Jabłko i metody aplikacji Adama

Jabłko i metody aplikacji Adama

O dziwo, nie wiele słyszałem, że jest nie tylko jabłko i jabłko Adama. Jest to roślina, która wygląda jak pomarańcza, ale nie ze zwykłymi pomarańczy obrać nas, i zielone, lekko pomarszczona. Drzewo, które rośnie to niezwykle zdrowy owoc zwany McLure. Dziś widać, nie tylko na Dalekim Teksasie, która jest uważana za jego oficjalnym ojczyzną, ale także w regionie krymskiej. W inny sposób, to roślina jest również nazywany Chinese pomarańczowy.

Ci, którzy są traktowani z McClure, pewny, że to prawdziwy cud w medycynie ludowej.

Obiekt główny, który stał znanych uzdrowicieli kilka wieków temu i jest nierozłącznie związane z jabłkiem Adama, jest uważany przeciwnowotworowy wpływ na organizm. Się do komórek w naszym ciele, substancje zawarte w instalacji do hamowania wzrostu komórek niebezpiecznych, które prowadzą do raka. Fakt, że w jabłko Adama zawiera kwasy organiczne, mikroelementy i makroelementów, co przydatne i leczenia wielu chorób.

W medycynie ludowej, jabłko Adama i jak to stało się znane na temat korzystania z XVIII wieku. Od tego czasu minęło wiele czasu, ale liczba receptur i wskazówek na podstawie wniosku McClure, rośnie.

W jabłko Adama, ma ogromną liczbę przydatnych elementów. Jest cennym źródłem niezbędnych kwasów, alkohole triterpenowe. Można je znaleźć w soku mlecznego, który można łatwo zauważyć, że w przypadku cięcia drzewa miejscu.

Wydzielają płyn, lepki w dotyku, że zawiera wiele biologicznie czynnych składników, w tym kwasów żółciowych, saponiny, sterole. Owoc zawiera dużo cukru McClure i pektyna, a liście gromadzić kwas cytrynowy.

Większość receptur jabłoni słynnego Adama dotyczą sposobu zewnętrznego stosowania. To może być różne maści, nalewki i herbaty. Aby uzyskać napar lekarza, musimy pamiętać, że najbardziej odpowiedni do tego celu jest bardzo dojrzałe owoce. Że miele się, wlewa alkohol rozcieńczony w równych proporcjach z wodą i pozostawiono na miejscu, gdzie znajduje się słońce.

Pozostawić do zaparzenia środki niezbędne do nie mniej niż jeden miesiąc. Gotowy do infuzji może być stosowana w ostrej fazie rwa kulszowa, zapalenie stawów, gdy podczas osadzania soli. Aby uzyskać efekt terapeutyczny, nalewki przetarł bolesnych punktów, a potem zawinięte ciepłe szmatki i iść do łóżka. Cóż łagodzi jabłko przepukliny Adama.

W tej chorobie sproszkowany kilka razy dziennie na tym terenie.

Jabłko Adama ma właściwości immunomodulujące. Jest on w stanie zapewnić szybkie działanie lecznicze, tak wlew jest używany do ran i nacięć.

Znane i sposoby zastosowania w medycynie ludowej do leczenia zapalenia oskrzeli i ciężkiego kaszlu. Aby to zrobić, weź jeden owoc, wlać 0,5 litra. wódka, nalegają dziesięć dni, a następnie stosować do tarcia z chorobami układu oddechowego.

Dobry efekt leczniczy jabłka Adama w rozwiązywaniu problemów ze skórą. To jest ludzka skóra chroni narządy wewnętrzne, biorąc pierwsze wszystkie wpływy środowiskowe. Dlatego, byłoby wskazane, aby zabezpieczyć skórę przed szkodliwymi efektami. Można zrobić to za pomocą jabłko Adama, który zawiera wiele przydatnych i składników odżywczych.

Do domu kucharza kremu do twarzy i ciała, nie potrzebuje dużo kłopotów. Musimy zrobić duży owoc McClure, pokroić na małe kawałki, dodać do miski. Wskazane jest, aby nie używać garnków metalowych i miski. Dodaj do plasterki jabłka roztopionego masła Adama, zawarcie tych dwóch składników, dwie lub trzy warstwy. Następnie umieścić naczynie w piecu z treścią, zostaw pokutować za trzy-4: 00.

Nie zdziw się, jeśli plasterki jabłka nie rozpuszczają się, jak być powinno. Wystarczy szczep, który zamienił się w rondlu po tęsknoty, i można przyjąć, że krem ​​jest gotowy. Możesz użyć tego kremu do profilaktyki chorób skóry, aby zapobiec hipotermii skórę w zimnych porach roku.

Dzisiaj coraz dowiedział się, że maścią grdyki stosuje się jako dodatkowe narzędzie w leczeniu raka skóry lub czerniaka.

Mieszanie powstałego maść z oleju z ryb, można uzyskać dobry lek na hemoroidy, przepukliny dysków, usuwanie klip i kręgi. Aby wyleczyć zapalenie zatok, topnieć maści, że uzyskał stan ciekły. W postaci ciepła Wygrzebała obu nozdrzy dwa razy dziennie. Nie bój się, jeśli leczenie będzie towarzyszyć płynu ropnego.

Po trzech tygodniach terapii powinien dawać dobre działanie. Stosuje się do leczenia zapalenia zatok u dzieci powinna być starannie narzędziem, po konsultacji z lekarzem.

Otrzymany maści mogą być stosowane w ranach, skaleczenia, stłuczenia. Dobre działanie lecznicze ma go i nagrać rany.

Owoce McClure i metody ich stosowania są znane jedynie z zewnątrz. Fakt, że świeże owoce zawierają szkodliwe substancje, które mogą powodować uszkodzenia żołądka i ciężkie zatrucia tak apple Adam jest rzadko stosowany do przygotowania naparów na spożyciu. Aby odpowiednio przygotować środki do podawania doustnego, konieczne jest podjęcie pięciu części jabłko Adama i jedną część wódkę. Wlać wódkę, pokruszone owoce i pozostawić na kilka dni w ciemnym miejscu.

Gdy dział sok napój alkoholowy, może być dokładnie zebrać najnowsze i cieszyć się nim w chorobach gardła, picie łyżeczki dwa razy dziennie. Ponadto, narzędzie może być dobre wzmocnienie układu nerwowego, jak również normalizować funkcjonowania serca.

Należy pamiętać, że jabłko Adama ma bardzo silny wpływ na wątrobę we wszystkich zabiegów. Dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na korzystanie z dodatkowych funduszy dla normalizacji wątroby.

Share →