Jak dbać o storczyków

Jak dbać o storczyków

Orchidea domu.

Mamy już poruszył temat o opiece nad orchidei. Lubisz ten temat wydawał się ciekawy i nie dziwi. Te kwiaty rosną wielu chce. i jak dbać o storczyków nie wiem. Czasem przynieść pokój do śmierci roślin ozdobnych z tej prostej przyczyny, że po prostu nie wiedzą, jak zachować swoją witalność, piękno i zdrowie.

Jednak dzisiaj mówimy o niektórych cech hodowli storczyków więcej.

Istnieje starożytna legenda o tym, jak narodził się kwiat orchidei. Pewnego dnia, piękna bogini miłości Wenus uciekał miłość i zapomniane nogi spadł but. Po pewnym czasie na buty w kwiat, którego piękno trudno było szukać daleko.

Ten kwiat natychmiast związał się z seksualnością. Ten kwiat to kwiat orchidei Wenus, sile kobiecej atrakcyjności i seksualności. Mówi się, że te kobiety, które startowej orchidea, bardziej sexy i bardziej zadowoleni z życia miłość i seks.

Jeśli chcesz, aby słodki kobieta, przyjaciel, ukochaną matkę i innych. Jest to z pewnością warto dać orchidei. Jednak, aby zrozumieć, jak trudno jest dbać o storczyków jest również bardzo ważne.

Dlatego też, jeśli kobieta, chcesz dać orchidea, często pracuje z dala od domu, nie lubią dbać o kwiaty i często po prostu leżąc na łóżku, zbyt leniwy, aby zrobić coś lepiej zaprezentować obraz kwiatu lub sztucznego storczyka. W przeciwnym razie, kwiat umrze, a ty i kobieta w lewo nieprzyjemnego posmaku.

Orchid Pielęgnacja: sadzenie i kwitnienia.

Istnieje wiele różnych aspektów, jak dbać o storczyki w domu. W domu rosną orchidei w doniczkach jak proste kwiaty. storczyków in vivo mogą zasadniczo spełniają drzewa. Z tego powodu, w celu hodowla storczyków w domu, to nie jest posadzone w ziemi, oraz podłoże, które można znaleźć w gotowych specjalnie dla orchidei.

Możesz zrobić to, a sam, ale jest bardzo długa i pracochłonna praca.

Jeśli storczyków będzie stał przy oknie po słonecznej stronie, należy wybrać pulę plastikowy biały lub całkowicie przejrzysty, tak, że nie jest ogrzewany przez działanie promieni słonecznych, a tym samym przenosić ciepło korzenie storczyków. Nie zapomnij o drenażu (np, pianka o wielkości centymetra) w puli, tylko w puli powinny być specjalne otwory do wentylacji i odprowadzania wody.

Jeśli chcesz, aby przeszczepić storczyki, pamiętaj, że to nie ma więcej niż 1 raz w ciągu 3-5 lat. W transplantacji storczyki przyczyni się znacznie pulę plastikową, więc to nie jest zakorzeniona w prirastut i nie będzie rannych. Jest to również związane z orchidei kwiatowych.

Czekam na ten moment wszyscy właściciele storczyków. Kwitnienie storczyków występuje przeciętnie, gdy okazuje 1,5-3 lat kwiat. W związku z tym, wiele osób kupuje już dorosłych roślin, musieliśmy czekać mniej.

Jeśli kwiaty storczyków nie może być warto obudzić się trochę. Aby to zrobić, zmniejszyć uwagę na kwiat, mniej wody to, organizuje gwałtowny spadek temperatury (na przykład, 25 stopni na 18 stopni Celsjusza w nocy lub 3-4 godzin).

Dbanie o storczyków w zimie.

Tu szczególną uwagę należy zwrócić na to, jak dbać o storczyki w zimie, więc jest czas umiera roślin, jeśli nie pod opieką nim. Tak więc, jeśli chcesz orchidei było piękne, świeże i tętniące życiem o każdej porze roku, pamiętam te wskazówki.

Orchid ważne wietrzenie pomieszczenia, w którym się znajdują, ale to nie znaczy, że trzeba zamrozić pokój z orchidei. Wszystko, co musisz zrobić z umysłem. Ponieważ nie jest możliwe do przeprowadzenia wentylację w taki sposób, aby utworzyć roboczą.

Orchid w zimie można umieścić na parapecie, ale jeśli pominąć pole zimno, umieścić na parapecie pierwszej rundzie pianki (wielkości garnka lub nieco szerzej), a na nim – garnek storczyków. Więc kwiat nie zamrażać. Jeśli zimą w pokoju trochę światła, Orchidea może zacząć zanikać. Potrzebuje światło godziny 12:00, więc należy kupić świetlówkę, lepiej specjalnego.

Ale jeśli rozpocznie poważne mrozy zimą, konieczne jest, aby przesunąć storczyków z parapetu w pomieszczeniu lub po prostu zabezpieczyć pianki kwiat, ale ze szkła.

Storczyki są podsycane przez zraszanie wodą, ale w zimie tej metody podlewania storczyków należy unikać. Dozwolone spray orchidee tylko jeśli traktować go przed szkodnikami, a potem dopiero na 12:00. Spray aerozolu i korzystnie ciepłej wody (ale nie wrzącej), dyszę ustawioną nie rozpylać, i „mgła”.

Przy okazji, podlewania storczyków w zimie będzie miał mniej, ale można zauważyć, kiedy sprawdzić glebę w doniczce wyschnie.

Ten artykuł jest osobista opinia autora i tylko dla celów informacyjnych. Aby rozwiązać problem, należy skontaktować się ze specjalistą.

Share →