Jak gotować pierś z kurczaka w piekarniku?

Jak gotować pierś z kurczaka w piekarniku?

Kurczak jest powszechnie stosowany w kuchni dla pierwszych i drugich dań, sałatek. Ponadto, niska zawartość tłuszczu wymaga przestrzegania procesu przygotowania. Wynika to z faktu, że naruszenie podstawowych zasad gotowania, pieczenia, lub innych sposobów można uzyskać dokładnie odwrotny skutek – suche i bez smaku piersi. Należy zauważyć, że chicken jest bogaty w łatwo przyswajalnych białek, składników mineralnych, witamin, aminokwasów. To pasuje do wielu potraw.

Ze względu na małą zawartość tłuszczu i jest stosowany w diecie ludzi, którzy oglądają ich wagi i kształtu, jak normalizuje procesy metaboliczne w organizmie.

Dość prosty przepis jak upiec pierś z kurczaka w piekarniku, jest korzystanie z sosu sojowego i przypraw do smaku. Aby przygotować cztery porcje potrzebujemy dwóch piersi, czosnek, pieprz, sól, sok z cytryny, cebula, zioła i sos bezpośrednio. Pokroić piersi na dwie części i moczone w sosie sojowym na 10-15 minut, mięso wchłania wystarczająco dużo płynu. Należy pamiętać, że dla dobrego moczenia elementy niezbędne do okresowego zatrzymania. Bardzo duże kawałki kurczaka lub całej piersi nasączone kilka więcej – około pół godziny.

Na wniosek marynowane filety można dodać cebulę, czosnek, przyprawy ulubionych. Sól jest niezbędna w przypadku, gdy osoba przyzwyczajona do podjęcia wiele pikantnych potraw. Ale nie możemy zapominać, że sos sojowy daje pożądany słony smak.

Share →