Jak gotować gołąbki w leniwe Multivarki

Jak gotować gołąbki w leniwe Multivarki

Leniwe gołąbki przygotować trochę łatwiej niż zwykle. Główną różnicą – że nie jest konieczne, każda porcja farszu owiniętego liści kapusty, a zatem nie jest konieczne, aby gotować kapusty na następująco: w celu oddzielenia listków, ugotować, upewniając się, że nie są one uszkodzone. W rezultacie, oszczędzając czas i wysiłek, aby przygotować leniwy kapusty w Multivarki uzyskać bardzo duże.

W tym przypadku, smak leniwe gołąbki nie przyznają zwykle i jeść je jeszcze bardziej wygodne. Nie jest tajemnicą, że cięcia kapusty liści, nawet dobrze ugotowane, nie zawsze jest łatwe.

Lazy kapusta gotowana w Multivarki, uzyskać delikatne i soczyste. Niektórzy ludzie nadużywają ich smak, biorąc pod uwagę, że w porównaniu z tradycyjnym gołąbki ich stracić. Ale nie mniej, a ci, którzy je kochają, i powiedział, naprawdę dobre jedzenie.

Powiadom wam w tajemnicy, że ja i mój syn leniwe gołąbki, które niedawno gotowane w Multivarki również lubił go bardziej niż zwykle.

Istnieją dwa główne sposoby gotowania kapusty w Multivarki leniwy. Pierwszym jest to, że farsz wymieszać z drobno pokrojoną kapustę, a następnie z powstałej masy uformowanej w postaci nadziewane kotlety, które następnie wygaszono w misce Multivarki. Według innej receptury, jeże, posklejane z mielonym mięsem i ryżem, posiekaną kapustą gulasz w mieszanych z innymi warzywami, a wynik jest coś jak kapusta i gulasz wołowy.

Skorzystałem z pierwszego przykładu wykonania.

Co musimy przygotować kapustę leniwy:

500 g mielonej wołowiny

500 g białej kapusty

1 główka cebuli

1 runda wielu ziarna ryżu szkła

1 jajko

Do sosu warzywnego:

1 marchewka

1 główka cebuli

3 pomidory

Jak gotować gołąbki w leniwe Multivarki:

Obrać i można wyciąć cebulę. Do farszu, musimy jedną głowę, inne żarówki użyć do sosu.

Nashinkuem średnich kapusty. Tak, że staje się bardziej miękka, ścisnąłem jej dłonie z solą.

Promoem Rys. Nie jest potrzebny do zagotowania.

Przygotować farsz do gołąbków.

Aby to zrobić, wymieszać posiekaną cebulę i kapustę, ryż i mięso mielone. Dodaj sól i tam surowe jajko. Farsz umieścić w plastikowej torbie i do refleksji na twardej powierzchni.

Przygotować sos.

Obrać cebulę i marchew. Bow nashinkuem kostki, marchew zetrzeć na tarce. Smażyć warzywa w trybie Multivarki "pieczenie" przez 10 minut.

Pomidory obrane i oczyści można pokroić w kostkę.

Dodać je do warzyw i dalej gotować przez kolejne 5 minut.

Obecnie tworzymy nadziewane w postaci mięsa mielonego pasztecików i umieścić je na naszej warzyw poduszce.

Ostrożnie między gołąbki, wypełnić je gorącą wodą, tak by zniknęły.

Woda do smaku solą i dodać przyprawy, jeśli chcesz. Od cabbage I miała duże, następnie gotuje się w tłumienie trybu Multivarki przez dwie godziny.

Leniwe gołąbki w Multivarki Przygotuj się! W tym czasie, wszystko jest w porządku utushitsya! Rozprowadzić gołąbki na płytkach. Uzyskaj doskonałe w połączeniu drugi danie zawierające mięso i udekorować.

Appetit!

Share →