Ja nic nie czuje podczas seksu

Ja nic nie czuje podczas seksu

Odpowiedzi (41):

04:23:47 #

+ 2 –

Znalazłem dobry artykuł (nieznacznie skrócona)

Orgazm pochwowy występuje podczas seksu pochwy ze względu na podrażnienie zakończeń czuciowych w pochwie. Jest to o wiele trudniejsze, aby dostać orgazmu. Wiele dziewcząt z seksu, przeżywa ogromne rozczarowanie, jak orgazm pochwowy nie dostać, ale również uzyskać łechtaczki orgazm.

Brak orgazmu u kobiet w pochwie często prowadzi do kompleksu niższości, a nawet do zaburzeń nerwowych i odrzucenie seksu. Chciałbym uspokoić tych kobiet, to niepotrzebnie martwi. Po prostu nie ma wystarczającej wiedzy na temat orgazmu i własnego ciała.

Przede wszystkim, wszystkie kobiety, które niedawno rozstał się z niewinności i nie uzyskać orgazm pochwowy, chcę powiedzieć – to jest absolutnie normalne! Zdecydowana większość kobiet nie można dostać orgazm pochwowy w ciągu roku, lub nawet dwa, po rozstaniu z dziewictwa!

Fakt, że pochwy orgazm występuje ze względu na podrażnienie zakończeń czuciowych pochwy. Czułość tych zakończeń nie powstają znikąd, pracuje tyle z czasem i ćwicz regularnie seks.

To znaczy, kobiety nie powinny nawet martwić się o brak orgazmu pochwowego podczas 1-2 lat po zerwaniu z jej dziewictwa. Wszystko przyjdzie sama, z doświadczeniem, z treningów. Podstawowym warunkiem tego – seks, ale oczywiście, najlepiej z ulubionych i stałym partnerem.

Zauważysz, jak w roku wrażliwość pochwy wzrośnie kilka razy, w porównaniu z raczej niskiej czułości po zerwaniu z jej dziewictwa. W tym okresie, można i należy podziwiać wspaniały seks przez łechtaczki orgazm. W czasie, gdy człowiek jest zaangażowany w pochwie – nie wahaj się pieścić łechtaczkę i najbardziej pomóc sobie w osiąganiu orgazmu.

Inną główną tajemnicą pochwy orgazm. Orgazm pochwowy bez czysto łechtaczki stanie przeżyć bardzo mało kobiet! W postaci zasady, w większości przypadków, dopochwowo orgazmu następuje jedynie poprzez łechtaczki – co się dzieje mieszany łechtaczki pochwy orgazmu. Kobieta i ona nie będzie w stanie dokładnie wiedzieć, gdzie zaczyna się i nie jest przyjemnością.

Może się wydawać na pierwszy łechtaczki, penetracji pochwy, a może na odwrót. Ale co najważniejsze, pojawia się takie orgazm tylko podczas stymulacji łechtaczki i pochwy!

Bardzo często, w większości pozach kobiety łechtaczka nie jest stymulowany w ogóle. Dlatego też jest wstyd – wziąć sprawy w swoje ręce! Uwierz mi, twój mąż będzie jeszcze bardziej podniecić, a można pomóc sobie, aby osiągnąć największy orgazm – łechtaczki i pochwy.

Są kobiety, choć jest ich niewielu, w których prawie nie ma pochwy wrażliwych zakończeń nerwowych. Jeśli nawet podczas długotrwałego i regularne ćwiczenia mięśnie podczas seksu, trwające od lat, wciąż nie może przeżyć orgazm pochwowy i niczego w pochwie nie czuć się tak, że nie ma tam zakończeń nerwowych. Nie musisz martwić się o tym!

Jeśli można przeżyć wielką łechtaczki orgazm, a następnie cieszyć się nim. Wszystko urok seksu oralnego wynalazł właśnie dla Ciebie! I podczas normalnego seksu tylko stymulować łechtaczkę i mają łechtaczki orgazm.

Share →