Gryka dieta

Gryka dieta

Gryka dieta. lub, jak to jest nazywane również «kefir, kasza gryczana dieta» uważany za jednego z najbardziej skuteczne i bezpieczne. Podstawa, odpowiednio, gryka. Dieta pozwala pozbyć 8-10 kg. przez jeden tydzień.

W tym przypadku, nie czujesz głodu – gryka daje uczucie sytości przez cały dzień, a ponadto doskonale oczyszcza ciała. Dzięki właściwości oczyszczających gryki, dieta może również posprzątać skóry.

Gryka dieta. Menu

Musimy podjąć jedną filiżankę gryki, zalać wrzątkiem nad nim i pozostawić do zaparzenia na noc. Gotować nie jest konieczne. W godzinach porannych, spuścić wodę – i owsianka jest gotowa do użycia.

Ten bałagan i powinny być spożywane w ciągu dnia – bez soli, przypraw i sosów. Można wlać jogurt 1% tłuszczu, ale nie można pić więcej niż jeden litr jogurtu dni. Dozwolone każdą ilość wody: proste i niegazowaną wodę mineralną, można pić kawę i herbatę bez cukru w ​​ograniczonych ilościach.

Niepożądane, ale poważne dolegliwości od monotonii żywności, możesz dodać kilka owoców lub warzyw dziennie. Nie jeść 3-4 godziny przed snem, ale jeśli głodny, może być kubek jogurtu, rozcieńczony wodą w połowie.

Podczas diety jogurt-gryczana pożądane jest podjęcie multiwitamina.

Po zakończeniu diety może być powtarzany, ale nie wcześniej niż jeden miesiąc.

Share →