Gruczoły sutkowe

Gruczoły sutkowe

Gruczoły sutkowe – potowych pochodne. Sparowane narządów, znajdują się na przedniej powierzchni głównej mięśnia piersiowego (a więc wzmacnia ćwiczenia mięśni kształtu piersi). Poprzez linki skóry dołączone, które rozciągają się z wiekiem. Specjalne żele i kremy, które zwiększają komunikacji i pomagają zachować kształt piersi.

Biustonosz wspiera piersi, przyjmuje funkcję komunikacji, w związku z tym, ubrani zbyt wcześnie, powodując ich zanik i opuszczania klatki piersiowej, a nie na sobie czas – zwichnięcie i, ponownie, obniżenie klatki piersiowej. Biustonosz powinien pasować dokładnie do rozmiaru i kształtu nie wywierać presję na przysadkę i nie podrażnia skóry – szczególnie sutek. Musi być często myty i regularnie się zmieniać, jest rozciągnięta i żelaza zmienia swój kształt i wielkość.

Rozwój piersi rozpoczyna się przed innymi zmianami w narządach płciowych i trwa do 18-20 lat. Ostatecznie za zaawansowaną piersi podczas karmienia dziecka, więc nie denerwuj się, ze względu na niewielki rozmiar – żelaza nawet starszych! Tkance nowotworowej sutka obejmuje tłuszczu i tkanki.

Liczba ostatnim proporcjonalnie do udziału ogólnej tkanki tłuszczowej. Przewaga tkanki tłuszczowej prowadzi do potyazheleniyu i dolnej części klatki piersiowej do zaburzenia jego kształtu i czułości.

Protezy silikonowe kosmetyczne powinny być stosowane wyłącznie po konsultacji z tylko lekarzy specjalistów kobiet z ciężkim wyglądzie. Proteza jest nieszkodliwy! Może to spowodować reakcję odpornościową odrzucenia z ropienie, może służyć jako substancja rakotwórcza, narusza naturalną funkcję piersi.

Rodziły młode dziewczyny z niedorozwiniętym protezy gruczołu sutkowego jest pokazana tylko wtedy, gdy staną się modele i porzucić macierzyństwa.

Klatki piersiowej, zwłaszcza brodawki i otoczki (otoczki) – silne strefy erogenne u niektórych kobiet i abolyutno niewrażliwe na innych. To ponownie wskazuje na konieczność poznania ich organizm będzie gotowy do seksu i być w stanie wyjaśnić, co dzieje się z siebie i swojego męża. Wielkość, kształt piersi, brodawki i otoczki kolorów – szczególnie indywidualne i tylko powiedzieć, że wszystkie kobiety są różne DNA i inny genotyp.

Dlatego koncern założony piersią tylko w następujących przypadkach:

– Robisz 14-16 lat, a jeszcze nie zaczął się rozwijać;

– Jesteś 16 lat, a ona – tylko obrzęki na skórze;

– Czy już największy rozmiar, i to rośnie i rośnie;

– brodawki pojawiają alokacji – spontanicznie lub po – dowolny kolor i konsystencja;

– na skórze są jakieś nieprawidłowości na zmiany wzoru naczyń, zmiany kolorów;

– na smoczek posiada żadnych rano, pęknięcia, rany, zmieniło swój kształt;

– Rak silnie asymetryczny (lekkie asymetrii – normalny);

– W pewnej części gruczołu wyższej temperatury (dotyku);

– w grubości gruczołu uszczelnienia wyczuwalny.

Obserwować te zmiany, należy regularnie sprawdzać swoje piersi i ich uczucia. Wszystkie te manipulacje są prowadzone w ramach rozluźnienia mięśni klatki piersiowej i więzadeł. Gdy odczucie górny zewnętrzny kwadrant – położenia na stronie odpowiadającej przysadki; odczucie kiedy górna wewnętrzna kwadrant – po stronie przeciwnej gruczołu; badanie dotykowe dolnej części – stoi ze spuszczoną strony; z poczuciem brodawki – stojącej lub leżącej na plecach. Musisz czuć cały gruczoł – od peryferii do ruchu wskazówek zegara, brodawki i świętować, ale lepiej – aby nagrać wszystkie zmiany. Należy również odczuwa obszarach pachowych do identyfikacji powiększenie węzłów chłonnych.

Przed uczucie konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej analizy piersi, stojąc przed lustrem z rękami w dół.

Rak piersi – najczęstszym złośliwym nowotworem układu rozrodczego kobiety! Gdy zostanie wykryty produkty paraliżuje działanie, które nie zawsze uratować życie! On jest absolutnie zapobiec! Rak piersi – jedna z niewielu organów, które mogą przesłuchiwać kobiecie się!

Tylko wpływa na prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi! Kobiety po 30 lat, aby zrobić absolutnie nieszkodliwy rentgenowskie piersi – mammografia – raz w roku.

Share →