Jak gotować rosół wołowy w Multivarki

Jak gotować rosół wołowy w Multivarki

Multivarka nadaje się do gotowania rosołu? Sekret wysokiej jakości bulionu wołowego w Multivarki bardzo prosta. Wszystkie jej składniki powinny być starannie przemyto i brzeczkę nie powinno być trudne do wrzenia. Te warunki Multivarki jest, jak mówią, to kwestia techniki.

Aby przygotować tryb idealny rosół «Hartowanie», Spełnieniu wszystkich wymagań, twoja zupa będzie bardzo aromatyczny, bogaty i niezwykle piękny!

Lecznicze właściwości bulionu

Zapewnień lekarzy, wołowina zawiera wiele cennych minerałów i ogromna ilość tego białka jest niezbędne dla każdego organizmu. Dlatego, rosół wołowy w Multivarki i zdobył sławę diety. Nasze ciało szybko i bez ponoszenia dodatkowej energii do trawienia i przyswajania bulion.

Gdy ten nie występuje w sytuacjach przeciążenia jelita znacznej ilości produktu fermentacji i rozkłada mikroflorę.

Medycyna zdecydowanie zaleca, aby korzystać z rosół wołowy ludzi problemów żołądkowych. Nie mniej przydatne i że wśród pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym. Najważniejsze jest, aby używać go do gotowania mięsa rosół bez ości. Dla Multivarki recepty bulion są bardzo podobne. Ponieważ wszystkie kości mają tendencję do gromadzenia się soli różne metale ciężkie, to lepiej, aby je rozdzielić. Poza tym kości i zawierał wiele bulion żelatyny co niejasne.

Ponieważ ten bulion zawiera duże ilości tłuszczu, to można z powodzeniem zastosować do wytwarzania zup.

Lista zalecanych składników:

  • 0,5 kilogramów wołowiny z kością 500;
  • 2 średnie cebule;
  • 1 mała marchewka,
  • wykorzenić świeżej pietruszki;
  • kilka zielonych liści pietruszki;
  • 3 groszek zwykle czarny pieprz;
  • Ziele angielskie 1 grochu;
  • para liści laurowych;
  • i, oczywiście, woda.

Etapy gotowania bulionu

Bulion zupy mięsa Multivarki przemywa i suszy. Istniejące kości powinny być oddzielone i lekko podsmażyć na patelni. Po mięsa i kości umieścić w multivarku i wypełnić go wodą. Niektóre gospodynie są przyzwyczajeni do wrzenia bulion po odsączeniu. W takim przypadku należy użyć trybu pieczenia. Bulion można spuścić zaraz po ugotowaniu.

Cebula powinna być pocięte na 4 kawałki, a nie wycięte z końcówką niej. Marchew być oczyszczone i pokrojone na cztery części.

Plastry marchwi i cebuli umieścić mięso. Następna w multivarku mają «przeboleć» groch z czerni i ziele angielskie, liść laurowy, korzeń i natka pietruszki. Przed gotować w bulionie Multivarki, jej treść musi być wypełniony wodą. Jeśli brzeczkę wytworzono być używane natychmiast po wytworzeniu, jest konieczne i soli. Jeśli bulion zebrano do wykorzystania w przyszłości, na przykład w postaci mrożonej, to nie jest konieczne dodawanie soli. W Panelu sterowania, należy włączyć walk i zamknąć pokrywę.

Bulion Gotowanie Multivarki podjąć 5 do 6:00.

Tak więc, to może równie dobrze gotować w bulionie Multivarki Redmond, Panasonic, Polaris. Gotowy rosół nadaje się do samodzielnego podawania i przygotować na jej podstawie innych potraw. Przyozdobionym z gałązką zieleni lub gotowane jajka jego, możesz zaskoczyć swoją rodzinę, jak i gości.

Jak przydatne rosół wołowy?

Przede wszystkim jest to zestaw użytecznych minerałów i witamin, należących do grupy B, wołowiny, ze względu na wyższą zawartość aminokwasów i białek, nadaje się nie tylko do zapobiegania, lecz także do leczenia poważnych chorób wystarcza. Korzystanie z niego na co dzień, można znacznie zwiększyć swoją odporność i poprawia metabolizm. Z bulionu można nawet sobie z niedokrwistością.

Wszystkie te właściwości najbardziej typowe świeże bulionie. Po zamrażaniu ich właściwości użytkowe są zmniejszone, a smak i wartości odżywcze są same. Odpowiedź na pytanie, jak gotować zupę w Multivarki wystarczająco prosty.

Zatem realne gospodyni zawsze próbuje mieć pod ręką niewielką ilość bulionu.

Share →