Jak dbać o drzewa kawy

Jak dbać o drzewa kawy

Jak dbać o drzewa kawy zapewni Ci piękne rośliny w mieszkaniu. Co do zasady, trzeba bardziej dbać o młode drzewa do dalszego uzyskać duże drzewo z piękną koroną.

Dla prawidłowego wzrostu drzew kawowych potrzebują dużo światła. W tym samym czasie, jasne słońce jest szkodliwe dla liści przetargowych, więc zalecamy wybranie kompromis. W okresie letnim jest tak samo ważne, aby zetrzeć kurz z liści, w przeciwnym razie mogą one zacząć wysychać.

Gąbką lub wilgotną szmatką okaże się lepszy. Pierwsze drzewa kawowe trzeba roczna zmiana w przyszłości nowej puli można przegapić na kilka lat.

Miesięczny opatrunek jest koniecznością dla drzewa kawy, od jednego roku. Po pierwsze, nie jest konieczne tree zbytnio «dopchać» nawozy, w przeciwnym razie może uschnąć.

Ogrodnicy mają różne poglądy na temat rocznego przycinanie drzew kawowych. Niektórzy uważają, że jest to konieczne, a niektórzy twierdzą, że drzewo należy wyciąć tylko wtedy, gdy jego oddziały nie zmieścić się w wyznaczonym miejscu dla nich.

Aby rozpocząć drzewo kawy przynosić owoce, należy zapewnić swobodny dostęp do wiatr lub owady do swoich kwiatów. Latem roślin mogą być wprowadzane na zewnątrz lub otworzyć okno na balkon. Jeśli nie jest to możliwe, a następnie podjąć futro królika i przesuń go najpierw na pręcik, słupek, a następnie.

Share →