Historia w fotografii. Dane na żołądku

Historia w fotografii. Dane na żołądku

Dla dziecka jest to bardzo ważny okres w jego życiu w łonie matki. Nie na darmo w Japonii uważany jest za wiek dziecka od chwili jego urodzenia, a od początku istnienia nowego życia. Wielu uważa, że ​​to wystarczy przestrzeganie dnia, prawidłowe odżywianie, regularne wyjazdy do kliniki, aby dziecko urodziło się zdrowe. I to jest tak ważne w komunikacji z owoców. On musi wiedzieć, czego pragnie, że nowy ogromny świat czeka na niego i miłości! A kiedy się narodził na świat, że nie będą się obawiać, bo oprócz mojej matki, uczy się i delikatny głos, ciotki babcie … krewni ..Mnogie ograniczone do zakupu zabawki i drobiazgi dziecka.

Ale o wiele ważniejsze niż pozytywnej komunikacji nienarodzonego dziecka z jego rodziną! Nie drogie dar nie zauważy! W brzuszku mamy. zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku miesięcy, dziecko słyszy i uszy nie tyle całego. A rysunek na brzuchu – to świetny sposób na „porozmawiać od serca do serca” z dzieckiem!

A jeśli rola artysty wykonany przez członków rodziny – to będzie zrobić dobrze!

Cytat: ssr_1981

Nawiasem mówiąc, teraz wiele z nich będzie rodzić Ałmaty, Astana, ale nie w Aktau. Większość w Astanie. Tam i klimat jest lepszy, a lekarze doświadczeni,

przejdź do Ałmaty, ponieważ nie ma lepszego klimatu, tam w tej dziurze rano udać się w biały, szary wieczór wrócisz! i urodzić, aby przejść z patologii i braku zaufania do naszych lekarzy. oraz w Astanie zakończy tylko dwa przypadki, jeden śmiertelny zestaw diageneza (w regionalnym centrum rodziny), w Niemczech pośmiać, wykonane 20 operacji minut.

Share →