Gryka dieta: eksperyment na siebie

Gryka dieta: eksperyment na siebie

Znajdź tę ulubioną sukienkę nie zbiegają nawet wydech, bardzo nieprzyjemne. I podwójnie wstyd, jeśli po dwóch tygodniach to nie obowiązek świecić odpowiedzialnego zdarzenie, w długie zimowe wieczory, skrashennaya obfite kolacje, mocowane go z hukiem. Jeśli pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy – «kupić nowe, a wszystkie prace»Wy ludzie. Dla kobiety, uważa się kupić ubrania jeden rozmiar większy prostu bluźnierstwem i najbardziej naturalny reakcji – «nadszedł czas na dietę»,

Szybsze część z dodatkowymi cala dostępny w monodiet, które zestaw – ryż, jabłko, kefir, gryka, itp Tu, że ktoś smak i właściwości organizmu.

Ode gryczana

Na pierwszy rzut oka, przy wyborze środka do mono-diety widać pomyłkę: 100 gramów suchej gryka 329 kcal, pomimo faktu, że ogórki tylko 15 i gotowanych ziemniaków – 83. Jednakże, ogórek nie może jeść nic, biorąc pod uwagę, że jest to solidny wody i indeks glikemiczny w mniej kalorii, ale bogaty w ziemniaków skrobiowych, znacznie wyższa niż gryki. Ponadto, jest to najbardziej wysokiej absorpcji białka zbóż z niskowęglowodanowej z których zresztą jest trudne ze względu na szczególną strukturę włókien gryki. Jeśli dodamy, że w nasionach (mimo wszystko, nie gryczana ziarna i nasiona) zawiera unikalną kompozycję aminokwasów, wiele witamin z grupy B oraz wapnia i fosforu, staje się jasne, dlaczego traktowane i aktywnie zużywają gryki greckich mnichów (od nich wziął rosyjsku nazwa produktu) żył długo, szczęśliwy i nigdy prawie chory.

Przy okazji, regularne spożywanie kaszy gryczanej do kontekście diety poprawia trawienie i zapobiega zaparciom jest uważany, a zawarte w nich rutyna wzmacnia naczynia krwionośne.

Dla tych, którzy nie postrzegają diety zaleca się zwrócić uwagę na nowoczesne "Centrum żywienia rodziny" . specjalistów, którzy pracują z pacjentami tylko indywidualnie, biorąc pod uwagę swoje nawyki i styl życia.

W centrum kompleksu jest używany całkowicie nowe podejście do problemu nadwagi, szeroko stosowane w praktyce międzynarodowej, ale praktycznie nieznane w Rosji.

Zapisz się na bezpłatne konsultacje

"Chcę schudnąć!" – Dla użytkowników Minus5.ru

Na ogół, po raz pierwszy monodiet zazwyczaj wybiera się na podstawie produktów ulubionych. Więc postanowił, że naiwnie «nie można jeść jogurt, i kocham gryki» i stanął na diecie gryczanej. Dodatkowe argumenty za gryki były łatwe diety (nie trzeba gotować w ogóle), tanie (tydzień może zjeść do 200 rubli) i użyteczność samego produktu.

Co do receptury jest prymitywny skrajności: w szkle wieczorem gryki wylano dwie filiżanki wrzącej wody. Uzyskany produkt może mieć tyle, ile chcesz, nieograniczony wody mineralnej i litra 1% jogurtu dni.

Funkcje gryki diety:

1. idealny czas na jej – 7 dni, maksymalnie – 2 tygodnie. Gdy mono-diety, trwa dłużej, ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych przewyższają korzyści dla rysunku.

2 Owsianka nie gotować jak zwykle, a napar – Dzięki temu więcej składników odżywczych.

3. całkowity zakaz soli, przypraw i sosów – sól zatrzymuje wodę w organizmie, zaprawy zachęcać apetyt i pragnienie powoduje i zawierają sól i sosy i przyprawy, a także odżywczych siebie.

