cukier należy ugotować syrop, następnie wlać przygotowany melon. Zastrzegamy sobie przyszłość Dżem melona takich jak, na jeden dzień. Następnego dnia spuścić syrop, zagotować, a następnie wlać do nich plasterki melona.

Na trzeci dzień z melona może rozpocząć gotowanie w syropie do miękkości. W Dżem melona Możesz dodać szczyptę kwasku cytrynowego i wanilią.

Spróbuj przygotować pachnące i smaczne Dżem melona samemu. To gratka nie zaszkodzi postać i daje pozytywne emocje!

Tatiana Belashova

Aby komentować, musisz stworzyć konto

Share →