Horoskopy partnerzy wspierane

Horoskopy partnerzy wspierane

Kompatybilne partnerzy horoskopy od czasów starożytnych jest bardzo ważne dla ludzi. Na Wschodzie, panna młoda i pan młody pytanie randki tradycyjnie rozwiązany przez rodziców za pośrednictwem tych swatki. Matchmakers przejść do astrologa, której zadaniem – by sprawdzić, jak dobrze nadaje się do siebie młodych ludzi. Informacja o narodzinach zawiera informacje nie tylko o rok, miesiąc i dzień, ale nawet w godzinie urodzenia panny młodej i pana młodego. Zobacz horoskop także seksualnej przez zodiaku

Jeśli opracowano na podstawie wykresu astrologicznego astrologa dojść do wniosku, że państwo młodzi nie są ze sobą zgodne, wszystkie ceremonie ślubne mogą być anulowane bez względu na sposób harmonijny związek będzie młoda para w drugiej. Takie wyroki często prowadzą do licznych tragedii, choć być może to zapobiec wielkiej tragedii w przyszłości.

Najczęściej jest to po uproszczone podejście: jak co roku odpowiada jeden z dwunastu znaków chińskiego zodiaku, rok urodzenia należy porównać partnerzy zrozumieć, ludzie są zgodne, czy nie.

Tabela Zgodność między Signs Wschodnia zodiaku

Spójrzmy na proponowanych rodzajów relacji.

Pierwszy typ – «potrójne harmonii». Uważany za najbardziej zgodne. Osoby należące do tego rodzaju są w sposób naturalny przyciągają się wzajemnie.

Związek tego typu charakterystycznych objawów ustawione pod kątem na diagramie 120° w stosunku do siebie. W związku z powyższym, osoby urodzone pod znakami Szczur, Smok i małpa są kompatybilne z innymi przedstawicielami tych znaków. Po wspólnego zespołu są znaki bawół, Węża i Rooster; następnie Tiger, koń i pies; i zamyka «uderza Kompatybilność» grupy królików, owiec i świń.

Drugi typ – «wzajemna harmonia». Pary tworzone przez tego typu, jako inne zgodności i spokojnego charakteru związku, chociaż w mniejszym stopniu, niż pierwszy typ. W ten szczur jest kompatybilny z ox, Tygrys – ze świń, psów – Królik, Kogut – z Dragon, Monkey – z wężem i owiec – z końmi.

Trzeci typ relacji – «Otwarty konflikt». Cechą stosunku pomiędzy przeciwległymi, który znajduje się na wykresie w odległości 180° w stosunku do siebie nawzajem znaki. Tak, konflikt z siebie:. Szczur i koń, wół i owiec, Tiger i małpy, i tak D Ten typ relacji jest najtrudniejsza, prowokuje naturalny opozycję między partnerami.

Najczęściej związki te powinny unikać, choć, jeśli spojrzeć na nie z punktu widzenia wyższym względów porządkowych wynikających z konfrontacji może służyć jako doskonałe narzędzie do samodzielnego odkrywania i tworzenia postaci.

Czwarty typ – «Konflikt utajone». Powiązania umiarkowanie męczący; partnerzy muszą włożyć wiele wysiłku, aby utrzymać przyjazny. Na przykład, szczury nie lubią owce; Byk z trudnymi końmi Tiger nie jest bardzo popularny wśród Węża; Królik po prostu z Dragon, i tak dalej. P

Typ piąty – «tarcie» .Relacja tego typu można nazwać, może nieco nieprzyjazny jako partnerów, jak od czasu do czasu, aby grać na sobie w nerwach. Dla tego typu charakteryzuje się trzy podgrupy znaków:) pies nie dogadać z byka i owiec; b) Szczur – Królik; c) Smok, jazda, Kogut i świnia są ze sobą niezgodne.

Szósty typ – «przeszkody». Gdy ten typ relacji komunikacji między partnerami nie są ani blisko, ani kameralny, ale wzloty i upadki nie nabywają krytyczną głębokość i zakres. Szósty typ występuje w parach, takich jak Królik – Rooster, Ox – Dragon i Królik – Konia.

Siódmy typ – «neutralny». Opisuje relacje nie związane z którymkolwiek z powyższych typów. Często uważa się za wystarczająco zrównoważony i przyjazny.

Pary, których relacje są tworzone na tego typu, dobrze się dogadać ze sobą, ale nawet drobne incydenty mogą łatwo zniszczyć kruchość tej harmonii. Jednak z punktu widzenia astrologii, całkiem do przyjęcia rodzaju stosunków.

Potencjał. Nie znajdzie się tego rodzaju postaci w tabeli, ponieważ jest on obecny w każdym rodzaju związku. Odzwierciedla informacje dostępne dla każdego człowieka szansę stać się panami swego losu.

