Jak gotować bimber w soku brzozowym

Jak gotować bimber w soku brzozowym

Wspaniałym eliksirem, że wraz z nadejściem wiosny zaczyna płynąć na belostvolim drzew, jest doskonałą podstawą do koktajli, napojów bezalkoholowych i kwas chlebowy. Nie tylko napoje bezalkoholowe uzyskuje smaczne – bimber w soku brzozowym, receptury, które odkryjemy również zarządza znacznie lepsze równowartości pszenicy. Również zaletą jest to, że kontrola jakości końcowego produktu, może zmieniać skład, różne dodatki.

Można, oczywiście, zapytać, dlaczego majstrować Braga z soku brzozowym, jeśli na rynku już hojnie różnych produktów alkoholowych? Ale zawsze można mieć pewność w jakość produktu zakupiony? Prawie co trzecia butelka zawiera podrabianych towarów, a nie zapisywać każdą cenę za butelkę lub renomy sklepu.

Co jest zaletą przygotowywania alkoholu na soku brzozowym?

  • Możesz mieć pewność, że wszystkie składniki jakości.
  • Jest to możliwe przez dodanie różnego rodzaju składników różnorodnych potraw.
  • Domowy napój jest znacznie bardziej użyteczne i zawiera więcej witamin, ale ciało boli dużo mniej.
  • Każdy wie, że jakość końcowego produktu określa czystość jego główny składnik. Zazwyczaj woda, ale może być czystsze i słodsze niż soku brzozowym, ostatnie „iteracyjnych trasy” przez korzenie i pień drzewa?

Myślę, że już sobie sprawę, że nasze „łzy Berezkina” będzie doskonałą podstawą do bimbru na sok z brzozy, wina i innych trunków alkoholowych.

Moonshine „Książęcy”

Przygotowanie

Napój wykonane według tego przepisu jest szczególnie przejrzystość i brak jakiegokolwiek wytrącania.

1. Świeże Berezovytsya przesącza się przez kilka warstw gazy, wlać do dużego rondla i podpalony. Jak cukier rozpuszcza się w niej ogrzewania. Pamiętaj, aby pamiętać, że ten składnik, weźmiemy dużo, więc pan jest zaprojektowany z większą objętość do naszego płynu nie jest „” z brzegów. „

2. W kolejnym etapie przygotowania zacieru brzozy szklanej butelce sok, musimy większe rozmiary. Ale należy pamiętać, że mieszanina fermentacji będzie około trzy razy, więc wybrać pojemność „przewymiarowane”. Wlać do butelki lub wybranego zbiornika soku z cukrem i dać go do ochłodzenia do około trzydziestu stopni.

3. Zacier drożdże widelcem w małym miękiszu i miesza w naszym składzie.

4. Istnieje również wlać trochę (około 1 łyżkę stołową) jogurtu. Ma to na celu zapewnienie, że substancja podczas fermentacji nie przeniosły się na krawędzi.

5. Jeśli szyjka pojemnika szeroki, a następnie przykryć ją z kilku warstw czystej szmatki bawełnianej, jeżeli wąskie, jak w butelce – umieścić na nim cienka rękawic. To może wydawać się dziwne, ale nasz rękawiczki będą służyć jako wskaźnik. Przy aktywnym fermentacji zostaną przeznaczone gazu, co pozwoli na wzrost rękawiczki.

Po spaść – Braga jest gotowy i drożdże przestał grać.

6. naczynia umieszcza się w ciemnym pomieszczeniu w temperaturze nie przekraczającej trzydzieści stopni na około dwa tygodnie. Czasami proces ten może trwać kilka mniej czasu – to zależy od jakości oryginalnych elementów naszego przyszłego bimbru w soku brzozowym.

To jest podstawowy przepis na bimbru, który jest powszechnie używany fanów tego „produktów naturalnych”. Na zaleceniach osób bardziej doświadczonych i wiedzę w tej materii, nasz produkt będzie korzystać tylko wtedy, dodać zioła, takie jak trawa cytrynowa, tymianek, kory dębu, oregano i innych „zapachowych” składników, które mogłyby zatkać smak bimbru.

Share →