Grill z materiałów złomu

Grill z materiałów złomu

Wielu ludzi kocha grilla, szczególnie, gdy jest gotowane na zewnątrz. Sposoby gotować tylko jeden na rogu, ale bardzo wiele z grilla, o nich i porozmawiamy.

Obejmować wszystkie rodzaje grille, nie możemy, i będą mówić o grill improwizowane.

Piecyki z złomu

Jesteś w lesie, na charakter zapomniane i grilla w marynacie. Trzeba majstrować BBQ improwizowane.

Grill szaszłyki. Łatwiej będzie zrobić szaszłyki do grillowania.

Można użyć pętli u podstawy szaszłyki: 4 szaszłyki będzie jako podstawa w ziemi, a dwóch zestawu w pętli, uzyskując w ten sposób ramkę do gotowania grill. Główną wadą tej metody jest stosowanie yków zmianę trasy szczególnie uciążliwe, gdy są małe. Jeśli nie masz szaszłyki pierścienie u podstawy, a następnie należy zginać szaszłyki, co nie jest bardzo wygodne, bez użycia narzędzi.

Poza węglem, nie są chronione na obie strony tak, ciepło będzie efektywnie rozpraszane. Grill tego typu może być również wykonany z grubych i dwie gałęzie Y ukształtowanych ramion między nimi.

Grill w boksie. W celu stworzenia takiego grilla trzeba łopatą czy coś można wykopać mały otwór.

Na tej grill można nie tylko smażyć, ale również do przygotowania posiłków. Zaletą w porównaniu z poprzednim docelową dystrybucję energii cieplnej z węgla, a także uniwersalność rozwiązania. Kopanie dołów wadą, niektóre niedogodności podczas instalacji i obracając szaszłyki, a co najważniejsze kurz z ziemi łatwo dostaje się na pieczenia szaszłyki.

Grill z dzienników. W lesie dużo suchych drzew spadły i od nich można zrobić grilla.

Jak widać jest bardzo prosta do wykonania. Dwie belki są równolegle w odległości nieznacznie mniejszej niż długość patyku. Między dzienników na ognisko, i cieszymy się, gdy postać węgla. Po ugotowaniu grilla natury może spalić.

Zaletą tego sposobu wytwarzania jest brak dostępności materiałów potrzeba dodatkowych narzędzi. Pył w kosza już strzela, więc po prostu trzeba spróbować pysznych dań i apetyczny grilla.

Grill z cegły lub kamienia. W lesie dużo kamieni, a także parking na miejscu można znaleźć i cegły.

Jeśli znajdziesz cegły, zrobiłeś duży grill. Najczęściej w miejscach parkingowych można znaleźć ten materiał budowlany. Jeśli nie, to możesz zbudować grill wykonany z kamieni, choć muszą być sporo.

Zaletą tej konstrukcji jest bardzo dobrym wynikiem w końcowy, jak również względne bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Teraz już wiesz, że w lesie można znaleźć sporo złomu, z którego można zrobić prawie wszystko, co potrzebne na piknik.

Jeśli korzystają ten artykuł, będziesz zainteresowany czytaniem: grill z cegły z ich rysunków rąk

Share →