Gruźlica. Leczenie środków ludowej.

Gruźlica. Leczenie środków ludowej.

Gruźlica – choroba zakaźna wywołana przez prątki. Choroba ta dotyka głównie do płuc. Choroba jest prątek Mycobacterium tuberculosis lub Koch.

Kiedy aktywna forma gruźlicy mnoży się szybko w płucach pacjenta i niszczy płuc. Gruźlica smarowania z kropelek wydzieliny z dróg oddechowych osoby zakażonej. Początkowo, gruźlica często nie ma objawów zakażenia i nie wygląda na chore.

Znacznie później może pojawić się gorączka, osłabienie, pocenie się, spadek wydajności, utratę masy ciała.

Leczenie gruźlicy środków ludowych:

Mieszaninę tuberculosis.

Możesz zapisać się do płuc. Do mieszania należy wziąć 100 ml soku aloes i 100 ton masła, słoniny niesolone, miodu (może być więcej) i 2 łyżki kakaowego. Tłuszcz stopić razem masło, dodać pozostałe składniki i dokładnie wymieszać wszystko.

Jedz 1 łyżka rano na pół godziny przed posiłkiem, jeśli choroba jest ciężka, nawet w nocy. Efekt jest oszałamiający! Mieszaninę leczy nawet wgłębienie w płucach.

Matka i macocha gruźlicy.

Do leczenia gruźlicy, stosując mieszaninę. Umieszczone na spodzie naczynia warstwy 1 cm świeżych liści podbiał . jego snu w tym samym złożu cukru, a następnie warstwa liści, a następnie warstwę piasku, i tak dalej, aż do naczynia nie są całkowicie napełnione. Następnie zamknąć pokrywę szczelnie naczynia, test mazistej w tym miejscu i w ziemi na głębokości 0,5 m. Po 3 tygodniach, gdy treść włącza się na jednorodną masę, trzeba rozcieńczyć miodu w stosunku 2 części mieszaniny.

1 część miodu. Weź 1 łyżka. l. 3 razy na dzień. Pić do czasu wyzdrowienia.

Cane pozostawia na gruźlicę.

Zaparzyć 0.5 Art. wrzącej wody 1 łyżeczka Młody zgnieciony trzciny pozostawia nalegać 1 h. I obciążenie. Pić 2 łyżki. l. 3 razy dziennie przez 30 minut. przed jedzeniem.

Owsa i jęczmienia na gruźlicę.

2/3 garnek wypełniony mieszaniną równych ilości owsa i jęczmienia, zalać patelnię prawie do góry świeżego niepasteryzowanego mleka i dodać warstwę tłuszczu trzewnego gruby jak palec, a następnie zamknij patelnię z pokrywką, miejsce w piec i gotować, czasami wylewanie mleka do czasu ugotować ziarna. Wziąć 100 g mieszaniny 3 razy dziennie przez 30 minut. przed jedzeniem.

Babki sok z gruźlicą.

Gruźlica płuc sok jest w pełni utwardzony banan . Nawet petrifikaty postanowienie płuc. Pić 1 łyżka. l. 3 razy na dzień. Sok może być zamrażana w specjalnych worków lodu.

Szyszek chmielowych z gruźlicą.

Trzeba zalać szklanką wrzącej wody i dolnej części pleców 2 gałki Chmiel . należy nacisnąć 1 godziny. W dniu trzeba pić 3 szklanki tej herbaty. Herbata zawsze gotować tylko świeże. 14 dni pić, 5 dni wolnego.

Herbata na miesiąc, aby zrobić przerwę na miesiąc, a następnie powtórzyć kurs. Całkowity przebieg leczenia – 3 miesiące.

Balsam zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, gruźlica.

Ten przepis jest bardzo potężnym narzędziem w leczeniu raka płuc. Pomaga nawet gruźlicę. Weź 3 łyżki. l. mylące i 1 łyżka. l.zveroboya. Wymieszać i wlać ziół 500 ml wrzącej wody. Umieść na talerzu i trzymać na małym ogniu przez pół godziny. Następnie ostudzić i przecedzić.

Kiedy można umieścić trawę na piecu, nie trać czasu – Get miód. Potrzebne będą 2 szklanki miodu lipowego. Jeśli jest to gęsty, topi się w łaźni wodnej w stan ciekły. Z płynnego miodu trzeba zrobić nic. W płynnego miodu zalać 1 szklanka podgrzać oliwę z oliwek.

Dobrze wymieszać. Gdy pojawi się gotowy ziołowy napar, bezpośrednio wlać tam mieszaninę miodu i oleju. Po raz kolejny, wymieszać i umieścić wszystkie nalegać.

Utrzymania leku w lodówce. Nalega, to będzie tam przez 2 tygodnie. Weź lekarstwo więc gotowy. Po pierwsze, potrząśnij nim dobrze i wziąć 1 łyżeczka

5 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.

Pospolity i cykorii na gruźlicę.

Weź liście i łodygi Leonurus i korzeni cykorii zwykłych. Zioła zmieszanych w równych proporcjach wagowych i harówki. 1 łyżeczka gotować 1 łyżka. wrzącą wodą przez 15 minut. i pić 1/3 Art. 3 razy dziennie, lekko podgrzać. 9 tygodni płuca całkowicie zarubtsuyutsya i oczyszczone z ropą.

Tak traktowane kaukaskich górali, i bardzo dobrze.

Aloes z miodem i oliwą z oliwek z gruźlicy i innych chorób płuc.

