Grzyb paznokci - zjawisko dość często.

Grzyb paznokcie zjawiskiem dość często. W inny sposób, nazywany także grzybicę paznokci. Niestety w czasie infekcji przez grzyby, a jej rozwój jest praktycznie niewidoczny. Tak więc większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ma chorobę. Zakażone grzybem może być w basenie, saunie lub ogólnej duszy. Aby tego uniknąć, zawsze lepiej jest nosić japonki.

Zazwyczaj zdrowych paznokci, bez pęknięć i mniej narażone na zakażone rany. Ponadto, antybiotyki, doustne środki antykoncepcyjne, pęknięcia skóry stóp lub paznokci, cukrzyca, otyłość, HIV lub osłabiony układ immunologiczny może spowodować zakażenie grzybem paznokci na nogach.

Oblicz paznokcie grzyb może być na podstawie następujących kryteriów: paznokci zagęszczony, zmieniła kolor (zielony, żółty, brązowy, szary), paznokci zaczyna się poruszać z dala od skóry i stopniowo przełamać, częstym objawem jest świąd. Jeśli czas, aby zauważyć zmianę płytek paznokciowych i natychmiast podjąć leczenie, można szybko pozbyć się grzyba paznokci. Rozwija się przez długi czas, a czasem nawet do kilku lat. Dlatego też, czas leczenia jest wystarczający. Najważniejsze, aby wybrać skuteczną metodę.

Bardzo często środki oferowane przez apteki, pomaga tylko na chwilę, ale są hormonalne, które niekorzystnie wpływa na organizm.

Podstawowe leki przeciwko grzyb

 • Lamisil – zawiera substancję, która zabija niemal wszystkie rodzaje grzybów, które powodują infekcje paznokci. W farmacji, można znaleźć lamisil w postaci żelu, kremu i spreju. Dermgel terbinafiny (Lamisil lub kremu) nakłada się na umyte i wysuszone dokładnie i paznokci stóp łagodnie pocierając raz dziennie przez 7 dni.
 • Nizoral są dostępne w postaci kremu i zabija lub hamuje rozmnażanie większości znanych nauce grzybów, które powodują straty i paznokci stóp.

  Nizoral stosowany również na umyte i wysuszone paznokcie stóp 1-2 razy dziennie.

Wiele osób uciekania się do leczenia grzybicy paznokci na nogach przy pomocy środków ludowej.

Skuteczne popularne przepisy z paznokci grzyba

 1. Aby rozpocząć do dezynfekcji urządzeń domowych, które zajmują się paznokci (pilniki do paznokci, szczypce, itp), upuszczając je w alkoholu przez 60 minut. A także rzeczy takie jak skarpetki, kapcie. Do 5 litrów wody do rozpuszczenia mydła, kawałek jest nie większa niż 1 cm na 1 cm i dodać. łyżeczka sody oczyszczonej. Dobrze gotuje w tym roztworze rzeczy.
 2. Skuteczna Maść: ocet (70%) – 100 g, surowy jajko – 1 szt, rozdrobnione masło – 200 gr. Wszystkie składniki w małym słoiku korka, umieścić w lodówce. Tydzień później, skorupki rozpuścić, wymieszać wszystko na raz – maść gotowy. Smarować wpływ gwóźdź w nocy każdego dnia.
 3. Bardzo dobry lekarz jest uważany grzyb kawy.

  Konieczne jest rozcieńczenie mocnej kawy przy normalnym kubka. Zanurz stopy z infekcje paznokci. Ta procedura jest przeprowadzana w nocy.

  Należy pamiętać, że grzyb zniknie po kilku zabiegach.

 4. Do przygotowania tej maści jest konieczne: surowe jajko – 1 szt, 1 łyżka. łyżka octu i oleju roślinnego, dimetifilftalat – 1h. łyżka (to narzędzie jest kupić w aptece). Wszystko wymieszać na gładką masę.

  Smarować codziennie dotkniętym paznokcie w nocy, zamatyvat górnej plastikowej torbie i umieścić na skarpetki.

 5. W nocy, pocierać wpływ mydła tar paznokci, wlać soli na wierzchu, zawinąć. Grzyb zachodzi w ciągu tygodnia.
 6. Moczyć wacikiem octu jabłkowego, nie załamują. Zastosuj się do dotkniętego paznokci codziennie przez 3-4 godzin. Ta procedura jest długa akcja, ale skuteczne.
 7. Do leczenia grzybiczych zatężono octu nadaje się również – 70%. Ale z nim ostrożnie zachowywać. Przed zastosowaniem pary na nogi, usunąć zmiękczone części paznokcia. Delikatnie przetrzyj paznokci z bawełną nasączoną octem. Wykonywanie takiej procedury powinny być co najmniej raz dziennie.
 8. Wymieszać trochę propolis i alkoholu od stosunku 1: 1. Nałóż miksturę na paznokcie, krawat bandaż.

  Przeprowadzić procedurę codziennie. Przed nałożeniem mieszaniny, pożądane jest, aby pary do góry.

 9. Kąpiele z solą morską. Rozpuścić 1 łyżeczka. Sól w wodzie morskiej (1 litr). Aby obniżyć nogi w kąpieli przez 2 03:00.
 10. Aby dotkniętego grzyba paznokci trzeba codziennie do 2 razy, aby umieścić kroplę jodyny.

  Zaledwie tydzień później będzie czuł ból w paznokcie i spalania. To dobry znak – jod pomaga. Musimy w dalszym ciągu, aż do całkowitego uzdrowienia.

W przypadku pozytywnego wyniku nie jest wystarczający do prowadzenia jednolitej procedury. Potrzebujesz codziennie, aby pomóc organizmowi poradzić sobie z paznokci grzyba. Dopiero potem przychodzi długo oczekiwany rezultat i lekarstwa.

Share →