Jak czyścić zamsz

Jak czyścić zamsz

Wtorek, 4 września 2012 16:23 + zacytować pad

Produkty wykonane z zamszu jest bardzo piękna i popularna. Od niej produkować torby, kurtki, rękawiczki, owczej skóry. Odróżnić zamszu naturalnego i syntetycznego.

Zamszu ma zdolność do szybkiego wchłaniania wody i po wysuszeniu staje się sztywny. W związku z tym nie wymaga czyszczenia na sucho.

Jeśli zanieczyszczenie jest niewielkie, możliwe jest, aby oczyścić zanieczyszczenia za pomocą zwykłej gąbki.

Możesz również wyczyścić produkt Suede następująco: 1/2 szklanki odtłuszczonego mleka i 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej. W roztworze zwilżoną szmatkę i przetrzyj miejsce skażenia. Po zabiegu, przetrzeć powierzchnię szmatką zwilżoną w wodzie.

Produkty bardzo rozpieszczone zamsz o obecności tłustych plam genialny. Głównym problemem produktów z zamszu wygląd plam olejowych błyszczące. Aby rozwiązać ten problem, można posypać skrobi te miejsca, a pół godziny do czyszczenia, suchą szczotką pozostawiającej włókien.

Jeśli to nie pomoże, spróbuj mieszankę skrobi i ciekłego amoniaku i umieścić na miejscu. Po wyschnięciu, kwaśna śmietana pędzla.

Gdy priminanii drzemka na zamszowa, trzeba trzymać rzeczy na prom kilka minut, a następnie przeczesać szczotką.

Były tradycyjne metody czyszczenia i można kupić specjalny szampon do delikatnego czyszczenia zamszu, który będzie nie tylko wyeliminowania plamy, ale także dać sposób staranny opieki.

Share →