Jadalnia Etykieta

Jadalnia Etykieta

Główna zasada zachowania przy stole – Jeść i pić w milczeniu. Podczas mowy lub tosty nie może wlać wino, mówić, jeść. Szczególnie być świadomi grzankami.

Nie koniecznie pić toast po wszystkie zawartość szkła może być tylko trochę łyk.

Jeśli jest to oficjalna śniadanie, obiad lub kolację, a następnie szklanki brzęk nie są akceptowane. Jeśli brzęk tosty, osoba musi utrzymać swoją szklankę, okulary kobiet poniżej.

Potrzebne do podjęcia chleb – umieścić nóż i widelec na talerz na krzyż. Po zakończeniu sztućce położyć równolegle do siebie.

Łyżka po posiłku zawsze zostawić na talerzu. Mięso nie trzeba pokroić na małe kawałki na raz, odciąć jedną porcję i jedzenia, uzyskać następujące.

Widelec utrzymuje niewielką wyciąć kawałek mięsa. Na klopsiki, jaja, kapusta, etc. – Nóż nie jest potrzebne, są one spożywane widelcem, trzymając w prawej ręce. Dekorować również muszą jeść widelcem, pomagając czubek noża do nakładania na widelec.

Jeśli bulion wlewa się do kubka, jest on po prostu do picia z nich. Szczególną uwagę należy zwrócić na zasady, jak zupa. Jedz z Deep Dish stołem łyżką. Scoop zupy łyżkę od siebie lub od prawej do lewej.

Nieco nabierania zupy łyżka prasa dolnej krawędzi płyty zostały usunięte, więc wszystko to krople, a następnie wysłać boczne części łyżką do ust. Że zawartość nie wisi nad zupa z łyżką, należy najpierw podzielić go zgrabnie zakończyć z łyżką na małe kawałki. Miska zupy lepiej nie przechylać, aby nie jeść zupę do końca i zostawić trochę płytę.

Ryba i potrawy z niej jeść specjalny widelec i nożem ryb. Trzymaj ryby czubkiem noża, widelca oddzielić kawałek. Jeśli ryba jest bardzo miękka i rozpada się, a następnie użyć widelca jak łyżka, obracając go zęby, pomagając sobie nożem, umieścić go na kawałki ryb.

Jeśli nie przedstawił specjalny nóż i widelec do ryb, zastosowanie konwencjonalnego widelca, pomagając sobie kawałek chleba.

Swój chleb powinien być po lewej stronie, umieścić na serwetce lub płyty. Oderwij kawałek konieczności, lewej ręki i umieścić w ustach. Widelec, więc leży zęby na talerzu, a prawa ręka jest nóż.

Ciasta, ciastka, ciasta, zjeść deser łyżka. Puff wypieki lub piasku wziąć się za ręce.

Melon i arbuz. w plasterkach, jeść widelcem z nożem, czyszczenia kości na talerzu z widelcem. Pomarańczowy oczyścić, pokroić w skórce noża, następnie usunięcie go z nożem w części; ręce oddzielić plasterki.

Gruszki i bloki umieszczone w swój talerz, nóż do cięcia owoców na cztery części, a następnie obrane i zjadane przez strony lub widelcem. Kolidować z łyżką, kawa lub herbata, umieścić go na talerzu, łyżka niedopuszczalne zostawić w szklance lub filiżance.

I kilka ogólnych zasad zachowania przy stole. Nie siedzieć przy stole, aż gospodyni nie zapraszam, aby usiąść i nie masz jeszcze panie. Siedząc obok Ciebie na prawicy pani, ma niezwykły prawo do swojej uwagi.

Po konieczne jest obojętne, czy go znasz, czy nie. Lub obcy w tabeli.

Nie siedź na stole zbyt blisko lub zbyt daleko od niego. Nie pochylać się nad płytę, siedzieć prosto. Jeśli chcesz, aby coś, nie osiągnie się przez stół. Chleb przerwę, zjeść drugie; z pierwszym posiłkiem chleba mają ugryźć kawałek. Podjąć niezbędne wtyczki, jak to było wygodne do podjęcia i nie spaść.

Nie jest konieczne, aby poprosić o dodatków.

Jeżeli którykolwiek danie Ci się nie podoba, nie wykazują typ i nie mówić o tym, po prostu nie jeść. Nie graj sztućce. Nie rozpadnie, siedząc przy stole.

Nie jest konieczne, aby zwrócić uwagę na błędy siedzą przy stole, lepiej starać się nie popełniać błędów siebie.

Share →