Gratulacje prozy ulubionego Szczęśliwego Nowego Roku 2015

Gratulacje prozy ulubionego Szczęśliwego Nowego Roku 2015

Ulubiony

Droga, Happy New Year! Z nowym szczęścia! Niech rok przyniesie powodzenia w biznesie, jak iw życiu rodzinnym – na dobrobyt, spokój i ciszę. I spełnienie najbardziej cenionych marzeń.

Miłość, zdrowie i szczęście! Dużo uśmiechu i dobrego humoru! Tradycyjnie nowy rok, oczekujemy dużych zmian.

Więc niech te zmiany będą jasne, kolorowe i trochę bajki!

Pada śnieg. Latanie śniegu, tak piękna jak ty! Leżą na ustach – że cię pocałować, moja miłość! Oni topi się na oddechu – że kocham cię tak bardzo!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Każdy na świecie jest miejsce, gdzie zawsze jest tak spokojne i przytulne, gdzie nawet w zimną noc do ogrzania serca ciepła. Moje ulubione! Niech każdy twój dzień będzie wypełniony radością i szczęściem!

Kochanie, nie mam słów, chcę Cię. Szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten rok będzie dla was pełen pasji i miłości. Tu i teraz, piszę te słowa, ale jego dusza i. dusza, i chętny dla Ciebie, mile widziane, pozdrawiam i gratuluję.

Twoja Królik.

Gratuluję Ci na Nowy Rok mój drogi i ukochany towarzysz! Ty byłeś i zawsze będzie dla mnie piękne, opiekuńczy i kochający żonę na świecie! Kocham cię i chcę, aby zawsze czuć się szczęśliwy!

Szczerze gratuluję Ci na Nowy Rok uroczej kobiety! Szkoda, nowy rok, a także wpływają na wszystkie swoje piękno, dowcip i urok! Niech wasze życie szczęśliwe minut zamieni się godzina i minuta smutku lecieć natychmiast!

Drogowego i mój ulubiony, gratuluję ci na Nowy Rok! Obiecuję w przyszłym roku wrócić do domu na czas, aby cieszyć się z koleżankami i pieścić Cię prezenty! Kocham cię i obiecuję kochać wszystkie wieloletnie, że spotykamy się razem!

Delikatny, piękny, opiekuńczy, czuły, słodki i namiętny – to wszystko, co, moja droga! Nawet w najcięższych mrozów, wiem, można się ogrzać mnie swoim ciepłem i miłością. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie, drogi i kochany człowiek!

Ulubiony

Mój drogi, kochany, najdroższy osobą na świecie! Jestem bardzo zadowolony, jesteś w moim życiu! Dziękujemy za to, co zawsze tam dla wsparcia, czułości i miłości. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie, moja miłość!

Wierzę, że on przyniesie nam tylko szczęście!

Kochanie, kolejny rok obok ciebie wypełnia moją duszę ze szczęścia, i ciepły dom, i bez względu na to, jak zimno to była zima, najważniejsze, że to wygląda na ulicy, ale w środku, moje serce pogodny wiosenny dzień. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie, moim słońcem!

Moja droga, chcę pogratulować na Nowy Rok i powiedzieć po raz kolejny, jak bardzo cię kocham! Jesteś najbardziej godne zaufania, lojalny, silny i delikatny człowiek na świecie! Obiecuję, że nigdy nie opuszczę cię, opieki i miłości na wiele lat!

Mój ulubiony, native, Happy New Year! Dziękujemy za każdy dzień, za każdą minutę, którą mi dajesz. Ty mnie najszczęśliwszą kobietą na świecie!

Piękny, Sylwester życzę optymizmu, niewyczerpaną energię, wiele szczęśliwych chwil i przyjemnych niespodzianek. A w chwilach smutku, pamiętaj – zawsze czeka na ciebie w domu ulubionych.

Szczęśliwego Nowego Roku, kochanie! Cieszę się, że w moim życiu pojawił się i stał się moją rodziną i przyjaciółmi człowieka. Teraz moje życie będzie błyszczeć w jasnych kolorach. Każdy dzień z Tobą komunikacji przynosi mi radość i przyjemność. Jak wielka jest, że los dał mi na spotkanie z prawdziwym mężczyzną. Niech nadchodzący rok przyniesie nam wiele pięknych dni.

Kocham cię!

Kochanie, dziękuję za zawsze w każdej sytuacji mogę na tobie polegać, że zawsze mnie chronić! Każdego roku w naszym wspólnym życiu mojej miłości do ciebie jest tylko coraz silniejsze. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie, moja droga!

Share →