Jak gotować likier Sheridan jest w domu?

Jak gotować likier Sheridan jest w domu?

354

Data: 24/10/2014

Likier zwany napój alkoholowy, zazwyczaj bardzo słodkie, o średniej wytrzymałości. To ma swój niepowtarzalny smak, przyjemny smak i możliwość płynnego ciepły w zimny wieczór. Rzadko przedstawiciel płci pięknej nie pozostanie obojętny na wyjątkowy smak karmelu, czekolady i śmietany.

Genialny przedstawiciel grupy napojów alkoholowych jest irlandzki likier Sheridan. Ten dwukolorowe napój z czekolady i wanilii kremowy smak. Niezwykłe butelki przyciąga wielu i wzbudzić w nich pragnienie, aby spróbować tego wspaniałego napoju. Irish oryginalny napój spożywany zarówno w postaci czystej i w postaci mieszanki, która zawiera jako składnik.

Smak wspaniały likier o smaku parzonej kawy pomogą dostarczyć niezwykły smak.

Na taka przyjemność jest dość wysoki, więc dlaczego nie spróbować gotować to wspaniały napój w domu. Ponadto, wiele ładniejsza bawić trunek gości własnej produkcji. Istnieje kilka opcji do gotowania alkohol, każdy z własnym składników i kolejności ich dodawania.

Najprostszy przepis:

 1. Kawa – 25 gr.
 2. Jaja (żółtka tylko chcą) – 4 szt.
 3. Mleko skondensowane – 400 ml.
 4. Cukier – 250 gr.
 5. Wódka – 500 ml.
 6. Vanilla – 5 uncji

Wszystkie elementy mogą być utworzone bezpośrednio w misce i za pomocą miksera do masy jednolitości. Do końcowej masy napoju przechowywany w ciemnym szklanym pojemniku, korzystnie w lodówce. Przed użyciem należy wstrząsnąć.

Receptura dla każdej warstwy osobno:

 1. Wódka – 500 ml.
 2. Tłuszczu mleka krowiego – 350 ml.
 3. Irlandzki likier – 250 ml.
 4. Karmel – 10 gr.
 5. Jaja – 3 szt.
 6. Woda – 1 litr.
 7. Kawa rozpuszczalna – 15 gier.
 8. Cukier – 1,2 kg.
 9. Miód – 15 gr.
 10. Czekolada (biały) – 75 gr.
 11. Vanilla – 15 gr.

Czekoladę stopiono w łaźni wodnej, dodaje się mleko. Ubijak oddzielny mieszalnik jaj i ostrożnie wlewa do mieszaniny. Dodaj miód i wanilię. Dopiero wtedy należy dodać likier i dobrze wymieszać.

Biały Ług składnikiem Sheridan jest gotowy.

Na ciemnym warstwy powinny podjąć pozostałe produkty i rozpocząć gotowanie z wrzącej wody i cukru kandyzowanego. Gdy mieszanina gotować, zdejmij ją z ognia i ostygnięcia. Oddzielnie mieszane z wanilii wódki. Po ostygnięciu karmel, nie trzeba dodać kawę i dopiero wtedy skończył z wanilii wódki.

Po całkowitym rozpuszczeniu składników ciemny ług część przechowywano w lodówce przez okres trzech tygodni. Należy okresowo miesza.

Gdy wszystko jest już gotowe, na jasne odczucia smakowe powinny wylać każdą część osobno trunek do picia w szklanej lewej warstw. Okres przydatności do kąpieli domowych – nie więcej niż trzy miesiące.

A nie tylko u kobiet

Sheridan poprzez jego nietypowy smak i atrakcyjny wygląd to napój większość kobiet. Przecież to jest bardzo smaczne i świetnie wygląda w szkle. Mężczyźni rzadko używają go głównie tylko w damskim towarzystwie. Ale jeśli ludzie mówią, że zawiera whisky, fani mają pić zdecydowanie zwiększy.

Wysoki procent alkoholu w nim nie tylko oceni urok płci słabszej.

Share →