Higiena i co zrobić po pierwszym seksie

Higiena i co zrobić po pierwszym seksie

W swoim życiu nie są ważne, ważny moment – gdy już w końcu postanowił pożegnać się z ich dziewictwa i dołączyć do grona kobiet zabawy w łóżku.

Oprócz obaw o jak przekazać swoje pierwsze doświadczenia seksualne, jesteś zarażony przez innego ważnego pytania: w jaki sposób zachowują się po pierwszym seksie?

Warto oślep kąpieli pośpiechu, zmiana pościeli? Co zrobić po seks z jego wybrańcem, jak się zachowywać, aby nie znaleźć się wśród dziewcząt pozostawionych partnera po pierwszej nocy z miłości?

Ponadto dziewczęta są zawsze zaniepokojeni własnego zdrowia, jak w przyszłości bólu, pęknięcie błony dziewiczej i krwi straszyć nikogo. Nie łatwo psychicznie przygotować się do tych badań, ale bez nich, a nie stać się prawdziwą kobietą. Dlatego jest dla ciebie, oferujemy proste instrukcje dotyczące zachowania po pierwszym w życiu seks.

Higiena po seksie

Jest zrozumiałe, że może chcesz wziąć prysznic i zmyć ślady takiego niezwykłego miłości do swojego ciała. Jednakże, nie spiesz się do łazienki nie jest siłą, wpajanie poczucia braku bezpieczeństwa w swoim partnerem. Oni mogą być traktowane jako obrzydzenie i chęć zatrzeć dowody ich pobytu z nich łączna łóżku.

To samo odnosi się do łóżka – nie w pośpiechu, masz czas, aby to zmienić. Lepiej walić w uścisku ze swoim chłopakiem, chłonąć, niech wie, że może być dobrze z nim. Pozbawić dziewczyna niewinność – wielka odpowiedzialność dla każdego człowieka, a więc on przeżywa, może coś nie tak.

Więc nie uciekaj od niego w wannie, po prostu pobyć trochę blisko.

Kiedy przychodzi czas, aby uzdatniania wody, starać douche. Rozpylanie ciało na przemian zimno, a następnie gorącej wody, usunąć napięcie z mięśni i pozbyć się bólu, ile zechcą.

Jeśli nie jest to możliwe, aby wziąć prysznic, po prostu podmoytes ciepłą wodą lub wytrzeć specjalną ściereczką. W ciągu kilku dni od pierwszego seksu należy postępować ściśle do higieny intymnej, jak pęknięcie błony dziewiczej mogą pociągać za sobą bardzo długą uzdrowienia, a nawet stany zapalne. Dlatego często pokusę, aby uniknąć komplikacji.

Nie należy douche po seksie, ponieważ może to zakłócić florę pochwy. Ona zmieniła się podczas stosunku, więc nie było jeszcze gorzej. Mydło i stosowanie żelu nie warto, chyba że jest to specjalne środki do higieny intymnej.

Gdy podmyvanii Nie kierować strumienia wody do pochwy i warg sromowych delikatnie wzdłuż skrobanie intymne miejsce ręką.

Będzie krwi po pierwszym płci

Wiele dziewcząt są mocno przekonani, że po pierwszym płci muszą być krew. Każdy z nas wychował się na filmach i literaturze, które mówią, że główne dowody niewinności dziewczyny – to krew po defloracji. W niektórych miastach i wsiach jest jeszcze zwyczaj spędzać czas dla wszystkich, aby zobaczyć nowożeńcy arkuszy po pierwszej nocy miłości. Nie ma we krwi – dziewczyna uczciwy i niewinny, nie – i to jest wstyd, a cała jej rodzina.

W rzeczywistości, wygląd krwi po pozbawieniu dziewiczym – niekoniecznie. Wszystko, co jest bardzo indywidualne i zależy od właściwości organizmu kobiety. W istocie, najczęściej po zerwaniu z błoną dziewiczą z pochwy pojawiają kropli krwi i mogą pojawić się już w cztery lub pięć dni po pierwsze doświadczenia seksualnego.

Ale niektóre dziewczyny czy nie ma krwi w ogóle, albo pojawia się w drugim stosunku seksualnego z mężczyzną.

Czy wiesz, że w niektórych kulturach Afryki jest takie coś jak „błony dziewiczej” nie istnieje? Nie od początku dziewcząt dzieciństwa kuszony tak głęboko, że aż do dorosłości usunąć delikatną barierę w pochwie całkowicie. To samo może się zdarzyć w każdej innej dziewczyny, których rodzice są bardzo wrażliwe na kwestię higieny osobistej.

Ponadto, zawsze istnieje poszczególne cechy, które mogą być lub mogą nie być zgodne z powszechnie przyjętych standardów.

Czy mogę zajść w ciążę po pierwszym seksie

Najczęściej, dziewczyna, która zdecydowała się na seks po raz pierwszy nieśmiałym zapytać partnera, aby używać prezerwatyw. To jest dobre, jeśli człowiek jest odpowiedzialny i pomoże uniknąć takich kłopotów jak nieplanowanej ciąży.

Jeśli istnieje nawet najmniejsze podejrzenie, pod jego opieką, a następnie odrzucić fałszywe wstyd i poprosić męża, żeby stosować środki ochrony podczas seksu. Nie jest tajemnicą, że większość facetów wolą uprawiać seks bez zabezpieczenia – tak ich uczucia znacznie ostrzejszy i bardziej przyjemne. Jednak twój pokój i zaufanie do przyszłości jest o wiele ważniejsze ich pragnienie, aby cieszyć się do maksimum.