4. Dieta nie jest «Głodny» – gryki można jeść w nieograniczonych ilościach, więc obserwować system nie jest tak trudne.

5. Nie otwierać do rozszerzania diety. Jednak, jeśli jest to absolutnie nie do zniesienia, a następnie każdego dnia można sobie pozwolić na jedną rzecz: pomidor lub ogórek albo, lub jabłko, lub 100 g beztłuszczowego jogurtu.

6. Aby wybrać najlepszą dietę zad blado zielony – i utrzymać bogactwo brązowy kaszy gryczanej z masłem.

7. istnieją przeciwwskazania dla części przewodu pokarmowego – ostre problemy nieterapeutycznego dietach pytanie nawet nie powinno stać, i w obecności przewlekłej choroby powinny skonsultować się z lekarzem.

«Jak obrzydliwe jest to Twoja wypełniacz gryczana!»

Nawet ktoś, kto po prostu kocha gryki, to dieta jest mało wydają miły: na parze płatki bez soli i oleju takim brudzie, że ponad 5 łyżek na raz, nie mogłem jeść jeden raz. Na tym tle, dozwolone jogurt był tylko smaczne, pomidor i raz na dwa dni wszystko wydawało przysmak.

Preferencje smakowe na tydzień spędzony na gryki diety, stopniowo zmienił.

Pierwszego dnia poszedł zupełnie niezauważona.

Drugi dzień pod znakiem walki o wola zwycięstwa – bardzo podobnie jak coś smacznego w roli, która z kolei wykonany mały pomidor.

Trzeciego i czwartego dnia Owsianka było z trudem, jakoś dopchać gryki, musiał wykonać pełną sztuczkę rozwiązanie – wypełnić go z jogurtem.

Piątego dnia zawroty głowy chciał słodki. Biorąc pod uwagę, że nie lubię słodkich, w zasadzie, ciało, wyraźnie wysyła sygnał do ostrego niedoboru glukozy, musiał wysłuchać i jeść słodycze. W rzeczywistości, aby wypełnić niedobór cukru przydatnych łyżką miodu, ale to nie było pod ręką.

K Koniec tygodnia żołądek wyraźnie zmniejszona objętość, ponieważ nie chciałem tego robić, ale ktoś w lustrze pokazał blada i nie bardzo zadowolonych ze swojego życia, więc po siedmiu dni z gryki rozstaliśmy się za obopólną zgodą.

Co do stracenia?

Wynik po 7 dniach gryczanej zastraszanie minus 3 cm kości udowe minus 2 cm w pasie i, niestety, 2 negatywne piersi stracił 4,5 kg. Jednak warto zauważyć, że wyszedłem z diety prawidłowo – bez hasła «Teraz otemsya»Ze zmniejszeniem średniej diety i odrzucenia majonezu i frytek.

Właściwie, to i potrzebują krótkoterminowego diety – choć wynik i zauważalne niemal natychmiast, trwale schudnąć na to niemożliwe. Gdy w diecie bułki i dwuosobowe części, waga powróci do poprzedniej wartości, a następnie będzie więcej. To dlatego, że w czasie niedoboru składników odżywczych przeżywa monodiets, organizm spala głównie zapasy tłuszczu nie są stare, a białko masy mięśniowej.

Dzięki temu zmniejsza się ilości i wagi dowodów. I zapewnić efekt nadal będą musiały zmienić sposób życia, a przynajmniej przeglądu diety.

Jednak gryczana dieta jest dobra dla tego, że jest dobrze oczyszczone jelita (jak to może być dobry bez mieszaniny słodki i sody!) I wątroby. Wielu z tych, którzy próbowali «gryka»Powiedzieć, że efekt jest dosłownie na twarzy – skóra oczyszcza się. Ja sam nie zauważyłem – tylko sukienki cieszę zastegnuvshemusya i znacznie zmniejszyć apetyt.

Share →