Jak dowiedzieć się, kto będzie - chłopca czy dziewczynkę? Wróżby ludowe pomóc

Jak dowiedzieć się, kto będzie – chłopca czy dziewczynkę? Wróżby ludowe pomóc

Cokolwiek powiesz, nowoczesne mamusie łatwiej – z pomocą USG i inne badania mogą dowiedzieć się o płci dziecka przed urodzeniem. Jednak nasi przodkowie przed wynalezieniem urządzeń elektronicznych były metody, jak dowiedzieć się, kto będzie – Chłopiec czy dziewczynka: Typowe objawy pomogły im w tych czasach starożytnych. Wiele z tych przekonań są nadal aktualne.

znaki „chłopięce”

Pierwszy, który jest zwykle określany przez płeć dziecka – mama smak preferencji. Jeśli chce słony, kwaśny i chleb stałe czapki, możliwe jest, że chłopiec. Możesz także określić płeć potomka do brzuszka:

  • wyraźnie wystaje (popularnie zwane jako forma „ostra”);
  • miał ciemne włosy;
  • brzuch wystaje więcej niż w prawo.

Należysz do rodziny królewskiej lub oligarchicznych? Jesteś prawdopodobnie chłopiec – naukowcy sugerują bezpośredni związek płci dziecka od statusu społecznego i ekonomicznego rodziców. To samo można powiedzieć o różnicy wieku między rodzicami – większy, tym bardziej prawdopodobne, aby urodzić trochę chłopczycą.

Istnieje bardzo dziwne omens związane z podłogą przyszłego dziecka. Uznaje się, na przykład, że syn urodził się, gdy osoba chce dziecko więcej niż jego żona. Sen odgrywa również ważną rolę – uważa się, że przyszła mama chłopca spanie na lewym boku.

Być może wybrzuszenia brzuch uniemożliwia prawo marzyć w innej pozycji.

Przekonanie o dziewczynach

Jeśli przyszła mama nie może bezpiecznie przejść słodycze i pieścić się z słodycze, ciasta, może ona będzie miała dziewczynkę. Okruchy chleba panie odżywiania mama wolą. Skinny matek, których waga przed ciążą było mniej niż pięćdziesiąt funtów, najczęściej rodzą córki.

Brzuch z dziewczynka w środku jest zwykle skóra może być nieco ciemne. Istnieje wersja, że ​​zajmuje trochę piękno sly wygląda na matkę, więc wysypka na twarzy w ciąży – nie są rzadkością.

Jeden z nowoczesne podejście związane jest z USA – według córki nie pokazywały podłogę i starannie ukryć za nogi.

Możesz spróbować określić płeć charakteru mojej matki – w miękkich, zgodne domowe kobiety często są urodzonych dziewcząt.

Środki zapobiegawcze

Wróżby ludowe, którzy przyjdą na świat – chłopiec czy dziewczynka, działać nie tylko w czasie ciąży. Jeśli uważasz, że starożytne wierzenia, płeć dziecka można zaplanować. Każda kobieta wie, że przed zajściem w ciążę dziewczyny powinny oprzeć się na deserów i słodyczy, a chłopak jest koszt paszy przyszłość mięsa, ryb, kiszonych ogórków i cytryn. Są zabawne znaki, naukowcy nie bezpodstawne. Na przykład, aby dziewczyna, człowiek potrzebuje nosić luźnych ubrań, w momencie poczęcia – być ubrany w T-shirt. W organizacji, by tak rzec, proces powinien być również podchodzić z inteligencji – dla dziecka na pewno potrzebują deszczu, a chłopak jest dla dobrej pogody.

Według statystyk, mężczyźni z łyse coraz uroczych córek ojców, więc jeśli już wychowują synów, to może mieć sens czekać, aż twój mąż straci część roślinności na głowie.

Share →