Jak gotować kaczkę z jabłkami

Jak gotować kaczkę z jabłkami

Jabłka kaczki podawane jako przystawka mindmegette.hu

Najprawdopodobniej, kaczka z jabłkami i tak modnych dziś Peking Duck bliskich krewnych. Kaczka mięso będzie miękkie, twarde, soczyste, ma przyjemny zapach specyficzny. Obecnie wokół drobiu mięso jest bardziej popularne mięso z kurczaka i kaczki niezasłużenie zapomniane.

Kaczka pieczona z jabłkami – Klasyczny przepis, który od wieków tam w kuchniach całego świata.

Aby przygotować kaczkę z jabłkami trzeba kaczka tuszy o wadze około dwóch funtów, funt jabłek, jednej cytryny, soli i przypraw. Lepsze wykorzystanie schłodzone kaczka tuszy, ale jeśli nie jest to możliwe do uzyskania, mrożone kaczka jest w porządku. Co do zasady, użytkowania lub innych jabłek Antonovka, najlepiej durum z odrobiną cierpkości. Odmiany przypraw z mięsem z kaczki idealnie wtapia imbir, cynamon i pieprz.

Sól dodaje się do smaku.

Przede wszystkim jest to zrobić gotowania kaczki tuszy. Jeśli osnowa została zamrożona, to najpierw musi zostać rozmrożona, pożądane jest, aby to zrobić powoli – jest najpierw umieszcza się w lodówce, a następnie proces przechodzi do odmrażania w temperaturze pokojowej. Schłodzonej tuszy takich manipulacji nie są wymagane.

Jeśli nie jest dobrze oskubane kaczki i tuszy pozostała włosy powinny być usunięte. Aby to zrobić, można nagrać tuszy w ogniu zawarte w kuchenkę gazową, pióra i włosy szybko obgorite. Odpoczynek Konopie mogą być łatwo usunięte w tym tuszy muszą toczyć w mące, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.

Następny kaczki należy dokładnie spłukać wodą.

Mieszanina do ucierania tusz kaczki przygotowane w osobnym naczyniu, nie wylewa się sól i przyprawy, wszystkie składniki są dokładnie mieszane. Tak przygotowany jednorodną mieszaninę równomiernie ścierający kaczki. Następnie przechodzi do przygotowania nadzienia. Jabłka umyć, obrane, bez pestek i wolne od plasterki lub kostkę.

Następnie trzeba wycisnąć sok z jednej cytryny i posypać pokrojonymi jabłkami do nich, więc nie pociemniało. Jabłka posypane solą i cynamonem, w razie potrzeby, można dodać inne przyprawy – kaczki gotowe do wypełnienia.

Przygotowane jabłka nadziewane nadziewane kaczki. Ciasny i spróbować wypełnić jabłka tusz nie jest konieczne, ponieważ istnieje ryzyko, że podczas pieczenia w piecu skórę z drobiu może mocno pociągnąć i pękł. Po zakończeniu farszu szyć kaczka tuszy, odbywa się to za pomocą grubych nici i szwy na krawędzi.

Wykałaczki – prostsze i mniej czasochłonne alternatywą dla szwów. Po obu stronach kaczka robi małe nacięcie w otrzymujące kaczych skrzydeł wytrawnymi kieszenie. Ma to zapewnić, że w procesie prażenia kaczka zachowuje swój kształt i nie wyjdzie sucha i pomarszczona.

Rzeczy kaczka na szalce z powrotem w dół i nogi do góry. Tygiel umieszczono w uprzednio ogrzanym piecu. Co 30 minut jest zalecane, aby otworzyć kapie woda z pieca i powoli kaczki tłuszczu. Zazwyczaj proces pieczenia wyciągnął pół-2: 00.

Ustal, czy kaczka jest gotowa, można w bardzo prosty sposób – trzeba przebić tuszy z nożem w najgrubszym miejscu. Jeśli sok, który w tym przypadku wyróżniać, być bez krwi, oznacza to, że kaczka jest gotowa i nadszedł czas, aby wyłączyć piekarnik.

Przed karmienie kaczek na stole, nici lub nić usunięte. Kaczka z jabłkami zwykle podawane na gorąco. Jabłka, które są nadziewane kaczki, rozmieszczone na płytkę jako dekoracji.

Kaczka sama może być skutecznie przetwarzane w obecności gości i wszystkich obecnych, aby umieścić na smakołyki płytowych.

Share →