Jak gotować klopsiki (z wideo)

Jak gotować klopsiki (z wideo)

Nie jest tajemnicą, że potrawy, które są oparte jest mielone mięso lub ryba, znajdują się w każdej kuchni narodowej, a ukraińska kuchnia narodowa to nie jest wyjątkiem. Na Ukrainie wiele pysznych dań przygotowane z mięsa mielonego. Jednym z nich jest kulki. W tym artykule będzie można spotkać się z kilku przepisów na klopsiki.

Dostarcza wideo: Ten film będzie wprowadzenie do klasycznej receptury gotować klopsiki.

Przepis Gotowanie klasyczne klopsiki

„pochodzenie” Klopsiki i ich funkcje

Jak wiecie, klopsiki są tureckie pochodzenie. Kazachowie, Baszkirów, czuwaski i Uzbecy (słowo, ludów tureckich), jak w przeszłości, a teraz wolą służyć klopsiki w sosie lub kwaśnego soku owocowego daje potrawie niesamowitą paletę smaków. Historycy uważają, że gotowanie tureckich klopsiki kuchni etnicznych kuchni bałkańskiej przeniósł się do, jak i po zakończeniu kuchni austriackiej i wiele innych potraw.

Klopsiki mięsne są kuliste, których rozmiar jest zazwyczaj nieco większa niż klopsiki: wartość może być orzech i rozmiar małej jabłek.

Ale nie należy mylić z klopsiki klopsy. W przeciwieństwie kotlety to danie ma dwie ważne cechy:

  •  Po pierwsze, panierowane klopsy być wyłącznie w mące i nie panierce;
  •  Po drugie, niezależnie od mielonego zawierać te dodatki, i, na przykład, ryżu, suszone owoce lub warzywa.

   Często serwowane klopsiki w gęstym aromatycznym sosie.

   Pyszne klopsiki

   Przepisy gotowania klopsiki

   Przepisy na gotować klopsiki posiada ogromne, bo to kosztuje, aby umieścić wycisnąć kilka dodatkowych składników i uzyskać zupełnie nowy przepis. Rozważ popularnych przepisów na klopsiki:

   Share →