Nawet jeśli ludzie przerywają współżycia i plemniki nie będzie Ci do pochwy podczas orgazmu, szanse na uzyskanie ciąży jest nadal. Faktem jest, że podczas krycia męski członek jest alokowana tłuszcz, zawiera aktywne plemniki. Ich liczba jest wystarczająca, aby stać się matką z góry. Według statystyk, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w trakcie niezabezpieczonego stosunku płciowego jest przerwana – od 36 do 45%! Tak więc sam zdecyduj, czy chcesz uniknąć ciąży podczas pierwszego seksu.

Co należy zrobić, aby mój mąż nie chciał zostawić po pierwszym seksie

Nadal nie ma doświadczenia w relacji mężczyzna-kobieta, nie jest zaskakujące, że przeraża Cię facet na odpowiedzi, które zostały powierzone mu ciało i duszę. Nagle twoje zachowanie po seksie go wystraszyć? Po wyborze męża – nie jest przypadkowa, prawdopodobnie chcesz, aby kontynuować współpracę z nim na długi, długi czas.

Ale wiele opowieści twoi znajomi, że pierwszą osobą w ich życiu – to zjawisko krótkotrwałe, szczerze cię przeraża, chcesz uniknąć typowych błędów niedoświadczonych kobiet i pozostać ze swoim chłopakiem, jeśli nie na zawsze, to od dłuższego czasu już – to na pewno.

Bądź pewny siebie

Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy, to dziewczyna, która postanowiła pójść z mężczyzną seks po raz pierwszy – i że, jeśli rzuci mnie? Masz dawna przyjaciół, a tak naprawdę obawiają się, że bliski związek może zniszczyć dawną zażyłość.

„Co zrobić, jeśli go nie lubię, to on będzie rozczarowany mnie, i przestają kochać?” – Te myśli często przychodzą na myśl te dziewczyny, którzy postanowili na pierwszy seks z partnerem.

Pierwszy przystanek torturuje się z tymi kwestiami. Wybrałeś powodem tego człowieka jako jej pierwszego męża – wtedy warto więcej do niego zaufanie, a także siebie.

Wszystkie twoje pozytywne cechy, dla których zakochała się w młodym człowieku nie odejdzie – po prostu pomnożyć po dołączeniu ekscytujący związek seksualny. Jeśli jego stosunek do naprawdę czci – że nie będzie się nigdzie, będzie z wami i po seksie, tak ładna.

To jest po prostu nie warto się poważny błąd wiele dziewcząt, które utraciły dziewictwo – żądać od ludzi gwarantuje, że nigdy cię nie opuszczę. Natychmiastowe pytanie, czy on naprawdę cię kocha, wymagania przyjęć wieczne wierność i oddanie – to jest molestowanie, które mogą przestraszyć nawet najbardziej uporczywe osobę.

Dlaczego warto powtórzyć to samo, bo często słowa nic nie znaczą, ważniejszą niż jego działania i zachowanie wobec ciebie. Ale jeśli się jego obsesją, może on łatwo uciec od ciebie z dala, nawet jeśli wcześniej planowano poważny związek.

Odkręć uchwyt

Niektóre dziewczyny po pierwszym seksie czują mąż prawie jej mąż jest zobowiązany do spełnienia któregokolwiek z jego pragnień i zachcianek. Odkręć uchwyt, inaczej przestraszyć faceta na śmierć. Oczywiście to, co wydarzyło się między wami – jest bardzo ważne, a facet nie mieć przy sobie odpowiedzialność za ciebie.

Ale wierzcie mi, żaden człowiek nie będzie tolerować roszczeń do niepodległości po pierwszej nocy miłości. Nawet jeśli jest on bardzo lubi Ciebie, Twoich zbyt wygórowane wymagania jest mało prawdopodobne, że się podoba.

A jeśli zaczniesz jego całkowitej kontroli, zazdrosnego i poszedł w histerię, Twoja historia może skończyć się bardzo szybko! Pierwszy seks – nie ma powodu, aby uznać osobę, jego własności, lecz trzeba dołożyć starań, aby pobyt za to interesujące i ekscytujące.

Aby to zrobić, nie zapomnij, aby monitorować ich wygląd, zainteresowanie jego hobby. Na jednym pociągu seksualnego nie wykracza daleko na poważny związek wymaga znacznie więcej. Aha, i co najważniejsze – zatrzymać się.

Jeśli po rozpoczęciu życia intymnego nagle zamienić się w towarzystwa, lub odwrotnie, w kapryśnego dziecka, człowiek nie może po prostu przyjąć metamorfozę i oddala się od ciebie w pewnej odległości.

Pierwsze doświadczenia w kontaktach seksualnych – to jest chyba najważniejszym i ekscytujące wydarzenie w życiu każdej kobiety. Aby nie być rozczarowany uroki dorosłego życia, nie zapominaj o zasadach zachowania po ważnym wydarzeniu zrealizowany. Oraz, dodatkowo, należy przestrzegać zasad higieny osobistej. I wtedy twoje życie seksualne i relacje z partnerem, daje wiele radości i szczęścia. Powodzenia! –

Share →