Jaco, na sprzedaż

Jaco, na sprzedaż

Papugi Jaco

Cena: 25000r. i 85000r.

Informacje – Papugi Jaco. Dostępne kranohvosty zhako.Est Szarzy, którzy są 25t.r. ta papuga musisz nauczyć się na jego szkolenie wymaga czasu. I można kupić ptenchika szare oczy, całkowicie ręcznie i już mówi o 2-6 słów.

Więc zhakoshkam 3-4mes. i kosztują 85t.r.

Komórki sprzedaż

Napisz pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Informacje – faliste wybór popugai.Bolshoy popugaichikov młodych, z różnych kolorach, w wieku 35-45days. Pisklęta do nauki bardzo ciekawe kolory.

Informacji – sprzedaż papugi Nerazluchniki.V policzkach (chernoklyuviki) lovebirds dzieci, 1.5-2mes. żółty i zielony duży wybór piskląt, szybko wybrać dziecko.

Informacje – papugi Corelli nasze dzieci wyrosły i gotowy, aby przenieść się do nowego domu, Corelli strony, musisz tylko nauczyć je mówić.

Informacje – Ozherelovy papuga duży wybór dzieci w wieku od 3 miesięcy. Kolor niebieski, zielony, żółty kolory są ładne. dobrze utrzymane. NIE hałaśliwych piskląt.

Chic, zabawy dla dzieci, które nie pozwalają się nudzić, mądry i dłoni gotowy, aby przejść do nowego domu. Świetny prezent dla dziecka, nie gryzą i są bardzo kompayneyskii.

Informacje – Papugi Rozella.Ochen jasne i piękne ptitsa.Rozellu bardzo trudno nauczyć się do rozmowy, ale nie wyrazić głośny, dość przyjemny, zdominowany przez Whistler, flet.

Informacje – Papugi Jaco. Dostępne kranohvosty zhako.Est Szarzy, którzy są 25t.r. ta papuga musisz nauczyć się na jego szkolenie wymaga czasu.

Pasówka młodych piskląt, 3 miesiące. banded, całkowicie ręcznie dzieci zaczynają mówić.

Informacje – Papugi Amazonki Tam Orange-skrzydlate 5mes Amazon. nie Surinamu 5mes Amazon., a także bardzo rzadko sinegolovy Amazon. ciche i bardzo ciekawe papugi.

na zamówienie.

3-miesięczna nasze dzieci. i OKOLTSOVANNY. Śmieszne dzieci, którzy lubią zabawki, ale jednocześnie spokój i nie głośno.

Share →