Grypa jest dziecko

Grypa jest dziecko

Grypa

Przyczyny grypy u dzieci

Jeśli obronne organizmu nie są w stanie poradzić sobie z jego zadań, wirusów Grypa przenikają do krwi i spowodować poważne zaburzenia w organizmie.

Objawy grypopodobne:

W ciągu pierwszych godzin z chorobą Grypa dziecka Frost. Przycisnął się do Ciebie lub stara się położyć pod kocem. On zawsze chce spać. Wzrostu temperatury do 39-40, stracił apetyt.

Nieżyt nosa – obowiązkowy atrybut zimno – na początku może nie być.

Ale na trzeci dzień jest zazwyczaj suchy kaszel. B dzieci w wieku trzech miesięcy grypa zaczyna bardziej miękkie niż u dzieci starszych. Dziecko jest temperatura w pierwszych godzinach lub nie wzrasta lub wzrasta tylko kilkudziesięciu stopni.

Ale dziecko nadal nie zachowywać się jak zwykle: staje się płaczliwy, parskając głośno, nie jeść.

Leczenie grypy u dziecka:

Nie próbuj radzić sobie z grypą. Wysoka temperatura, oczywiście, trzeba zbić, ale nie uruchamiać specjalne traktowanie, bez fachowej porady. W temperaturze 38,5 przede stosowania leków na bazie paracetamolu, od 6 miesięcy – ibuprofenu.

Wystarczy pamiętać: do podjęcia takich leków może nie dłużej niż 3-5 dni być.

Lekarz może zalecić środki przeciwwirusowe Twoje dziecko, które wzmacniają układ odpornościowy. Daj dziecku wieczorem przed snem soku żurawinowego, słabej herbaty z cytryną, infuzji lub wywar z lipy kalina i niezwłocznie poddawany pod kocem.

Wystarczy pamiętać, że wywar z wapna nie nadaje się 3-4 miesiące dzieci. Po wszystkich gruczołów potowych niemowlęcia jest nadal słabo funkcjonują. Jeśli nie jesteś na laktację, często stosuje się dziecko do piersi.

Share →