Ile kalorii trzeba spalić, aby schudnąć?

Ile kalorii trzeba spalić, aby schudnąć?

K Których ilość kalorii, ile potrzebują, aby spalić ciało naprawdę schudnąć? Ponieważ większość kobiet nie są właścicielami idealnej figurze, wiele z nich chce tak szybko i tak łatwo, jak to możliwe, aby pozbyć się nadmiaru wagi. Jednak nie w pełni zrozumieć, że walka z centymetrach zawsze trudne, do jej przeprowadzenia, trzeba dużo siły i woli.

W tym przypadku dodatni wynik zostanie osiągnięty tylko przez tych, którzy przeszli całą powagę i nie doprowadziły w wyniku jego słabości, który udał się bezpośrednio do osiągnięcia tego celu.

Często, jeśli kobieta ma nadwagę, nie jest uzasadnione w słabej woli, i problemów zdrowotnych i bujność hormonów, predyspozycji genetycznych i innych rzekomych przeszkód. Wstydzą się przyznać, że przyczyną jest po prostu lenistwo.

Pierwszy. co trzeba – jasne określenie celów. Start poprzez listę tego, co będzie, jeśli schudnąć. Może to być szczególnie sukienka, ubrania, wycieczki do przedstawiciela kładzie się na randkę z przystojnym mężczyzną i zdrowego ciała. I uzupełnić listę, która będzie zawierać wszystkie elementy, które mogą stać się widoczne przeszkody w osiąganiu celów. Takie rzeczy powinny obejmować słabość, miękkość, brak charakteru.

Jednak, jeśli trzymać z przodu zarówno listy i porównać wyniki z możliwych przeszkód, to na pewno do przezwyciężenia przeszkody.

Tak Jeśli chodzi o diety żywności? To właśnie z powodu tego zapotrzebowania, aby rozpocząć swoją drogę do dobrej figury. Aby schudnąć, a następnie innym, i utrzymać go na tym poziomie, trzeba ciężko pracować.

Nota zawiera ogromną liczbę diet w internecie, będzie mieć twardy czas wybierając odpowiedni dla siebie. Jednak, pomożemy Ci w wyborze godnego i odpowiedniego odżywiania dla Ciebie. Natychmiast wyrzucić przestrzegania diety, co wiąże się z odrzuceniem protein jak mięsa i innych pokarmów białkowych, takich jak chleb i warzyw, z owoców i płatków.

Pamiętać. że bezpieczeństwo może być wywołana tylko z diety, która może trwać całe życie, bez szkody dla zdrowia.

To jest takiej diety może liczenie kalorii. Dlaczego ludzie przybierają na wadze? Ponieważ jego ciało dostaje więcej kalorii, niż wydaje.

Więc dla skutecznego odchudzania trzeba zacząć liczyć kalorie spożywane. Nie ma absolutnie nic skomplikowane, ponieważ istnieje cała żywność tabela kalorii.

Zazwyczaj, średnia osoba zużywa dziennie od dwóch do czterech tysięcy kalorii dziennie, jeśli nie więcej. W tym przypadku, jeśli naprawdę chcesz stracić tych dodatkowych kilogramów, kaloryczność codziennej diecie nie powinno być więcej niż tysiąc i pół. Teraz porównanie ilości otrzymasz codziennie, a fakt, że trzeba podjąć.

Różnica w tych dwóch diet trzeba będzie usunąć, jeśli chcesz skutecznie schudnąć, jeśli po prostu chcesz utrzymać wagę na tym samym poziomie bez uzyskania lub utraty gram, dieta powinna być dzień jeden tysięcy osiemset do dwóch tysięcy kalorii ,

Dla uściślenia Musisz mieć specjalną formułę. Na podstawie tego wzoru, będzie w stanie określić, co jesz, ale z tego, co powinno się unikać.

Tak więc, jak już mówiłem, waga zaczęła powoli przesuwać się w dół, trzeba mieć nie więcej niż jeden tysięcy czterysta kalorii dziennie.

Faktycznie formuła jest po zużyciu energii organizmu – jest sumą następujących składników: koszt pracy energii wydatkowanej na wolnym energii wydatkowanej energii na trawienie pokarmu i podstawowej przemiany materii.

Co do wymiany głównej. jest to energia, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kobiety muszą dziewięć dziesiątych kilokalorii na kilogram masy ciała, jak i mężczyzn – jeden kilokaloriach na kilogram masy ciała na godzinę. Na przykład, jeśli masa jest równa dziewięćdziesięciu kilogramów, codziennie podstawową przemianę materii będzie jeden tysięcy dziewięćset czterdzieści cztery kilokalorii. Ta wymiana od osoby, która nie przywiera do diety i schudnąć nie będzie. Jeśli chcesz ważyć mniej, trzeba obliczyć liczbę kalorii potrzebnych do pożądanej wagi.

Na przykład, jeśli chcesz ważyć sześćdziesiąt pięć funtów, stawka dzienna nie przekracza cztery tysiące czterysta kalorii.

Ze względu na pracę, również tracą pewną ilość energii, ponieważ nie jesteśmy w stanie znajdować się w stanie spoczynku. Jeśli masz pracę siedzącą, musisz o ćwierć głównej wymianie na pokrycie kosztów energii. To jest szkicowane na ilość kalorii podstawowej przemiany materii nawet trzysta sześćdziesiąt pięć kalorii i nadal możemy stracić z tak wielu kalorii nadwagi.

Jeśli masz fizycznej pracy, ale nie ciężkie, to wymagałoby to tysiące kalorii. Jeżeli praca jest umiarkowanie ciężkie (na przykład, kierowca, operator maszyny robocze), a następnie trzeba będzie tysiąc pięćset kalorii. W dniu ciężkiej pracy fizycznej trzeba dwa lub dwa i pół tysiąca kalorii, a w niektórych przypadkach (jak ze sportowcami) jeszcze bardziej.

W wolnym czasie. praca, sport i inne rzeczy, zużycie energii jest uważany za tak. Podczas snu – pięćdziesiąt kalorii jawie i leżącego na plecach – sześćdziesiąt pięć kalorii podczas prasowania, mycia naczyń i inne prace domowe – sto dwadzieścia dwa hundred and forty kalorii, czytanie na głos – dziewięćdziesiąt kalorii, z cichym chodzenia – sto dziewięćdziesiąt kalorii szybko Stawka – trzysta kalorii jogging – trzysta sześćdziesiąt kalorii, wioślarstwo od stu pięćdziesięciu do trzysta sześćdziesiąt kalorii podczas chodzenia na nartach – czterysta dwadzieścia kalorii podczas pływania sto osiemdziesiąt cztery kalorii, podczas jazdy na łyżwach na lodzie od stu do sześćset osiemdziesiąt kalorii podczas jazdy na rowerze z dwieście dziesięć to czterysta czterdzieści kalorii.

Z Czytaj kalorii, podczas gdy nie ma potrzeby, aby pozbawiać się niektórych ulubionych potraw wysokokalorycznych.

Share →