Jak czyścić buty zamszowe

Jak czyścić buty zamszowe

Zamszowe buty stała się ostatnio bardzo popularny. Ona jest piękna, elegancka, wygodne i stanie przyciągnąć uwagę nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych mody. Jednak wielu zatrzymuje się pytanie, jak dbać o zamszowe buty.

Procedura ta jest dlatego wydaje się bardzo trudne.

Tymczasem regularne obserwowanie prostych zasad, można trwale chronić produkty zamszu. Uzbrojeni w wiedzę o tym, jak czyścić zamszowe buty, powinieneś być w stanie nosić go z przyjemnością, przez długi czas.

Tak więc do czyszczenia obuwia zamszu składa się z następujących etapów:

1. buty suszenia. Ponieważ można tylko czyste, suche zamszu, że przed zamszowe buty do czyszczenia, należy dokładnie wysuszyć. Do suszenia, można użyć specjalnego urządzenia.

Jeśli tak nie jest, należy suchych butach w temperaturze pokojowej, a umieszczone w dokumencie w celu utrzymania kształtu i absorbują wilgoć. Jeśli papier kilka razy zmienić, buty wyschnie szybciej. Wysoce niepożądane umieścić zamszowe buty lub buty obok jakiegoś urządzenia grzewczego.

Może to prowadzić do odkształcenia produktu.

2. Natychmiast czyszczenia. Udział zamszowe buty wykonane ze specjalnej szczotki. Powierzchnia takiej szczotki z częścią gumowego składającej szczeciny, a drugiej – sztywnego drutu i włosia naturalnego. Za pomocą bazy gumowej można łatwo usunąć cały pył i brud z powierzchni buta.

Sztywne strona szczotki pomaga podnieść kosmków a tym samym przywrócić obszary zalosnivshiesya zamsz.

W pędzlem przeznaczonym do czyszczenia produktów wykonanych z zamszu, położony na skraju gumki gumy, z której można dotrzeć do najbardziej odległych części powierzchni obuwia. Pomoże usunąć brud na połączenia do bazy i wyczyścić szwy. Na buty w różnych kolorach może być różne szczotki.

Jak pomaga można użyć różnych pianek do czyszczenia wyrobów z zamszu. W supermarketach i sklepach gospodarstwa domowego chemia ma dużą gamę pianek od różnych producentów. Przed rozpoczęciem korzystania z produktów czyszczących, niezbędne do sprawdzenia mały obszar przetwarzania, jak w błocie, mogą zdjąć buty i farby.

Gdy poważne zanieczyszczenie przydatne do utrzymywania powierzchni zamszu na prom, a następnie oczyścić szczotką gumową. Ale to jest niemożliwe, aby nie przesadzić – i uważnie obserwować do czyszczenia powierzchni nie zmoknąć. Jeśli nadal się dzieje, wcześniej dokładnie wysuszyć, a następnie kontynuować czyszczenie.

Woda z mydłem z małą ilością amoniaku można łatwo czyścić bardzo brudne zamszowe buty.

Jeśli na powierzchni pojawiła zamszowe plamy tłuszczu, spróbuj umyć je benzyną.

Ponadto, można posypać powierzchnię z talkiem, odczekać kilka godzin, aż talk pochłania tłuszcz, a następnie usunąć go za pomocą szczotki drucianej.

„Łysy” banalne działki szorstki papier ścierny traktować zamszu, ale zrobić to ostrożnie, starając się nie uszkodzić powierzchni.

Brązowe buty bardzo orzeźwiające fusy. Po przetworzeniu tereny suche kawy musi zamsz, a następnie oczyścić szczotką gumową.

3. Impregnacja. Aby buty czystość utrzymana jak najdłużej przydatnych hydrofobowych. Jest to szczególnie istotne w impregnacji pory deszczowej i mokrego śniegu. Obuwie niezbędne do impregnacji, aż stanie się wilgotna, a następnie wysuszyć ponownie impregnowane.

Dla maksymalnego efektu, procedura musi być powtórzone trzy razy.

4. Przywrócenie kolorów. Odśwież buty zamszowe koloru są zaprojektowane specjalnie zaprojektowane aerozole i kremy. Oprócz malarstwa, będą one pomóc w codziennej pielęgnacji obuwia, ponieważ mają one odstraszający gleby i wody oraz zapobiega powstawaniu plam białawy soli.

Jest wysoce niepożądane w użyciu środków do pielęgnacji gładkiej skórze, ponieważ mogą one zniszczyć powierzchnię zamszu.

Pamiętaj, że opieka zamszowe buty powinny być przeprowadzane regularnie. Być może jest to najważniejsza zasada.

Share →