Idąc do szpitala

Idąc do szpitala

Czas przeszły bez echa, a teraz zbliża się ekscytujący moment w życiu kobiety w ciąży – Poród. Dostawy rozpoczyna się zwykle 280 dni (lub 40 tygodni) od początku ciąży, gdy płód staje się dojrzały i bardzo zdolny życia pozamacicznej. Kobieta w ciąży zwykle przeszkadza jedno pytanie: „Skąd mam wiedzieć, że praca już się rozpoczął i nadszedł czas, aby udać się do szpitala?”.

Jedną z oznak zbliża się poród zauważalne więcej krewnych w ciąży, niż dla siebie. Dzieje się tak, na kilka dni przed porodem chęć usunięcia lub położenia mieszkania. Kobieta „budowanie gniazda”, przygotowuje się do spełnienia dziecka.

Wiele kobiet wie, że przed narodzinami odchodzi wtyczkę śluzowej. Zjawisko to obserwuje się po 38 tygodniach ciąży spowodowane zmianami hormonalnymi. Kanał szyjki macicy otwiera, masa zgniło, wypełnia go, wyróżnia się z żeńskich narządów płciowych. Śluzowej konsystencji wtyk podobny do żelu i ma barwę żółto-brązowe.

Często towarzyszy rozładowania korka pobolewania w jamie brzusznej.

Innym znakiem zbliża poród jest pominięcie dna macicy. W życiu codziennym, to zjawisko nazywa się „opadające brzuch.” Zjawisko to obserwuje się tylko wtedy, gdy dziecko jest prawidłowe, to znaczy, głowica w dół. Bliżej zostawić dziecko naciśnie głowę do wejścia miednicy, przez które będą wkrótce musieli przejść całą drogę na zewnątrz.

Dno macicy zaczyna się w ciąży i ma wrażenie, że stało się łatwiejsze oddychanie, duszność i zatrzymać zgaga – często towarzysze ostatnich miesiącach ciąży.

W ciągu ostatnich kilku tygodni przed urodzeniem może być redukcja masy o 0,5-2 kg w ciąży. Zjawisko to jest związane ze zmianami poziomu hormonów przed urodzeniem Hormony estrogeny przyczyniają się do usuwania nadmiaru płynu z ciała.

I wreszcie – zwiastują bitwy. Przyczyniają się także do życia w ciąży największego zamieszania. Pamiętaj amerykański film „Ojciec panny młodej 2”?

Kilka nocy cała rodzina w nadziei, wysyłane do szpitala i rano wraz z przyszłą matką wrócili do domu. Zostali wprowadzeni w błąd fałszywymi skurcze.

Prekursorami walki, co do zasady, zostać rozwiązana przez siebie po 2-3 godzinach. Te nieprawidłowe skurcze, to znaczy odstępy pomiędzy sąsiednimi różnych skurczów (na przykład, 20 min, następnie 10 min, a następnie 30 min, etc.). Najlepsze, co można zrobić w tym przypadku – iść do łóżka.

Po pokoleń, i musimy oszczędzać energię. Jeśli skurcze stają się coraz częstsze, rozwijać, zdobyć regularnego charakteru, a następnie poszedł do pracy i czasu w szpitalu.

Czasem pracy zaczyna się od odprowadzania płynu owodniowego. W tym przypadku konieczne jest, aby sprostać szpitala bez czekania na zwykłej pracy.

W każdym razie, jeśli nie można ocenić jej stan, to najlepiej przyjść do szpitala, że ​​badane przez lekarza i niech wasze wątpliwości.

Przed pójściem do szpitala, konieczne jest, aby dbać o tym, by zabrać ze sobą:

• Dokumenty: paszport, obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne (lub polityka dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego), świadectwo urodzenia i wymiana karty;

• Osobiste przedmioty i środki higieny. W szpitalach położniczych pozwalają obecnie zastosowanie jednorazowej produkcji sanitarnych klocki zakład;

• Woda mineralna lub sok;

• Dowerem dla dziecka: pieluchy, czapki, skarpety, jeśli chcą – suwaki, kamizelki, pieluchy.

Rzeczy złożone, w lewo, aby spędzić niezbędnych procedur higienicznych. Pamiętaj, aby wziąć prysznic. Golenie miejsc intymnych i lewatywa na przyjęcie do szpitala nie są wymagane procedury.

Można to zrobić samodzielnie lub całkowicie zrezygnować te manipulacje.

W wielu oddziałach położniczych pozwolił na obecność męża (lub innego towarzysza wyboru kobiet) po urodzeniu. Swoje zainteresowanie na przyjęcie do szpitala. Towarzyszący kobietę w połogu ma obowiązku jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia.

Wszystko, czego potrzebuje – zmiana ubrania i buty, i brak skutków ostrej niewydolności oddechowej.

Maternity Hospital – szpital, gdy warunki świadczenia wykwalifikowanej opieki podczas porodu. Jednak wynik pracy w dużym stopniu zależy od Ciebie. Nie bądź bierny uczestnik procesu, zadawać pytania, pracowników służby zdrowia zaangażowanych w planie urodzenia dyskusji, aby wyrazić swoje życzenia.

Powodzenia! A szczęśliwy zdrowe dziecko!

Nowicka IA Przy cytowaniu odniesienie do strony jest wymagane.

Share →