Jak flirtować.

Jak flirtować.

Top 10 wskazówek na temat flirtu cały czas

Język Flirtowanie – najpopularniejszym językiem relacji między mężczyzną i kobietą. Niektóre posiadają ich natury, ale większość z nich potrzebuje lekcji! Język Flirtowanie – słowa i gesty.

Słowa, których znaczenie może być jawne i ukryte. I gesty, które czasami są jaśniejsze niż jakiekolwiek słowa. Chcesz łatwo spotkać i od samego początku, aby zrobić wrażenie? Chcesz zabłysnąć w każdej firmie jak diament? Chcesz być zawsze i wszędzie zauważył?

Chcesz łatwo odkryć drogę do miłości, przyjaźni, seksu – z ciekawymi ludźmi?

Co to jest flirt? Jest to zestaw werbalnych i niewerbalnych działań, które popełniamy, aby wyrazić zainteresowanie drugą osobą. Flirt – to zabawa, flirt – jest bezpieczny, flirtuje – to naturalne!

Wiedząc, jak flirtować, można zapoznania się z tymi, do których wcześniej nie odważył się przejść. Z pomocą flirtu może wypowiadać się szerzej i niezwykłe, dodać dowolną rozmowę romansu i samoocenę swojego rozmówcy. Gdy flirt, czujesz się bardziej pewny siebie i energiczny – został zbudowany na tej podstawie głębszych uczuć, jest podstawą podróży.

Gdzie droga może prowadzić cię? I gdziekolwiek jesteś! W przyjaźni z tych samych interesów, relacji zawodowych, romans, romantycznych związków, małżonków lub jednego dnia komunikacji pozostanie przyjemnym wspomnieniem.

Bez względu na to, co wynika z twoich działań, flirty sprawia, że ​​znajomy i komunikacyjnej magiczne. Można powiedzieć, że flirtu – to w porządku, ale w tym samym czasie, tak przerażające!

Spocone dłonie, suchość w ustach, dudnienie brzucha lub po prostu lęk lub niepokój – zna uczucie? Nie tylko mają te „objawy”, gdy próbuje dostać się do wiedzieć, że lubił młodego mężczyzny lub kobiety, na przykład, na imprezie. Tutaj jesteś patrząc na niego, ale moja głowa wali na te same pytania.

  • Czy mogę nawet iść do niego (niej)?
  • Co mogę powiedzieć? A dlaczego nie powiedzieć, że?
  • Czy muszę spojrzeć mu (jej) w oku?
  • Co zrobić, jeśli otoshyut?
  • Co, jeśli on (ona) to przestaje mi przyjemność?
  • Co zrobić, jeśli nie go (ją) się podoba?

Obawy – jest to dość uciążliwe. Co więcej – często ze strachu nie robimy coś, co ostatecznie może pomóc nam osiągnąć pożądane. Pamiętaj, że wszyscy jesteśmy czegoś boi.

Kiedy w moich seminariów I proszę podnieść ręce tych, którzy boją się awarii, widzę rękę 99% uczestników.

Lista najlepszych wskazówek zawiera najważniejsze fakty na temat flirtu, które warto pamiętać. Oni cię pocieszyć w trudnych czasach i będzie doskonałą mini-przewodnik flirtu.

Najbardziej doświadczeni eksperci z wykorzystaniem co najmniej sześć z tych porad za każdym razem, flirtu. A ty? Spróbuj tego!

Wskazówka numer 10: flirt z pozytywnym nastroju

Flirt ludzie często wierzą w siebie i nie boją się podejmować ryzyka. Czy wszystko z entuzjazmem i pozytywnym nastroju!

Wskazówka numer 9: Rozpocznij rozmowę

Najlepsze zdanie, aby rozpocząć rozmowę – „. Cześć” zwykle Dyskusja o tym, co was otacza w tej chwili, prosić, prosić o pomoc lub porozmawiać przez około niczego.

Wskazówka numer 8: baw się dobrze

Bądź wesoły, beztroski i zrelaksowany. Pokaż swoje poczucie humoru, lub inny talent w całej okazałości.

Wskazówka numer 7: aktywnie używać akcesoriów flirtować

Nigdy nie wychodź z domu bez „rekwizytów” – łatwiej jest dla Ciebie i innych zadań, aby rozpocząć rozmowę. Najlepsze Akcesoria do flirtu – to zwierzęta, niezwykła biżuteria, perfumy, T-shirt z nazwą uczelni lub szkoły, gdzie studiował, krawat lub znacznej ciekawej książki lub czasopisma.

Wskazówka numer 6: zachowywać się jak pana domu

W każdej partii lub podobnego zdarzenia, aby zachowywać się nie jako gość, ale jak w kraju przyjmującym. Zamiast biernie czekać w rogu, obróć głowę komisji za gościnę!

Wskazówka numer 5: Zrób pierwszy krok

Zbliż się, powiedzieć komplement, kontakt wzrokowy, lub po prostu porozmawiać z osobą, która chciałaby się lepiej poznać.

Wskazówka numer 4: Posłuchaj

Masz dwoje uszu i jedne usta, więc należy słuchać dwa razy tyle, niż mówić. Trenuj, aby aktywnie i uważnie słuchać.

Wskazówka numer 3: kontakt wzrokowy

Spróbuj natychmiast nawiązać bezpośredni kontakt wzrokowy, ale chcesz, aby opinia była oferta i rodzaju. Bez wiercenia lub napięcie w oczach wyglądają – to odpycha.

Wskazówka numer 2: komplement

Komplementy znajomego. To daje mu (jej), aby uświadomić sobie, że są z dbałością o każdy szczegół w jego (jej) formie. Wystarczy porozmawiać szczerze i serdecznie.

To może prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów!

Wskazówka numer 1: Uśmiechnij się!

Uśmiech jest zaraźliwy! Ponadto, będzie Ci bardziej otwarty na dialog. Uśmiech świeci się twarz i przyciąga ludzi jak magnes.

Spróbuj tego!

© F. Greene Język flirtu. Słowa i gesty – M. Peter, 2012

© Publikacja za zgodą wydawcy

Share →