Impotencja. Zintegrowane podejście do diagnozowania i leczenia impotencji ...

Impotencja. Zintegrowane podejście do diagnozowania i leczenia impotencji u mężczyzn

Impotencja (Erekcji) jest niemożność utrzymania erekcji lub pojawienie wystarczającej sztywności i czas niezbędny do wspólnej satysfakcji obu partnerów seksualnych.

Impotencja – jest stanem, i chociaż w niektórych przypadkach nie ma oznaczać całkowitą utratę zadowolenia seksualnego, ale we wszystkich przypadkach prowadzi do pogorszenia jakości życia pacjenta. Uważa się, że impotencja – znak nieuchronnego starzenia się męskiego ciała i walczyć znaczenia. W większości przypadków, zaburzenia erekcji konsekwencję lub local objawem choroby ogólnoustrojowe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie, depresja.

Obecnie, większość pacjentów, impotencja może być zdiagnozowany przez obiektywnych metod badania i skutecznie wyleczyć ze względu na duży wybór nowoczesnych leków i technik operacyjnych. Jednak do tej pory najbardziej efektywny sposób leczenie impotencji u mężczyzn mają implantu chirurgia penisa. Skuteczność protezy prącia jest bliski 100%.

Znaczenie Leczenie impotencji Najbardziej dotkliwie podniesione w związku z osiągniętych postępów medycyny. Obecnie lekarze to pytanie nie tylko ratowania życia i przywracania zdrowia pacjenta, ale również poprawić jakość swojego życia. Problem utraty zdolności do uzyskania i utrzymania erekcji, chyba jak nikt inny odpowiadają koncepcji pogorszenie jakości życia.

Share →