Jak chronić się przed komarami

Jak chronić się przed komarami

Wiosna w tym roku leci bezpośrednio skokowo.

Prawdopodobne, aby uzyskać ostre przejście z zimy do lata, aw konsekwencji pojawienie się różnego rodzaju owadów daje im wzrost agresji w stosunku do ludzi. Liczba ogromna komarów w tym sezonie prawdopodobnie z powodu tych zmian w charakterze i najwcześniejszego rozpoczęcia gryzienie komary maja jest samica po kopulacji.

Mężczyźni komary, są one całkowicie bezpieczne garstka w ogromnych ławicach i czeka na moment krycia. Tak więc, jeśli widzisz w zachodniej ogromne chmary komarów na gałęziach drzew nie bój się ich.

Jak poprawnie chronić się przed komarami. to byłoby wygodne i bezpieczne dla organizmu i zdrowia?

Istnieje kilka sprawdzonych metod ochrony przed komarami w domu i oczywiście na ulicy, otoczony zielenią.

 Miejsca, w których komary żyją.

Często najbardziej ulubione miejsca wilgotne piwnice z komarami, miejsc w pobliżu wody, ścieków, bagien leśnych i obszarów zalewowych. Ale ostatnio, jak pokazuje praktyka komary można znaleźć w zwykłych miejscach i są w dużych ilościach. Jak chronić się przed komarami i co może być niebezpieczne ukąszenia komarów ?

Jak pozbyć się komarów.

Istnieje kilka prostych sposobów, aby przynieść komary z mieszkania.

 Jak się wycofać z komarami mieszkalnych.

Aby zacząć blokować miejsca komarów wchodzących na salę. W tym:

  •  Ustaw na okna i drzwi balkonowe moskitiera (jeśli masz plastikowe okna, zazwyczaj są uwzględniane, jeśli nie są one następnie zamów i zainstaluj). Jeśli masz stare okna drewniane w stylu można albo moskitki zamówienia lub po prostu uszyć otwory okienne moskitiery lub gazy.
  • Przechowywane elektrofumigatora i inne środki z komarami.

Ochrona przed komarami na zewnątrz oraz w przyrodzie.

Jeśli chronić się przed komarami w pokoju rozwiązać problemu może nawet na 100%, to taki wynik osiągnąć otwarty obszar jest trudne.

Jednak nadal jest możliwe, aby zminimalizować ryzyko ukąszenia więcej komarów.

Aby chronić skórę i delikatną skórę dziecka należy użyć specjalnego Spray na komary.  maści z komarami i środków ludowej.

Otwarta przestrzeń pod okapem w kraju lub w domu prywatnym, które czują się komfortowo wieczorem powinny być używane rozdrabniacze ultrafioletowe komary.

Korzystanie z tych rozdrabniacze może być na tyle wygodne, aby usiąść i cieszyć się spokojny wieczór w domu na ganek bez obawy przed ukąszeniem przez brzydkie komarów.

Komary.

Wraz z tradycyjnych i powszechnie już przyjętych w środki do ochrony przed ukąszeniami komarów, które można kupić w każdej aptece i już zapomnianych, ale nieco bezpieczniejszych środków ludowej przeciwko komarom.

Tradycyjne metody ochrony przed komarami.

Pamiętajmy, że komary oraz inne owady ssące krew, takie jak pluskwy lub roztoczy bardzo negatywnie reagować na silne zapachy. Oto kilka sposobów, które można stosować przez długi czas, aby spędzić w naturze, bez strachu przed komarami.

    Na komfortowy pobyt w przyrodzie, w lesie, na wsi należy smarować odkryte obszary oleju ciała ryb. Możesz także użyć oleju cedrowego, że odpycha komarów, nawet na długich dystansach. olejek cedrowy odstrasza muchy, a także może być używany do wyświetlania karaluchy z nieruchomości, a ten nie może tolerować zapach nim. W czasach starożytnych, aby odeprzeć komary i inne owady krwiopijne używane wywar z korzeni trawy pszenicznej jednym z najczęstszych chwastów. Ogień zapłonął i dołączone mozhevelovie lub inne gałęzie świerku bardzo dobrze odstraszyć komary.

Skuteczna komary.

Skuteczne narzędzie do zwalczania komarów jest dobrze rozwinięta ukradł " Zatrzymaj komara", Spray i krem ​​przeciw komarom "Off! Rodzina", Spray Moskitol.

Sprzęt ochrony osobistej należy stosować do odsłoniętych części ciała, w zależności od środków odstraszających komary instrukcje. Takich jak środki owadobójcze mogą być stosowane w celu ochrony dzieci od lat trzech.

Środki ochrony od komarów.

O nie mniej skutecznych środków ochrony przed ukąszeniami komarów to kostiumy komarów i specjalne spraye przeciw komarom, jak Reid lub Raptor.

 Bardziej niebezpieczne ukąszenia komara.

Ukąszenia komara, jak i inne krwiopijne (pchły. Kleszcze. Bedbugs) może spowodować reakcję alergiczną w organizmie.

Komary są nosicielami chorób zakaźnych, takich jak komary malarii znanych.

Głównym zagrożeniem ukąszenia komarów stanowią dla delikatnej skóry dzieci od tego w pierwszych objawów ukąszenia należy udać się do lekarza.

Jeśli sprawdziły się Metody ochrony przed komarami podziel się w komentarzach. Będziemy bardzo wdzięczni.

Proszę przeczytać te artykuły:

Share →