Idealny do wnętrz studio

Idealny do wnętrz studio

Idealne wnętrze, idealne do domu, że te słowa znaczą? Twoje marzenie o domu z francuskimi oknami i kominkiem? Apartament na najwyższym piętrze nowego wieżowca? Lub miejsce, w którym Twoja rodzina i wygodnie?

Komfort, ciepło i komfort domu określa, jak dobrze z psychologicznego punktu widzenia można wykupić swój dom. Od dawna nie jest tajemnicą, że kształt, kolor i linie mają silny wpływ na psychikę człowieka i uczynić go bez powodu, depresji lub sporządzone energii. Dlatego dom, który jest odpowiednio urządzone, może stać się terapeuta i przyjaciel.

Artykuł «Idealne wnętrze dla 1 pokojowe mieszkanie» Pokażemy Ci, jak stworzyć idealne wnętrze dla Twojego domu.

Układ pokoju.

Struktura powierzchni jest otwarty i zamknięty. Zamknięty separacji, gdy mieszkanie jest podzielone na oddzielne pokoje, a otwarta przestrzeń jest wspólna, podzielony na obszary funkcjonalne pomieszczenia. Według psychologów, otwarta przestrzeń pomaga uwolniony, a zamknięty w przeciwieństwie na relaks i odpoczynek.

Życie w jednej, ogromnej przestrzeni dla ludzkiej psychiki niewygodne. Na jego samopoczucie psychiczne muszą mieć dla różnych klas kilka stref. Można to osiągnąć za pomocą różnych łuków, rodzaje oświetlenia, bariery między strefami, może to być ekran lub bar, różne tekstury seksu.

Jeśli chcesz niewielką przestrzeń 1 pokojowe mieszkanie wizualnie poszerzyć, możesz pomóc takie triki jak:

– Lustra – jest lustrzane szafy, drzwi z szybą.

– Jasne kolory. Ale wiem, że kiedy duża ilość bieli, uciska i 1 małe mieszkanie powinno być ciepłe i jasne.

– Tapety z pionowym pomocą wzoru wizualnie zwiększyć wysokość sufitu.

– Oświetlenie powinno być rozproszone, rozproszone lub odbicie światła z lamp na ścianach, belki powinny być skierowane w górę. Następnie na suficie, które będą jasno oświetlone, to wydaje się większe.

– Bardziej pokrycia ścian, ponieważ są one przetwarzane do stosowania materiałów o właściwościach odbijających.

– Na jednej ze ścian pokoju na pozycji świateł płaskim linii. To wizualnie poszerzyć pokój i będzie dobrym rozwiązaniem dla długich i wąskich korytarzach. Jeżeli światła będzie umieszczony na środku sufitu, to zmniejszyć przestrzeń. Odwrotnie, może rozszerzyć zakres wzdłużny krótki miejsca.

Poprawi pokój.

Tekstura i kolor elementy wnętrza, światła kierunku i rozmieszczenie opraw pozwoli skorygować za pomocą wizualnej iluzji przestrzeni. W ten sposób można stworzyć wizualną, pożądany efekt, aby zmniejszyć lub zwiększyć, poszerzenia, wąskie i pogłębienia.

Są to podstawowe zasady, że:

– Poziome pasy wzrosną w założeniu, ale wizualnie zmniejszyć zapas. Pionowe paski się wizualnie większe.

– Główną postacią zmniejsza pokój i mała – wzrasta.

– Wysokość sufitu może być zmniejszona, jeśli malować jej ciemny kolor niż ściany malowane.

– Pokój wyda się bardziej na podłodze, czy figurka na dywanie, małej płytki.

– Można utworzyć dużą wysokość, jeśli plama podłogi w bogatych kolorach, jeśli używasz lakierowanej powierzchni, przy pomocy dolnego oświetlenia pomieszczenia.

– Pionowe wystrój może wizualnie zwiększyć wysokość pomieszczenia. Te pionowe będą mogli pionowo wydłużone obrazów wiszących nad sobą, paski na tapecie, lampy.

– Na ciemnym tle białe obiekty wizualnie rozwinąć i rozszerzyć przestrzeń.

Jak wybrać kolor?

Wartość koloru, gdy dekoracja jest trudna do przecenienia. Musisz wiedzieć, aby osiągnąć pożądany efekt, trzeba podkreślić jedną strefę lub dodać efekty kolorystyczne. Jeśli jeden kolor dominuje płaska, będzie działać w sposób negatywny. Jeśli działa na płaskiej czerwona, a następnie przedłużone narażenie ludzi może prowadzić do zmniejszenia skuteczności i prowadzić do zmęczenia.

Żółty może zwiększyć aktywność, ale w dużych ilościach jest niepokój.

Fioletowy nie musi obejmować duże obszary, przyczynia się do poczucia depresji, spowalnia i osłabia wszystkie niezbędne procesy. Niebieski kolor uspokaja impuls regulowany i oddychanie, jest chęć do medytacji i kontemplacji.

Dla ludzkiej psychiki lepiej wygodne rozwiązanie w następujący sposób: naturalne, jasne kolory. Na przykład, jak będzie działać na ludzi beżowy dywan, tapety, podłogi, jak jasny brąz i akcesoria – lampy, obrazy i rośliny kwitnące. Jaśniejszy kolor bazowy na terenie, więc pojawi się większa.

Wyposażenie wnętrz Feng Shui.

Wyznawcy Feng Shui powiedzieć, że prawidłowe ułożenie swoich domów, dobre dla psychiki ludzi, wydarzenia w ich życiu, ich osobistego i biznesowego sukcesu.

Pamiętaj, że nie można dopchać mieszkaniu ogromny meble. Według Feng Shui wzdłuż ścian lepiej jest umieścić sofy, komody i szafy. W meble, pod spodem należy pozostawić przestrzeń, lepsze meble na nogach.

Wszystkie urządzenia i wszystkie meble powinny być wykorzystywane przez obiekty, które nie są potrzebne, trzeba się pozbyć.

Rzeczy, które symbolizują choroby, przypomina zniszczenia i śmierci nie powinna być w mieszkaniu. I rzeczy, które wywołują miłe wspomnienia, witamy. Malowane kwiaty, jednak, jak żywych, martwych natur, przyniósł do domu, dobrobytu i zwiększenia dobrobytu.

Szczególną uwagę zwraca Feng Shui kolor.

Białe nie mogą być stosowane w sypialni, zabija miłość życia. Pokój idealny na zielono. Szary kolor nie jest odpowiedni dla ludzi.

Orange jest odpowiedni do domu, co eliminuje strach przed ciemnością, strach. Fioletowy, aby zwiększyć bogactwo. Brzoskwinia i różowe kolory zwiększenia małżeńskie uczucia.

Lemon lepiej wybrać kolor dla przetwarzania gabinet lub pokój dla dziecka.

Wiele wskazówek i bardzo łatwy w tych wszystkich rad, aby się mylić. Możesz spróbować stworzyć idealne wnętrze w jednym pokoju mieszkania, ale kiedy stworzyć idealne wnętrze oznacza, że ​​wszyscy w domu w przeciwieństwie do Feng Shui. Nie ma powodu do paniki, można rozpocząć niezauważalne zmiany i widzę, że to będzie. I na ciekawą ścieżką będzie twój przewodnicy sztuki, mody i nauki.

Jak mówią angielskie «Mój dom jest moją twierdzą»,

Share →