Historia święta 8 marca

Historia święta 8 marca

Wszystko zaczęło się od międzynarodowej konferencji kobiet w 1910. Clara Zetkin zaproponował pomysł, aby świętować 08 marca, jak urodziny kobiet proletariatu. Jak zostało przez Clara Zetkin ten dzień miał być dniem walki o równouprawnienie kobiet na całym świecie. 08 marca oficjalnie oznaczone po raz pierwszy w 1913 roku.

A od 1965 roku Międzynarodowego Dnia Kobiet jest zadeklarowana dzień wolny. Na szczęście, a może niestety, 8 marca stracił polityczne znaczenie. Teraz jest Święto Wiosny, miłości i piękna.

Skąd wziąć pomysł prezent na 8 marca

Aby zadowolić swoją dziewczynę w dniu 8 marca, musimy pamiętać o dwóch prostych zasad. Po pierwsze, oryginalne muszą być obecne. A po drugie, prezent powinien pokazać jej swoją miłość i uwagę. Oczywiście, cukierki i tulipany – lepsze to niż nic. Ale nie masz pojęcia, co znudzenia (psychicznie, jej twarz będzie królował najbardziej „szczere” radość) jest taki prezent dla kobiet. Można (i należy) daje bukiet kwiatów. lecz tylko dodatkowo do głównego pudełko.

Kobieta, niezależnie od wieku, 8 marca, czekając na cud dokonań. Cud się nie jest tak trudne, jeśli twoja narzeczona nie marzy o Bentley. Słuchać i zauważysz te „przypadkowe” wypowiedziane przez frazę kochanka w każdym sklepie, „Och, co torebka!” „Piękny szalik. „Itd Wypowiadając zdanie, kobieta może mieć na uwadze dwie rzeczy: „kup mnie teraz” lub „Daj mi to 8 marca”

Postaraj się pamiętać o swoich ulubionych rzeczy Powiedziała ci ostatnio. I to prawdopodobnie masz pomysł na prezent, którym marzył. Cóż, jeśli ciśnienie w głowie, nic nie jest wspomniane, nie wydaje żadnych oryginalnych pomysłów na prezent na 08 marca? Czasopismo chciałbym podać kilka zaleceń dotyczących tej sprawy.

Pamiątki i wyjątkowe prezenty dla 8 marca

Zacznijmy opcji budżetu. Jeśli nie planujecie spędzać dużo pieniędzy na prezent, można kupić jej małą lampką aromat lub zawieszane aromatyczne olejki. Taki prezent w dniu 8 marca byłoby bardzo pomocne, jeśli lubi orientalne przyprawy.

Jeśli kocha dżetów – można zdecydować się na nim niedrogich, ale błyskotliwych spinki do włosów. Każdy sklep jubilerski do Państwa dyspozycji, jeśli znasz swoje preferencje. Kup drobiazg lub pamiątkę do gustu jako prezent nie radzę, może znacznie przegap i zamiast wdzięczności w dniu 8 marca otrzymywać skandal. Może dać tanie, ale wysokiej jakości bielizny, takich jak Incanto lub Vis-a-vis.

Ale tylko pod warunkiem, że wiesz, o wielkości swojej pani. Nie wahaj się ubrania, to dla ósmego marca ekskluzywnej T-shirt (z tylko dwa można rozumieć słowo lub obraz), będzie to bardzo ładny i oryginalny prezent. Wiele dziewcząt uwielbiam świece, panele ścienne, śmieszne skarbonki, pluszowych zabawek.

Jeśli chcesz dać prezent ukochanej makijażu lepiej jest wziąć ją w dniu 8 marca w sklepie i po prostu zapłacić co ona. Twoja żona jest gospodynią domową? Daj jej robota kuchennego. Poleć urządzeń Bosch lub Braun, są najbardziej funkcjonalne wszystkim, które są prezentowane w sklepie z narzędziami. Połącz już? Nie jest to problem dla 08 marzec podać inne urządzenia gospodarstwa domowego, które zazdrośnie wzdycha żona od ponad miesiąca. Przy okazji, bardzo dekoracyjne i eleganckie zestawy wygląd Fondue – takie oryginalny prezent dla smakoszy.

Jeśli często podjęcia gości małżonek będzie po prostu szczęśliwy ich zaskoczyć, tak nietypowe potrawy, takie jak fondue.

Biżuteria dla 8 marca

Bez wątpienia, wszystkie kobiety kochają biżuterię. Jeśli wybierasz się do przedstawienia do 08 marca biżuterii, nie zapomnij o wieku i budowy ciała jego pani. Wiek: zakłada się, że złote przeboje. Młoda dziewczyna obwieszone złotymi ornamentami, produkuje jakieś dziwne wrażenie.

Dlatego lepiej jest, jeśli bardzo młode panie, jeśli 08 marca przedstawi srebrną biżuterię. Srebrne rzeczy podkreślić piękno i młodość ich właściciela. Dobry wybór na prezent może być 08 marca z wisiorek znak zodiaku, lub kolczyki.

Budowanie kobiety również pozostawia swój ślad. Zgadzam się, cienki pierścień będzie wyglądać zabawny na pani ręce ma wymiary Bok z filmu. Odwrotnie, masywna biżuteria tylko wzmocnić wrażenie rzadkość, jeśli założyć szczupła dziewczyna. Wnioskujemy: March 8, dajemy młodym srebrną biżuterię, złoto skup dla kobiet w wieku, takich jak matki.

W dniu 08 marca dać miłość!

Jeśli dziewczyna kocha sport, można dać jej 08 marca ćwiczeń rower, bieżnię. lub, co gorsza, hoop. Nigdy się nie poddawaj równowagi. Możesz przekazać abonament na basenie lub w klubie fitness.

Jeśli dziewczyna kocha zwierzęta, upewnij się wcześniej, że nie ma alergii na którykolwiek z Braci Mniejszych i śmiało krok na rynek ptaka! Mniej kłopotów dostarczają ryby. Jeżeli zamiast dużego akwarium kupić szklankę z pamiątkami (5 litrów), możliwe jest, aby umieścić złotą rybkę i 8 marca w sposób przedstawić ulubiony prezent.

Nie zapomnij kupić jedzenie dla ryb, ale zamiast uroczysty obiad trzeba biec do sklepu zoologicznego.

Dobry prezent w dniu 8 marca będzie zawsze parę biletów na koncert swojego ulubionego zespołu. Nawiasem mówiąc, ten prezent jest odpowiedni dla matek, ale wiesz, moja mama chętnie słucha muzyki 70-80s, a nie grupy „Animals”.

Najlepszym dodatkiem do każdego prezentu będzie miłość. Dodać 8 marca dzień realizacji swoich seksualnych fantazji. To jest w porządku, jeśli masz iść do sex shop dla różowych kajdanek lub wibrator.

Zapewniam cię, że odbędzie się w swojej sypialni, a następnie, że ty i twój ukochany pamiętać do końca życia.

Share →