Gratulacje prozy przyjaciela na urodziny

Gratulacje prozy przyjaciela na urodziny

Gratuluję wam wszystkiego najlepszego i szczerze życzę: świat uśmiechów i zabawy! Bądź zawsze taka wesoła, piękne, słodkie, atrakcyjne, umiłowani! Ci wieczne szczęście!

Niech to będzie wszystko tak, jak chcesz! Powodzenia, szczęścia i powodzenia dla Ciebie! A co najważniejsze, miłości!

Miłość, kto oddycha serce i myśli są zawsze ktoś! Bądź szczęśliwy!

Możesz rok po roku wszystko gratulujemy i życzymy mądrości, radości i ciepła. A w tym roku, życzę miłości, cierpliwości, życzliwości i dobroci!

Drogi przyjacielu, być może jesteś gdzieś znaleźć sekret wiecznej młodości, jak to dość zauważalne od wieku rocznicy. Każdy również wspaniałe i zawsze cieszyć się uwagę ludzi, a nawet sport i pracowity jak zawsze. Wszystkiego najlepszego na Ciebie!

Wszystkiego najlepszego moja droga, choć mówią o wieku kobiety, ale myślę, że jest w żaden sposób nie odnosi się do Ciebie. Masz mnie wciąż piękna w świecie, który wciąż wyszukiwania. Niech Bóg da wam wiele latem i zimą jesteśmy razem progonim temu, uwielbiam Cię.

Jesteś mój drogi przyjacielu! 20 (25, 30, itd.) Roku – wielka data, przed – szczęście życia. Życzę, aby być piękną duszę i ciało, zdrowy, zabawa i oczywiście kocha.

Aby długo na podróż swojego życia nie jest spełniony trudności i trudności, które zawsze uśmiechnięte słońce i powodzenia!

Share →