Jak całkowicie odinstalować Avast

Jak całkowicie odinstalować Avast

W tym artykule chcę rozwiązać problem usuwania antywirusowego Avast, ponieważ bardzo często przychodzą do mnie w tej sprawie. Pieniądze na usuwanie Avast nie potrzeba wiele, tylko czas stracisz więcej. Problemem jest to, że jest to trudne do usunięcia (lub raczej usunąć Awsat nie jest trudne, ale mam długi rejestr vicheschat). Avast pozostawia wiele śmieci w tyle w komputerze i w rejestrze.

Szczególnie kłopotliwe wpisy rejestru. Problemem jest to, że jeśli kiedyś stał antywirusowego Avast (jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy stali wersji próbnej), a zakończył z licencją, po raz drugi nie został określony, a raczej do ustalenia, ale praca nie będzie tak w przypadku ponownego instalowania wpis rejestru już oznaczały koniec licencji.

Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam korzystania z tej Antivirus. Uwierz mi, że lepiej nie oszczędzać pieniądze i umieścić normalnego programu antywirusowego, takie jak Eset Nod 32 lub znanego Kaspersky. Tym bardziej, że cena licencji na rok na przykład ESET Smart Security jest tylko 1690 rubli, a na 3 komputerach. Oznacza to, że jeśli będzie spadać z trzema towarzyszami przyjaciół lub krewnych, będzie tylko (teraz poschitayu na kalkulatorze) do 563 rubli, a na ten rok (plus odsetki za przelew pieniędzy przez internet, aby przejść o 600 i kontynuowano przez kolejne lata gdzieś około 400 rubli).

Po zapłacił, a jak mówią SLEEP cicho przez cały rok, a nie myśleć o tym, jak usunąć wszystkie rodzaje Avast. Z własnego doświadczenia radzę wszystkim, aby umieścić Eset Smart Security (i nie tylko Eset Antivirus, a mianowicie, Eset Smart Security, jak ta wersja jest bardziej odpowiedni dla aktywnych użytkowników Internetu), Kaspersky Oczywiście jest również dobre, ale nie radzę, aby umieścić go na starych komputerów lub komputerów niska wydajność.

W tym artykule zajmiemy się trzema metodami odinstalować Avast antivirus.

METODA 1. Jak całkowicie odinstalować Avast  (Zdalne Standard z wbudowaną rejestrze systemu Windows z późniejszego czyszczenia)

Tak, będziemy używać standardowych narzędzi systemu Windows. Metoda jest bardzo zamorochenny dla niedoświadczonych użytkowników, a także powinny korzystać, jeśli już odinstalować Avast i ślady nim nadal.

Otwórz menu Start, przejdź do Panelu sterowania

W Panelu sterowania, znaleźć i wybrać pozycję Usuń programy

W panelu odinstalować Avast antivirus znaleźć naszą usuwanie i kliknij na nim dwukrotnie lewym przyciskiem myszy

Pojawi się okno instalacji avast. Wybierz zakładkę Zdalny i kliknij przycisk Dalej. Rozpocznie się proces usuwania.

Postępuj zgodnie z instrukcjami. Na koniec należy ponownie uruchomić komputer

Tak, Avast usunięte, teraz trzeba oczyścić rejestr z resztek programu. Aby to zrobić, otwórz menu Start i uruchom ponownie Uruchom (jeśli nie masz zespół w menu, spójrz na artykuł Jestem artykuł o tym, jak dodać Uruchom w menu Start)

W wierszu polecenia wpisz polecenie regedit   co tłumaczy się jako Edytorze rejestru, a następnie kliknij przycisk OK

To jest serce rejestrze komputera (czy raczej systemu operacyjnego). Umieścić kursor w górę komputer linia

Następnie musisz znaleźć wszystkie wartości słowa Avast. Aby to zrobić, naciśnij przycisk F3 na klawiaturze, więc spada w wyszukiwaniu. Szukam wpisane słowo Avast i kliknij przycisk Znajdź następny

Program znajdzie pierwszą wartość z resztkami Anti-Virus. Usuń ją, klikając przycisk Usuń

Następnie ponownie nacisnąć F3 i czekamy na kiedy jest poszukiwanie sensu i ponownie usunąć

I tak, dopóki nie zdejmiesz wszystkie wartości ze słowem Avast. Procedura może zająć dużo czasu dla niedoświadczonego użytkownika. W końcu, gdy rejestru nie oochischen uniemożliwić ponowne uruchomienie komputera.

Share →