Jak doprowadzić plam potu na ubraniach?

Jak doprowadzić plam potu na ubraniach?

W dzisiejszym świecie ludzie muszą prowadzić aktywne życie. Wiele do zrobienia: do aktywnej pracy, trening, iść z przyjaciółmi do klubu nocnego. A wszystko to towarzyszy uwalnianie potu. Ponadto, nadmierne pocenie może być spowodowane tkaniny syntetyczne, choroba nadwagi. Oczywiście, można spróbować uniknąć tego problemu, należy użyć specjalnych dezodorantów – antyperspiranty nie nosić obcisłe ubrania lub białym, do wyboru takie modele, które zostało postawione minimalną ciało. Jednak, jak się nie ograniczy, przychodzi moment, kiedy pytanie: jak się pozbyć plam potu na ubraniu brzmi jak wyrok śmierci dla swojej garderoby.

Ale nie podejmują radykalne decyzje. Istnieje kilka sposobów, aby usunąć te plamy są gwarantowane minimalne straty.

Jedna metoda – Oryginalny i bardzo skuteczne. Aby usunąć plamy potu trzeba płynu do mycia naczyń „Fairy» (Fairy) i dobrą słoneczną pogodę. Metoda ta jest idealna do produkcji potu z białej sukni. Plamy powinny być mokre ciepłą wodą kapać na niego płynu do mycia naczyń i trochę trzeć, jeśli tkanina jest miękka, a następnie natrzeć nie jest wiele warte. Następnie położyć tkaninę na słońcu przez 30 – 40 minut. A o to, że potraktowane obszary były w bezpośrednim świetle słonecznym. Następnie spłukać naczyń i ciepłą wodą do mycia rzeczy w zwykły sposób w zalecanej temperaturze.

Metoda ta ma wiele zalet: przetwarzanie podlega wszelkiego rodzaju tkaniny gwarantuje wyjścia nawet najsilniejsze plamy z potu, sposób łatwy w użyciu i niedrogie. Należy jednak zachować ostrożność podczas stosowania kolorów i ciemnych tkanin, jak i ekspozycji na światło słoneczne 40 minut może mieć negatywny wpływ na kolor.

Sposób drugi. na jego prostotę i zdolność do wyjścia plamy potu na temat wszystkich rodzajów tkanin i dowolnym kolorze. Łyżka soli rozpuszczonych w jednym litrze wody ciepłej. Otrzymany roztwór co moczone przez jedną godzinę.

A następnie przemywa się i płucze się w zwykły sposób.

I trzecia droga. które zachwyca swoją lekkością. Trzy litry ciepłej wody, rozpuszcza się z trzech saszetek z kwasem cytrynowym. Przypadek moczone przez 15 – 20 minut, a następnie przemyto pieścić konwencjonalny sposób.

Niezależnie od wybranej metody wyprowadzania plamy można wybierać, trzeba pamiętać o jednej zasadę ogólną: przed użyciem wszelkich środków, sprawdzić jego wpływ na złej stronie, lub produktów w szwach, tak aby w przypadku uszkodzenia tkaniny lub kolor nie musiał pożegnać się z rocznicą zawsze. Powodzenia pozbycie się plam i łatwego mycia!

Share →