Huśtawka

Huśtawka

KWA huśtawka ogrodowa wykonana z przyjaznych dla środowiska i jakości materiałów i będą Ci ostatni przez wiele lat.

Seria Rosendal – huśtawka ogrodowa Seria złota w fabryce stanie. Są wytrzymałe i bardzo masywny. Siedzisko krzesła huśtawka jego wysokość i kąt oparcia zapewnia maksymalny komfort dla osoby, która ją złożył. W serii klientów Rosendal szeroką gamę mebli ogrodowych, które będą czerpać w tym samym stylu dowolnego miejsca.

Markizy ogrodowe huśtawki dostępne są w trzech kolorach: czarny jest standardowy pakiet, zielony i niebieski. Więc jeśli chcesz możesz wybrać namiot na huśtawce, z dopasowanymi poduszek do mebli. Stopy huśtawki ogrodowe Rosendal zaprojektowane w taki sposób, że mogą być one zainstalowane na miękkiej trawie.

Doskonała huśtawka ogrodowa i seria Vaggeryd Vaggeryd XL większego rozmiaru pozwoli Ci wyciągnął w samotności i delikatnie kołysząc, spokojnie się zdrzemnąć po obfitym lunchu na świeżym powietrzu. Te podmiejskie huśtawka odpowiedni nawet dla osób, których wzrost jest znacznie wyższy niż średnia. Seria Vaggeryd odnosi się do niższej cenie w porównaniu z huśtawkami Rosendal, ponieważ jego produkcji użyto mniej litej sosny i prostsze w zakresie technologii drewna szczegółów.

Kup huśtawka ogrodowa może być w Moskwie i Sankt Petersburgu. Delivery prowadzi się we wszystkich obszarach w Rosji.

Swing od oficjalnego dystrybutora

Aby kupić huśtawka ogrodowa, można zamówić online lub skontaktować się z naszym biurem sprzedaży. Delivery prowadzi się we wszystkich obszarach w Rosji.

Share →