Jak antycellulitowy ciało owija w domu?

Jak antycellulitowy ciało owija w domu?

Przed zabiegiem należy przygotować okłady skóry. Po pierwsze, musi być oczyszczone lub specjalny balsam peeling. W ten sposób można usunąć martwe komórki skóry, które zapobiegają przedostawaniu się substancji czynnych.

Z pomocą masażu rękawicą chodzić na obszarach problemowych w celu poprawy ich obiegu. Teraz twój czyste, ogrzewane przez skórę jest gotowy do dalszego działania.

Kolejny krok – stosowania kompozycji do zawijania ciała. Możesz kupić gotowe opracowane specjalnie do okładów lub surowicy w aptece. Ale jeszcze lepiej – do przygotowania skutecznego preparatu do owinięcia na podstawie popularnych receptur.

Skuteczne preparaty do antycellulitowe okłady – na podstawie niebieskiej gliny, wodorosty, okłady czekoladowe, parafiny.

Antycellulitowe maski na pracy z ciałem w kilku kierunkach. Mikroelementy zawarte w nich, zmiękczają komórki tłuszczowe, otwarte pory skóry. Niebieski glina, wosk parafinowy, tłuszcz jest usunięty z powierzchni skóry.

Aby uaktywnić działanie składników maski niezbędnych do utworzenia efektu sauny na skórę: zawinąć obszarów problemowych celofan lub folię i owinąć się ciepło. Efektem takiego ciała domu okłady nie będzie gorsza niż w kabinie. Aby wzmocnić efekt cieplny, spróbuj umieścić na specjalnej spodenki antycellulitowe lub jakiekolwiek ciepłe ubrania wykonane z naturalnych materiałów.

Leczenie powinno być 15-30 minut – tłuszcz w tym czasie będzie mieć czas, aby rozpuścić i wychodzą przez porów skóry.

Podczas maski lepiej położyć się i odpocząć. Staraj się nie chodzić po mieszkaniu. Spłucz ciepłą wodą, a następnie zastosować balsam ciała.

Wynik będzie cię uszczęśliwić!

W celu wzmocnienia efektu procedury mogą być dodawane w celu zamaskowania jakiejkolwiek substancji czynnej, w zależności od potrzeb skóry. W gotowej sera złożonej kompozycji są składniki, które przyspieszają rozpad komórek tłuszczowych i zapobiegania gromadzeniu się płynu w tkankach. Surowice te są dostępne w salonach kosmetycznych lub kupić w sklepach i aptekach.

Po stopione tłuszcze muszą wycofać cały nadmiar z organizmu na zewnątrz. W tym celu smarować krem ​​do masażu skóry intensywnie masować obszary problemowe, nadmiar płynu ucieknie przez otwarte pory skóry.

Teraz należy uspokojenia skórę dokręcić do zamknięcia porów. Zastosuj krem ​​kojący lub dowolny balsam antycellulitowy. Powinieneś czuć lekki chłód, który następnie przechodzi w przyjemnym ciepłem.

Antycellulitowe okłady należy powtórzyć 2-3 razy tygodniowo przez miesiąc. W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, otrzymasz 100% wynik. Cellulitu należy powtarzać co sześć miesięcy.

Przepisy okłady z cellulitem

Miód okład. Możesz zrobić tylko owinąć miodu, ale jest lepiej, aby dodać go w olejki eteryczne z pomarańczy, grejpfruta, cytryny (4-5 kropli na 2 łyżki. Miodu).

Miodu skutecznie zwalcza cellulit z alg, miód i mleko (wygodniejsze stosowanie mleka do gęstej zawiesiny), to rozcieńczone mleko w małej ilości ciepłej wody, a następnie wymieszać z miodem).

Wrap z zielonej herbaty. Dwie łyżki zaparzania herbaty w małej ilości wrzącej wody konsinstentsii był w postaci zawiesiny, dodaje się do mieszanki kilka kropli olejków eterycznych (cytryna, rozmaryn, anyż) i stosuje się uzyskaną masę do ciała, zawrócić celofan.

Okłady z kawy. W uzasadnieniu do kawy, dodać 3 krople olejków eterycznych z pomarańczy i rozmarynu, a następnie zastosować wiele obszarów problemowych ciała i zawinąć folię.

Owiń ziemniaki. Surowe ziemniaki zetrzeć na tarce, wycisnąć nadmiar płynu. Otrzymaną zawiesinę stosuje się do skóry.

Zawinąć w celofan i problemowych obszarów leżeć 40-50 minut.

Jelly okłady. Główny składnik aktywny w masce – agar. Ten materiał podobne właściwości żelatyny, powszechnie stosowane do wytwarzania wyrobów cukierniczych.

Mix 1 łyżka. agar łyżka z 20 kroplami oleju kamfory i dwa żółtka. Nałożyć mieszankę na skórę i owinąć folią. Po 20 minutach spłukać ciepłą wodą.

Cellulit ciasta: Wymieszać miód i ocet jabłkowy cydr w równych częściach. Dodać mąkę i zagnieść ciasto. Spread obszarów problemowych ciasto ciała, zawrócić i film zakończyć serdecznie. Poprzez 02:00 wyjąć ciasto, przemyć pozostałości pod prysznicem. Możesz przełączać go z maską ser oblewania co drugi dzień. Aby to zrobić, należy zastosować twarogu o niskiej zawartości tłuszczu na skórze i zawinąć folię, zachować maskę 02:00.

W miesiącu masz gwarancję 100% wynik.

Share →