Idealne śniadanie dla dzieci

Idealne śniadanie dla dzieci

Dziecko naśladować swoich rodziców, więc nie ma w tym śniadanie. Jeśli tata jest jedzenie kanapki w godzinach porannych, a moja mama po prostu napić się kawy lub herbaty, dziecko zrobi to samo. I tu pojawia się problem, ponieważ zdaje sobie sprawę, że matka dziecka potrzeby na śniadanie, stara się wcisnąć dziecko jest ilość żywności, że jadł, bo dziecko nie musi głodować. Dziecko jest naturalny w przeciwieństwie do tego, w jego opinii, że rodzice okazuje niesprawiedliwe wypić kawę i zjeść kanapki na drogę, i dać mu owsiankę lub płatki z mlekiem.

Zaczynają uczyć się na zdrowe śniadanie, to nie będzie miał problemów z dzieckiem podczas śniadania.

Teraz dużo złej reklamy jest zdrowe śniadanie płatki z mlekiem (zboża), lub kanapki z nutella. Nie trzeba iść na temat producentów tych produktów. Wiesz, że czekolada jest szkodliwa w godzinach porannych, a w wielu płatków kukurydzianych cukier puder, lukier, cukier, wszystko to w przyszłości, co prowadzi do otyłości i próchnicy. A tak na marginesie, z tego śniadania sytości szybko.

Co powinno być śniadanie dziecka

Śniadanie dla dzieci Nie powinno być trudności, ale wykonuje pełen energii.

Do tego pasuje owsianki, oczywiście, nie wszystkie wabiki powinno być zaniechane rano, to jest prawie nic nie przydatne i dużo kalorii.

Najlepsza owsianka to płatki owsiane, kasza gryczana, proso i ryż. Lepiej jest na przemian i zrobić wiele smaku. Jest możliwe, aby umieścić kiełbasa owsianka Wytnij ośmiornicy w niej, jak twój oszołomieniu. Wspaniały dodatek do papka orzechy.

suszone owoce. suszone morele i suszona śliwka. wszystko to jest niezbędne do trawienia dziecka. Możesz również dodać banany. plasterkach lub jagody ( malina. truskawka ).

Dziecko może zaoferować kilka razy w tygodniu, omlet. Doskonale nadaje się jaja przepiórcze .

Produktów mlecznych pasuje ser i jogurt ze świeżych owoców.

Zachęcaj dziecko do naturalnych soków, ścisnąć pomarańcze, brzoskwinie, sok z marchwi jest również bardzo pomocny.

Jeśli dziecko rano w złym nastroju, poproś go, aby wybrać to, co chce jeść na śniadanie, nie oferują wiele opcji.

Najczęstszym błędem rodziców to jest, gdy podniósł dziecko z łóżka i natychmiast wyciągnął go do kuchni na śniadanie, nie pozwalając mu nawet obudzić. Dziecko lub nie chce jeść w ogóle, albo je, poprzez życie, zaproponowanego śniadanie. Ale źle trawi jedzenie jest słabo wchłaniany i okruchy traci niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Daj dziecku trochę czasu, że w końcu się obudził, nawet pochodzących Kanały, wypełnić łóżko. Po tych prostych procedur, będzie miał apetyt, a on chętnie zaoferował mu zjeść pyszne śniadanie.

Pamiętaj, że śniadanie powinno składać się z jednego z najbardziej popularnych opcji:

1 Produkty mleczne (sery, jogurt z owocami, ciasta z serem

śmietana).

2 Owsianka (płatki owsiane, ryż, gryka, proso).

3 Jajka (gotowane, smażone jajka, jajecznica).

I dodać do tego, według własnego uznania, owoce, świeże warzywa. Spróbuj czegoś dekoracji śniadaniowe, kubki śmieszne i piękne kwiaty, pokazać ich wyobraźnię.

Jeśli na co dzień, aby wymyślić coś nowego, to dziecko będzie czekamy na śniadanie. Wszystko w Twoich rękach .

Share →