Gry Wielkanoc

Gry Wielkanoc

Gry rodzinne, gry dla dzieci Wielkanoc . Wielkanoc zabawy dla dzieci.

Jajko walcówka

Oto wielka Wielkanoc gry, która od dawna cieszy sukces w Rosji. Zorganizować to tak: konieczne jest zainstalowanie drewna lub tektury «lodowisko» (Lepiej nie robić go na stole, inaczej jajka mogą spaść), wokół płaskiej powierzchni i zwolnij go rozkładać kolorowe jajka i drobne nagrody — zabawki, pamiątki. Dzieci po kolei zbliża się do «lodowisko», Kołowa (każdy jego własny) pisanki.

Temat, który dotyka jajko, — wygrał.

Choknemsya?

Vintage rosyjski Wielkanoc zabawy — «szklanki brzęk» jajka — bardzo przyjemny dla dzieci. Knocking tępy lub ostrych koniec jajka barwione jajka przeciwnika, człowiek stara się zdobyć jak najwięcej całych jaj. Jeśli jajko jest pęknięty — utracone!

Przekaźnik z jajkiem

Dzieci podzielone są na dwie drużyny i muszą działać z jajko łyżka dojechać do mety i wrócić do przekazania jajko obok kolegą z drużyny.

Grudnia można różnicować, a nie trzymać łyżkę w jego rękach i ustach.

Znajdź jajko!

Towarzystwie dzieci mogą spędzić Wielkanoc gry. Ktoś starszy z góry ukrycia w różnych miejscach jaj z niespodziankami — tektury, tworzyw sztucznych, klejone koperty w formie jaj z drobnymi nagrodami (mogą to być kinder-niespodzianka).

Jeśli dzieci będzie wiele, można podzielić na dwie grupy, z których każda będzie miała na celu zdobycie jak najwięcej jajek w wyznaczonym czasie.

Oczywiście, musimy starać się znaleźć co najmniej jedno jajko i jeden jako nagrodę zabrał do domu.

Share →