Jak widzieliśmy, znaki wskazują siedem głównych rodzajów związków, z których są korzystne lub spójne tylko dwa rodzaje, jeden rodzaj jest uważane za neutralne, a pozostałe cztery – negatywne lub niezgodne. Prawdopodobieństwo małej fortuny, aby mieć pewność! Najczęściej astrologów wywołać korzystne pierwsze dwa typy relacji, nie zalecając rodzaje trzeciego do szóstego.

System z dwunastu znaków zodiaku jest oparty na kalendarz księżycowy-Jowisza Wschodniej.

Oriental Nowy Rok i znaki zodiaku Wschodnie – Zgodność z zachodniego systemu zodiaku.

W zachodnim systemem znaków zodiaku są również dwanaście, ale nie zmieniają się co roku i co miesiąc. Jakość relacji zależy od odległości kątowej między znakami zodiaku. W sumie jest siedem aspektów: związek pół sekstyl, sekstyl, kwadratowe, Trine, kwinkunks i opozycji.

Typy Tabela relacji na zachodniej tradycji astrologicznej

Połączenie wskazuje na brak rozdzielenia. W ogóle, związek odpowiada silny, oparty na wzajemnej sympatii, które promować wzajemnie wzmacniające się trendy. Ale połączenie może być harmonijny sprzeczne, więc upewnij się, ty i twój partner szuka w tym samym kierunku.

Semi-sekstyl – separacja na 30°, Semi-sekstyl przewiduje przyjęcie wspólnych decyzji przez dwóch zupełnie różnych ludzi. Chociaż relacja może być nieco napięte, niemniej jednak okazją do nowego spojrzenia na życie.

Sextile – Kąt separacja 60°, Sextile określa harmonijny, bogaty w przyjemnych emocji, które tworzą dodatkowe możliwości stosunków. Ten typ sprzyjającego twórczości artystycznej i jest uważany za wystarczająco zgodne.

Plac – Podział 90°, Plac wskazuje tarcia istniejącego między zupełnie różnych ludzi. Relacja tego typu są w stanie dać dobry impuls do samorozwoju i samodoskonalenia, chociaż astrologowie uważają ich niepożądane ze względu na słabą zgodność partnerów.

Trinh – Kąt separacja 120°, Trinh jest jednym z najbardziej odpowiednich dla stosunków harmonijnych, ale nie daje partnerom korzyści z bycia w stanie sprostać wyzwaniom życia razem rzucone. Partnerzy ci mają naturalny pociąg do siebie.

Kwinkunks – Kąt separacja 150°, Quincunx odbiega od ustalonych form istnienia: partnerzy w takim związku może być «chórem» wypchnięty z koleiny. Relacje te charakteryzowały się napięcia i wymagają pewnej elastyczności.

Opozycja – Oddzielenie w odległości 180°, Opozycja wyróżnia znaczne napięcie. W chińskim astrologicznej wykresie odpowiadają związek pomiędzy znakami ułożonych w stosunku do siebie nawzajem w odległości 180°, A na wschodniej i zachodniej tradycji astrologicznej Ten typ relacji jest uważana za najmniej korzystny, choć partnerzy dorosłość, obiecuje możliwość osiągnięcia równowagi sił i wyższy poziom świadomości.

Potencjał – ten aspekt tabeli nie jest wyświetlane, choć obecne w każdym rodzaju stosunków. Spełnia potencjału indywidualnego samodzielnego aplikowania o swoim losie.

Ponieważ chińskie znaki astrologiczne są oparte na roku urodzenia i zachodniej astrologiczna tradycja opiera się na miesiąc urodzenia, połączenie tych dwóch systemów może dojść do ciekawej rezultatam.Naprimer jeśli partnerzy urodzili się, odpowiednio, w latach Smoka i małpy, i to jest najbardziej harmonijne typ relacji – «potrójne harmonii»A znakiem słonecznej jest baran i lew, który również daje najbardziej harmonijny rodzaj związku – Trine, ten przypadek wskazuje, że ich związek będzie szczególnie harmonijny.

Ponadto, pewnie zauważyliście dodatkowe znaki «Potencjał», To jest – kolejne przypomnienie nam, że zamyka się tylko w świecie astrologicznych wzorach nieodpowiednich.

Zawsze mamy wolność wyboru, a to może nam pomóc przezwyciężyć trudności, które uprzedzają astrologii. Mamy pewną zdolność do kształtowania, co surowiec, z którego można stworzyć własne przeznaczenie, najważniejsze – by chcieć i być w stanie to zrobić.

Materiały używane książki Sh.Syu" Feng Shui dla miłośników"

Bądź szczęśliwa i iść na spotkanie do siebie, mimo niezgodności!

POBIERZ ZA DARMO horoskop unikalny program. gdzie będzie można określić zgodność partnerów, aby dowiedzieć się tajne imię, zakwaterowaniem numerologiczne kwadrat, skręcić w książce snów i dowiedz się najpopularniejszą horoskop dla Ciebie i Twoich znajomych (bezpłatny)

Share →