Jak gotować miękkiej piersi z kurczaka?

Jak gotować miękkiej piersi z kurczaka?

Wiesz ile razy już zaznaczone, miękkie piersi kurczaka zależy od początkowego produktu. I bez względu na to, co z nim zrobić – gotować, smażyć lub piec. Niektóre tyle na patelni smażyć kilka minut, piersi, inni mogą gotować 02:00 i nadal jak podeszwa.

Niestety, nie mogę dokładnie powiedzieć teraz, co marka jest lepiej kupić mięso, nie pamiętam siebie. Próbując konieczne. A proste przepisy – spróbuj, na przykład, marynować w sosie sojowym i oliwy z oliwek (lub musztardy Dijon) na godzinę lub dwie, a potem po prostu gotować, aż będą gotowe na patelni (można nawet bez oleju). Można toczyć w suszonych ziół i piec w folii, otwarcie po 10 minutach od gotowości do brązowej.

Ogólnie, jak moja babcia – byłoby kurczaka, wygłupiać. E. Ponownie, w pierwszej kolejności, że ważne dla jakości mięsa jest.

Ostatnio znalazłem bardzo dobry przepis na gotowanie piersi z kurczaka, kurczak okazuje się bardzo miękkie i soczyste.

Zapoznaj się z kurczaka, pokroić na kawałki (nie za mały, gdzie 6-7cm), dodać posiekaną cebulę, dodać czosnek, jeśli chcesz. Sól i pieprz.

Przetłumacz wszystko w naczyniu do pieczenia. I wypełnić go z majonezem lub kwaśną śmietaną w połowie rozcieńczonym wodą (w weekend po prostu nie pierś kurczaka i wypełnić go z mieszaniną wody i domowym majonezem okazała się dobrze!) Aby niemal obejmuje mięsa.

Wstawić do piekarnika i piec 30-35 minut. Następnie posypać mięso z tartym serem i piec kolejne 15 minut, aż ser się rumiane.

Wszystkie nasze kurczak jest gotowy)).

Linki do ulubionych dziękuję

Share →