Gra "Nie śmiej się!"

Gra „Nie śmiej się!”

Numer 9

Ta gra jest bardziej odpowiedni dla młodych ludzi, nastolatków i dzieci. Ale, oczywiście, może grać w małym gronie rodziny na Nowy Rok lub urodziny.

Co będzie potrzebne: wesoła kompania przyjaciół, znajomych i krewnych.

Jak grać: Niech wszystkie rassyadutsya okręgu kucki. Wszystkich ostrzec, że nie można rozmawiać i śmiać się w żadnych okolicznościach. Ołów może się śmiać, ale być śmieszne, gdyby to wszystko zrobić z zamawiania i uroczystych i sztywnych poglądów jak British lokaja.

Więc, co milcząco przyjmuje bliźniego na lewym uchu. Inni powinni zrobić to samo z sąsiadem z lewej. Co więcej, bez cienia uśmiechu, a w tym samym uroczystym milczeniu.

Gdy koło się zamyka, to jest wszystko będzie śladem, idzie dalej. Na przykład, weźmy nos lewej sąsiada. Wszystko inne do powtarzać za nim. I tak dalej, wszystkich możliwych części ciała i odzieży swoich sąsiadów.

Gracz, który pierwszy śmiać. Zwycięstwa, odpowiednio, kto był w stanie się oprzeć i nie wybuchnąć śmiechem.

Oryginalne źródło: Nie śmiać się, staram się myśleć o czymś smutnym. Widoki pogrzebowe z którym można podjąć, nos sąsiada, bawić innych. Jeśli prowadzi, spróbuj przyspieszyć po drugiej rundzie działania. Każdy będzie popełniać błędy i chichot.

Natychmiast podróżować, że jest beznadziejnie głupie gry i wszyscy mają prawo do zabawy w wolnym czasie!

Share →