W garnku szkliwa, topi 1,2 kg miodu, a nie by zagotować, dodać 200 ml soku z aloesu. Gotować na małym ogniu przez 7-10 minut. Oddzielnie w 400 ml wody do warzenia łyżkę brzozy pąków i kwiatów wapna, gotowane przez 3 minuty, aby nalegać, zapakowane, 20 minut, odcedzić, wycisnąć resztę. Mieszaninę wylano do ciemnej butelki, dodając do każdej z nich tak samo oliwek.

Wstrząsnąć przed użyciem. Dawka: łyżce 3 razy dziennie przed posiłkami dla Gruźlicy i Chorób Płuc.

Mieszaninę tuberculosis i inne choroby płuc.

Musimy wziąć 1 szklanka soku z czarnej rzodkwi, buraków, marchwi i miód, alkohol – również 1 szklance. Jest to wygodniejsze wlać wszystko 1,5 – 2-kwarta słoika, zamknąć pokrywę plastikową na wierzchu folią polietylenową innego i dokręcić zespół. Bank nie jest otwarty, i wymieszać zawartość przez wstrząsanie.

Umieścić w ciemnym i chłodnym miejscu przez 8-10 dni. Dawka dla dorosłych – 1 łyżka. przed posiłkami łyżka na 20-30 minut trzy razy dziennie. Zanotuj datę rozpoczęcia odbioru, a następnie – do końca recepcji. Oblicz, ile dni przyjmowania leków w tym samym tempie, aby zrobić sobie przerwę, ale 10 dni przed drugim dopuszczenie gotować sam skład i nadal pije.

Dieta: Nie pije, smażone, ostre, pikantne, konserwy, wędzone. Na dwa kursy można wyleczyć nawet gruźlicy.

Babki i słodkie na gruźlicę.

Babki – 1 łyżka -1 łyżeczka korzenia lukrecji 1 łyżka Kolekcja umieścić w termosie, zalać 1 łyżka. wrzącej wody przez 2-3 godziny. Pić łykami 4-6 razy dziennie w sposób losowy. Przebieg leczenia – 2 miesiące powtórzyć po 1-2 miesiącach.

Osoby z nadwagą z wysokim ciśnieniem krwi nie jeść.

Jęczmień lekarstwem kawy na gruźlicę.

Uważa się, że stałe stosowanie kawa jęczmienna można leczyć gruźlicy bez zastosowania innych leków.

Kalina pomoże w gruźlicy.

W leczeniu astmy oskrzelowej. zapalenia oskrzeli. gruźlica pomoże następujący przepis: Musisz 0,5 kg czerwonego Viburnum z gałązek, miodu i drobno posiekaną cebulą, 0,5 szklanki soku z aloesu i sok z 1 cytryny. Kalina, miód i cebuli dodać do miski szkliwa, przykryć szczelnie pokrywką i gotować na łaźni wodnej o 04:00 na wolnym ogniu. Preparat następnie odcedzić i dodać sok z aloesu i sokiem z cytryny.

Z powodu uzyskania 1 litra mieszaniny. Przechowywać w lodówce, wieczór odlewnictwo codziennie dawkę następnego dnia. Weź 1 łyżka. l. 3 razy dziennie po posiłku.

Przebieg leczenia – od 1 do 6 miesięcy.

Kolekcja gruźlicy.

Weź 100 g następujących ziół: rozmarynu, szałwii, fioletowe, matki i macochy, pączki sosny, pokrzywy, tymianek, ziele dziurawca, kminkiem lub anyżu, kolor limonkowy, wrotyczu, rdest, skrzypu, korzenia prawoślazu, korzeń Marin. Zioła wlać do dużego garnka, wymieszać, dodać 200 g korzenia Oman wielki i wlać 3 litry zimnej wody. Wszystko to jest na małym ogniu i parte 3 godziny. Cool, szczep. Następnie dodać 400 g miodu, 250 g alkoholu i wymieszać.

Weź to oznacza, że ​​trzeba 3-4 razy dziennie na 30 minut przed posiłkami 0,5 sztuki. -vzroslim, 30 g – dzieci.

Miód i sok sosnowy na gruźlicę.

Należy drobno posiekanej igieł sosnowych, a następnie około 100 g otrzymanej zawiesiny miesza się z 100 ml miodu, pozostawić w chłodnym ciemnym miejscu przez 2 tygodnie, mieszając od czasu do czasu. Następnie wlać miód i sok z sosny, przechowywane w lodówce 1. Weź 2 łyżki. l. rano na czczo.

Oczywiście – 4-5 miesięcy.

Rokitnik wino w gruźlicy.

Sprawdzony przepis dla tych, którzy cierpią z powodu zapalenia płuc czy gruźlica. Wymieszać 0,5 litra soku z czerwonych buraków i marchwi, miodu, wina i wysokiej jakości rokitnika surowicy z serem, szklanka korzenia łopianu (korzenie kopać z dala od dróg i tylko młode rośliny, które rozkwitły 3 arkusze), sok z aloesu ( 3-letni, cięcie liści nożem, nie maszynce do mięsa), zawinąć i pozostawić w ciepłym miejscu przez 7 dni. Strain i zabrać ciepłe 50-70 lub 100 g w zależności od masy ciała (niech dzieci 1 łyżka. Łyżka) 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem. Przebieg leczenia zależy od nasilenia choroby – na ogół konieczność picia, co najmniej trzy 2-3 puszek litr.

Przyciemniania światła na i znikają już po ogniska pierwszych banków. Mieszanina Przechowywać w lodówce.

Jeśli udowodnione Tradycyjne receptury leczenie gruźlicy, pisać. Dzięki z góry.

W przypadku stosowania materiałów z witryny, łącze zwrotne, jest wymagane! Opcje odwołują się po lewej stronie.

Share →